Dažnas šlapinimasis nėštumo metu (48)

Dažnas šlapinimasis nėštumo metu, lakstymas į tualetą Dažnas šlapinimasis nėštumo metu. iStock.com/gpointstudio

Nėštumo metu hormonai priverčia inkstus ir visą organizmo valymo sistemą dirbti viršvalandžius. Todėl susidaro daugiau šlapimo. Be to, kraujo kiekis smarkiai padidėja ir kūne cirkuliuoja žymiai daugiau skysčių – tai taip pat yra dažnesnio šlapinimosi priežastis. Kuo toliau, tuo labiau didėjanti gimda spaus šlapimo pūslę, tad kartais gali atrodyti, kad į tualetą norisi nuolat.

Jei tau atrodo, kad nieko kito nedarai, tik bėgioji į tualetą, išbandyk šiuos patarimus:

 • Venk šlapimą varančių gėrimų: kavos, arbatos, kitų gėrimų su kofeinu.
 • Šlapindamasi pasistenk visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
 • Po vakarienės nebegerk jokių gėrimų: taip sumažinsi naktinių pasivaikščiojimų į tualetą skaičių.
 • Naudok dieninius įklotus – kartais gali atidėlioti apsilankymą tualete arba tiesiog neturėti galimybės apsilankyti jame vos pajutusi reikalą. Įklotas tokiu atveju padės jaustis saugiau, jei nepavyktų nulaikyti vieno kito nevalingai nubėgusio šlapimo lašelio.
Reklama:

Naujausi komentarai

 1. Satin
  Satin prieš 1 m.

  As nakti kokius 10-12 kartu keliuosi, tragedija

 2. Nezinoma0
  Nezinoma0 prieš 1 m.

  Man 15 savaiciu lakstau 10kartu per nakti i wc. Pries tai silpna pusle buvo maza irgi laksciau daznai tai baisu kas manes laukia

 3. User has not uploaded an avatar
  vitulka30 prieš 1 m.

  Sveikos merginos. As naujoke ir labai rupi toks klausimelis. Ar galiu but pastojus ? Po lytiniu santykiu praejo 7 dienos ir 5 dienos tartum slapimo taku uzdegimas, keliuos nakti. Taip nevuvo man.neturejau bedu. Ar tai rodiklis kad galejau but pastojusi ? Kada butent isryskeja su slapimu susije simptomai del nestumo?

 4. Bimbaelola prieš 1 m.

  Sveika, tikrai negali.

 5. rokid
  rokid prieš 7 mėn.

  Aš irgi lakstau i tualeta.Oj kaip vargina