2 mėnesių kūdikis

Dabar, kai judviejų kūdikiui du mėnesiai, bendravimas su juo teikia vis daugiau džiaugsmo – žinoma, jeigu jis viskuo patenkintas.

Jo veiksmai nebepriklauso nuo įgimtų naujagimio refleksų: jis mokosi pats valdyti savo kūną ir protą. Mažylis įsiklauso į naujus, negirdėtus garsus, dairosi po kambarį norėdamas pamatyti ką nors įdomaus. Susidomėjęs stebi daiktus, kurie patraukia jo dėmesį, tačiau neilgai. Labiausiai jis mėgsta žiūrėti į savo rankytes, viena rankyte sugriebti kitą ir kišti jas į burną.

Burkuodamas kūdikis išreiškia pasitenkinimą, be to, taip jis lavina balso stygas. „Kalbėkis“ su savo mažyliu jau dabar. Kai jis guguoja ar burkuoja, pasakyk jam ką nors trumpai arba irgi paguguok. Tada palauk jo „atsakymo“. Toks „pokalbis“ dabar tau gal ir neatrodo labai prasmingas, tačiau iš tiesų taip pradedama mokytis kalbėtis!

 
Faktas

Dažniausiai gimsta vienas kūdikis – dvynukai gimsta vidutiniškai 1 kartą iš 80 gimdymų, trynukai – iš 6400, ketvertukas – iš 512 000.

2017 m. Lapkritinukai

 1. Kot. prieš 14 min.

  kiškis krūmuos parašė:
  Agirdž, gal ką ne to valgau, kad mano vaikas tuštinasi triskart per parą, o ne triskart per mėnesį?

  aš tai džiaugčiausi,kad tris kart kakotų dienoje nes dabar laukiu kaip šventės jo kakuluo ....

 2. kiškis krūmuos
  kiškis krūmuos prieš 12 min.

  Kot. parašė:
  aš tai džiaugčiausi,kad tris kart kakotų dienoje nes dabar laukiu kaip šventės jo kakuluo ....

  Menkas džiaugsmas. Kriauklė vonioj baigia pageltonuot.

 3. Kot. prieš 11 min.

  kiškis krūmuos parašė:
  Menkas džiaugsmas. Kriauklė vonioj baigia pageltonuot.

  wha wha .

 4. brestanti
  brestanti prieš 4 min.

  sleepy_burito parašė:
  Kaip skirtingai gydytojai elgiasi 😁 pas mus dėl žalios spalvos liepė nebegerti Biogaia ir pradėti Gefilus lašiukus. Sakė pieną gerti, bet mažais kiekiais ir atsisak…

  Nu tikrai, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. Musu vaikas nieko negaudavo apart vit D, o jusu jau gaudavo Biogaia. Tai matyt bendra gydytoju taktika - kazka keisti 😂

  vmamytev parašė:
  As pieno produktus vartojau, tustinosi maziukas kas2-3 para. Nustojau vartoti, per diena kelis kartus kakoja

  As abejoju, kad mano suvartojamas pieno produktu kiekis kazka keicia. Na, bet reiks atsisakyt jei Biogaia ne kiek nepakeis reikalu.

 5. User has not uploaded an avatar
  Minuscule prieš 11 sek.

  Mano tai kakoja vieną dieną vieną kartą taip normaliai, kad vos ne iki pažastų, o kitą dieną būna ir kokie trys ar keturi tokie dideli apsikakojimai. Bet kažkaip neimu į galvą nes būna, kad nuo papo nenulipa ir apsisukdamas čiapsi,tai automatiškai daugiau suvalgo - tada daugiau ir kakoja, o būna, kad valgo ir su didesnėm pertraukom. Be to, dar mažiukai tie mūsų kleckai, tai ten jiems viskas tik reguliuojasi, bet svarbu, kad neviduriuoja ir jei mp maitinat, tai 10 dienų nekakoti dar yra norma.