Kūdikiui 5 mėnesiai ir 2 savaitės

Judviejų mažylis jau daug geriau valdo rankutes. Tikriausiai pastebėjai, kaip jis susižeria daiktus arčiau savęs ir stengiasi juos paimti. Dauguma penkių mėnesių kūdikių sugriebia daiktą, trumpai jį palaiko ir paskui numeta. Jei tik įsitrauksi į šį žaidimą ir paduosi jam numestą žaislą atgal, jūsų mažutėlis vėl ir vėl kartos šį veiksmą. Žaisdamas šį žaidimą jis taip pat mokosi suvokti priežasties ir pasekmės ryšį – netrukus jis puikiai išmoks šią pamoką ir išreikš savo džiaugsmą garsiai kvatodamas.

Skatink mažylį žaisti, pasistenk, kad aplinkui jį būtų įvairių saugių daiktų ir žaislų, kuriuos jis galėtų paliesti ir palaikyti. Dabar, kai mažylis gali pats pasiekti daiktus, pats metas pasirūpinti, kad į jo rankutes nepakliūtų virtuvės įrankiai ir kiti pavojų keliantys daiktai. Nustebsite pamatę, kad ką nors nučiupti mažyliui pakanka tiesiog akimirksnio!

Nors jūsų mažasis jau greitai sugebės pats išlaikyti savo buteliuką, kol kas neleisk jam vienam to daryti: tai gali būti pavojinga, nes šiuo metu kūdikiai paprastai dar nemoka liautis valgyti ir išsitraukti buteliuko iš burnos.

Faktas

Per pirmuosius metus kūdikiui prireikia apie 3000 sauskelnių.

2017 m. Rugsėjinukai❤

 1. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 34 min.

  Per kiek laiko praejo be lasiuku?
  Lasinu hummer ir vtraukiu. Trys dienos jau.

 2. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 31 min.

  Ugne86 parašė:
  Kai buvo 2 savaiciu turejom sloga😢 sesute parnesusi buvo is mokyklos virusiuka. Plovem su juros vandeniu nosyte, siurben srargliukus, lasiukai vibrocil i nosyte, be…

  Umcalor - cia geriamieji?

 3. Ugne86
  Ugne86 prieš 23 min.

  vileva parašė:
  Umcalor - cia geriamieji?

  Taip geriamieji lasiukai. Gerem po 3 lasiukus 3 kart dienoje. Pas mus buvo labai didele sloga, bijojo kad nenuslinktu iki plauciuku ir bronchitas neprasidetu😔

 4. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 15 min.

  O kokius snargliuku istraukejus naudojat?

 5. User has not uploaded an avatar
  slaptumas prieš 14 min.

  vileva parašė:
  O kokius snargliuku istraukejus naudojat?

  Pss mus Rihomer. Bet matyt jie visi panašaus tipo