Dažnas šlapinimasis nėštumo metu (48)

Dažnas šlapinimasis nėštumo metu, lakstymas į tualetą Dažnas šlapinimasis nėštumo metu. iStock.com/gpointstudio

Nėštumo metu hormonai priverčia inkstus ir visą organizmo valymo sistemą dirbti viršvalandžius. Todėl susidaro daugiau šlapimo. Be to, kraujo kiekis smarkiai padidėja ir kūne cirkuliuoja žymiai daugiau skysčių – tai taip pat yra dažnesnio šlapinimosi priežastis. Kuo toliau, tuo labiau didėjanti gimda spaus šlapimo pūslę, tad kartais gali atrodyti, kad į tualetą norisi nuolat.

Jei tau atrodo, kad nieko kito nedarai, tik bėgioji į tualetą, išbandyk šiuos patarimus:

 • Venk šlapimą varančių gėrimų: kavos, arbatos, kitų gėrimų su kofeinu.
 • Šlapindamasi pasistenk visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
 • Po vakarienės nebegerk jokių gėrimų: taip sumažinsi naktinių pasivaikščiojimų į tualetą skaičių.
 • Naudok dieninius įklotus – kartais gali atidėlioti apsilankymą tualete arba tiesiog neturėti galimybės apsilankyti jame vos pajutusi reikalą. Įklotas tokiu atveju padės jaustis saugiau, jei nepavyktų nulaikyti vieno kito nevalingai nubėgusio šlapimo lašelio.

Naujausi komentarai

 1. Satin
  Satin prieš 1 m.

  As nakti kokius 10-12 kartu keliuosi, tragedija

 2. Nezinoma0
  Nezinoma0 prieš 1 m.

  Man 15 savaiciu lakstau 10kartu per nakti i wc. Pries tai silpna pusle buvo maza irgi laksciau daznai tai baisu kas manes laukia

 3. User has not uploaded an avatar
  vitulka30 prieš 1 m.

  Sveikos merginos. As naujoke ir labai rupi toks klausimelis. Ar galiu but pastojus ? Po lytiniu santykiu praejo 7 dienos ir 5 dienos tartum slapimo taku uzdegimas, keliuos nakti. Taip nevuvo man.neturejau bedu. Ar tai rodiklis kad galejau but pastojusi ? Kada butent isryskeja su slapimu susije simptomai del nestumo?

 4. Bimbaelola prieš 1 m.

  Sveika, tikrai negali.

 5. rokid
  rokid prieš 8 mėn.

  Aš irgi lakstau i tualeta.Oj kaip vargina