Ramaus mergvakario idėjos

Mergvakarį neretai įsivaizduojame, kaip trankią šventę su gausybe šampano, raumeningu striptizo šokėju ir linksmybėmis iki paryčių. Kita vertus, toks šventimo scenarijus tikrai nėra priimtinas kiekvienai merginai - dalis būsimųjų nuotakų norėtų ramesnio šventimo, dalis laukiasi arba jau turi mažylius. Siūlome idėjas kiek ramesniam, bet ne ką mažiau smagiam ir tikrai mergaitiškam mergvakariui.

SPA


Laikas SPA centre padės pamiršti organizacinius vestuvių rūpesčius ir didžiąją dieną pasitikti pasilsėjus. Turėdamos daugiau laiko ir finansinių išteklių SPA centre galite praleisti visą savaitgalį, tačiau pavakarė mėgaujantis masažais, darantis manikiūrus ir pedikiūrus, plaukiojant baseine ar mirkstant sūkurinėje vonioje yra ne ką prastesnis planas.Žygis

Aktyvų poilsį, gamtą ir sportą mėgstančioms merginoms verta leistis į žygį pėsčiomis, dviračiais arba baidarėmis. Aktyvus laisvalaikis ir iššūkiai gamtoje tikrai suvienys visas šventės dalyves. Pamergės gali sumąstyti puikių užduočių - užkurti ugnį, pagauti žuvį ir išvirti žuvienę, pastatyti palapinę.
Žinoma, turite apsvarstyti ar visoms dalyvėms priimtinas laikas gamtoje, ar visos turi tinkamą avalynę, kuprines ir palapines, įrangą maisto ruošimui gamtoje, ar visos yra pakankamai stiprios žygiui.

Pižamų vakarėlis

Minkštutės šlepetės, jaukūs naktiniai, šilti chalatukai, romantiški filmai... Puiki proga pabūti su draugėmis, atsiminti savo vaikystę ir paauglystę, pasižiūrėti senas nuotraukas, pasidalinti šeimyninio gyvenimo patarimais. O kur dar kvepiančios veido kaukės, manikiūras ir pedikiūras bei sotūs ir gardūs pusryčiai prie bendro stalo su mylimiausiomis draugėmis...Trumpi kursai

Daugelyje vietų galima atrasti trumpus dienos kursus - nuo karoliukų vėrimo iki maisto ruošimo, tradicinės arbatos gėrimo ceremonijos ar porceliano marginimo. Visos pasisemsite puikiausių įspūdžių, išmoksite kažko naujo, o pasirinkusios rankdarbių kursus po mergavakario parsinešite prisiminimą - margintą puoduką, suvertą apyrankę ar pan.

Šokių pamoka

Daugelis merginų mėgsta šokti, o neretai teko lankyti šokių pamokas. Parinkite tokį šokį, kokio jaunoji dar nemoka, pavyzdžiui, jausmingą salsą ar linksmus, linijinius kantri šokius. Puiki muzika ir šokių judesiukai tikrai išjudins juotaką ir padės jai atsipalaiduoti prieš svarbiąją dieną.
Galite paruošti nedidelę šokių programą ir ją parodyti vestuvių puotos metu - atrodys tikrai linksmai ir bus ką prisiminti!Piknikas

Jeigu tik leidžia sezonas ir oras, tai draugių piknikas yra tiesiog nuostabi idėja! Išsirinkite gražią vietą, suruoškite ne tik užkandžius, pledus, bet ir pamąstykite gražių ir linksmų užduočių jaunajai. Idealu, jeigu kuri nors grojate gitara ir visos kartu galėsite ne tik smagiai pavakaroti, paskanauti maisto, bet ir padainuoti.
Pasirinkite bendrą aprangos temą - visos galite apsirengti lengvas, gėlėtas sukneles arba išsirinkti pagrindinę aprangos spalvą. Tai suteiks šventiškumo ir bendrumo jausmą.
 

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.