Dažnas šlapinimasis nėštumo metu (68)

Dažnas šlapinimasis nėštumo metu, lakstymas į tualetą Dažnas šlapinimasis nėštumo metu. iStock.com/gpointstudio

Nėštumo metu hormonai priverčia inkstus ir visą organizmo valymo sistemą dirbti viršvalandžius. Todėl susidaro daugiau šlapimo. Be to, kraujo kiekis smarkiai padidėja ir kūne cirkuliuoja žymiai daugiau skysčių – tai taip pat yra dažnesnio šlapinimosi priežastis. Kuo toliau, tuo labiau didėjanti gimda spaus šlapimo pūslę, tad kartais gali atrodyti, kad į tualetą norisi nuolat.

Jei tau atrodo, kad nieko kito nedarai, tik bėgioji į tualetą, išbandyk šiuos patarimus:

 • Venk šlapimą varančių gėrimų: kavos, arbatos, kitų gėrimų su kofeinu.
 • Šlapindamasi pasistenk visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
 • Po vakarienės nebegerk jokių gėrimų: taip sumažinsi naktinių pasivaikščiojimų į tualetą skaičių.
 • Naudok dieninius įklotus – kartais gali atidėlioti apsilankymą tualete arba tiesiog neturėti galimybės apsilankyti jame vos pajutusi reikalą. Įklotas tokiu atveju padės jaustis saugiau, jei nepavyktų nulaikyti vieno kito nevalingai nubėgusio šlapimo lašelio.

Naujausi komentarai

 1. godukas25
  godukas25 prieš 1 mėn.

  ..sakykit tos kurios laukiasi 7-8sav.kaip daznai einat i toleta? (Sysiot)As tik nuejus uz 5 min vel atrodo noriu ..nakti ir daug kartu einu...kazi normalu cia ar kokia infekcija🤔pas daktarus laukiu laisko tada eisiu...

 2. User has not uploaded an avatar
  Dovekuli prieš 3 sav.

  As turu toki klausimeli vaikstcojau ir ankstcau daznai i toleta bet po giditojos vizito lakstit kas penkes minutes kaip juokuos pradejau da pamaige pilva tai tai gal del to seip pas giditoje buvau del kraujevimu tai nesuprantu daba ce gerai blogai ar seip kas ce del ko lakstau as daznai i ji

 3. User has not uploaded an avatar
  Dovekuli prieš 3 sav.

  Seip as net negerus varau ir noru nor is gerimu megstu tik arbata tesa draugas itare kad turejau persileidima bet net nejutau kad laukos nevare tada i toleta po giditojo taip nutiko tai gal visgi nepersileidau arba ira naujes nestumas jei taip daros gal zinot kode negerus noru i toleta

 4. User has not uploaded an avatar
  Dovekuli prieš 3 sav.

  Ir tai geru ne juoda arbata dar vandeni ir kode taip ira galzinote

 5. User has not uploaded an avatar
  Ziema004 prieš 3 sav.


  Va kokia odele, o gal net ne nuo aliejuko nelabai suvokiu. Nes lyg ir su spuogeliais ji, gal irgi kam taip buvo? galbūt nuo kokių rūbelių alergizuoja, nežinau.