Dažnas šlapinimasis nėštumo metu (51)

Dažnas šlapinimasis nėštumo metu, lakstymas į tualetą Dažnas šlapinimasis nėštumo metu. iStock.com/gpointstudio

Nėštumo metu hormonai priverčia inkstus ir visą organizmo valymo sistemą dirbti viršvalandžius. Todėl susidaro daugiau šlapimo. Be to, kraujo kiekis smarkiai padidėja ir kūne cirkuliuoja žymiai daugiau skysčių – tai taip pat yra dažnesnio šlapinimosi priežastis. Kuo toliau, tuo labiau didėjanti gimda spaus šlapimo pūslę, tad kartais gali atrodyti, kad į tualetą norisi nuolat.

Jei tau atrodo, kad nieko kito nedarai, tik bėgioji į tualetą, išbandyk šiuos patarimus:

 • Venk šlapimą varančių gėrimų: kavos, arbatos, kitų gėrimų su kofeinu.
 • Šlapindamasi pasistenk visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
 • Po vakarienės nebegerk jokių gėrimų: taip sumažinsi naktinių pasivaikščiojimų į tualetą skaičių.
 • Naudok dieninius įklotus – kartais gali atidėlioti apsilankymą tualete arba tiesiog neturėti galimybės apsilankyti jame vos pajutusi reikalą. Įklotas tokiu atveju padės jaustis saugiau, jei nepavyktų nulaikyti vieno kito nevalingai nubėgusio šlapimo lašelio.

Naujausi komentarai

 1. Bimbaelola prieš 2 m.

  Sveika, tikrai negali.

 2. rokid
  rokid prieš 1 m.

  Aš irgi lakstau i tualeta.Oj kaip vargina

 3. akmaya
  akmaya prieš 6 mėn.

  Ir mane šitas vargina.. kol sėdžiu dar atrodo galiu kentėti, bet tik atsistoju ir gaunu bėgt ieškot tualeto..naktį keliuos po kokius 5 kartus, kas porą valandų, bet naktimis normaliai nusišlapinu atsikėlus, o vat dienom būna kad be galo spaudžia, o lašiukai tik keli.. atsistoji ir vėl iškart jauti kad nori, nors nieko nėra..

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 mėn.

  Nakti kokius 5-7 k siaubas

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 mėn.

  vitulka30 parašė:
  Sveikos merginos. As naujoke ir labai rupi toks klausimelis. Ar galiu but pastojus ? Po lytiniu santykiu praejo 7 dienos ir 5 dienos tartum slapimo taku uzdegimas, …

  Cia pozymiai ne nestumo, o uzdegimo, ar infekcijos.