Maudymosi kostiumėlis nėštumo metu (56)

Maudymosi kostiumėlis nėštumo metu

Plaukimas yra viena saugiausių sporto šakų, padėsiančių tau palaikyti formą viso nėštumo metu. Deja, tavo įprastas maudymosi kostiumėlis tiks nebeilgai. Kaip rinktis nėštukės maudymosi drabužius? Šie patarimai padės išsirinkti būsimos mamytės kostiumėlį, su kuriuo atrodysi puikiai:

 • Šortukų tipo kostiumėlio kelnaitės gerai pridengia platėjančius klubus, o labiau iškirptos kelnaitės optiškai ilgina kojas.
 • Į marškinėlius su petnešėlėmis panaši viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis gerai pridengs augantį pilvuką ir leis jaustis nevaržomai. Ieškok platėjančių į apačią marškinėlių su skeltukais šonuose (tavo pilvukui netrukus reikės daugiau vietos).
 • Prilaikančios liemenėlės su įdėklais geriau prilaiko padidėjusias krūtis (įsitikink, ar gumos nėra per daug įtemptos). Sportinio tipo maudymosi liemenėlės irgi puikiai tinka.
 • Šviesios kelnaitės ir tamsi liemenėlė ne taip ryškiai pabrėš smarkiai padidėjusią krūtinę. Bet jei tu kaip tik nori ją išryškinti, rinkis šviesios spalvos liemenėlę.
 • Petnešėlės turėtų būti platesnės, kad neįsirėžtų į pečius.
 • Matuodamasi maudymosi kostiumėlį pajudėk persirengimo kabinoje. Atsisėsk, pasilenk, pasisuk, pakelk rankas, įsitikink, kad su šia apranga jautiesi tikrai patogiai.
 • Slėptis nebūtina! Jei nori parodyti, kaip gražiai auga tavo pilvukas, drąsiai rinkis dviejų dalių maudymosi kostiumą.

Naujausi komentarai

 1. Simonske
  Simonske prieš 3 m.

  LaMona parašė:
  Na, šiaip nuo 14 sav leidimą eiti į baseiną buvau iš gydytojos gavusi, bet truputį iki tol man sveikata truputį buvo pablogėjusi, dėl ko nuo 14 sav aš nėjau, du mėn…

  O kazin kokia norma chlorkiu yra tinkama butent nestukem? Esu Kaune ir smagiausia Girstutyje, manasis ten eina, tai ir as labai noriu prie kompanijos Bet taip bijau, taip bijau..

 2. LaMona
  LaMona prieš 3 m.

  Simonske parašė:
  O kazin kokia norma chlorkiu yra tinkama butent nestukem? Esu Kaune ir smagiausia Girstutyje, manasis ten eina, tai ir as labai noriu prie kompanijos Bet tai…

  Neįsivaizduoju kokios normos nėštukėms yra leistinos. Tik žinau, kad kuo mažiau chlorkės, tuo geriau. Girstutis, tai čia tie ilgi plaukimo takeliai Mastaičiuose? Gal ten ir msžiau chlorkės . Nesu ten buvusi. Kartą važiavom, bet turbūt pavėlavom, kad taip ir nenuėjom. Mačiau, kad ten higienos griešti reikalavimai. Net su kepurėmis liepia eiti. Tai gal ir mažiau ten tos chlorkės . O kuri jums savaitė dabar?

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  LaMona parašė:
  Na, šiaip nuo 14 sav leidimą eiti į baseiną buvau iš gydytojos gavusi, bet truputį iki tol man sveikata truputį buvo pablogėjusi, dėl ko nuo 14 sav aš nėjau, du mėn…

  Na sugiharoje tai dar ir kiek chlorkes yra net oda ne nesciai nieztejo. Svariausia northway, bet nepigu ten

 4. User has not uploaded an avatar
  EM90 prieš 2 m.

  Dėl Girstučio, tai manau ne veltui jie rengia nėščiųjų mankštas baseine jei normos neatitiktų reikalavimų, negalėtų net pasvajoti apie tai... pati laukiu kada grįš jėgos ir iš karto lėksiu į baseiną net ir ginė sakė maudytis galiu visur, kur švaru, net ir Baltijos jūroj.. tik nešokinėti nuo lieptelių, kas jau turbūt visoms aišku ir baseine nepersitempti - neįsivaizduoti, kad ruošiesi olimpinėms tai manau mažiau perdėtų baimių, pasiklausykit savo mamų ir močiučių, kaip ir kokiom salygomis jos laukėsi - toli gražu iki mūsų sterilumo, švarumo, vitaminų, perdėtų baimių ir viso kito sėkmės visoms, gal susitiksim su kaunietėm Girstutyje ;)

 5. User has not uploaded an avatar
  SuperS prieš 1 m.

  Dar yra specialūs užsiėmimai nėščiosioms su kineziterapeute Kaune Mažylyje.