2 mėnesių kūdikis

Dabar, kai judviejų kūdikiui du mėnesiai, bendravimas su juo teikia vis daugiau džiaugsmo – žinoma, jeigu jis viskuo patenkintas.

Jo veiksmai nebepriklauso nuo įgimtų naujagimio refleksų: jis mokosi pats valdyti savo kūną ir protą. Mažylis įsiklauso į naujus, negirdėtus garsus, dairosi po kambarį norėdamas pamatyti ką nors įdomaus. Susidomėjęs stebi daiktus, kurie patraukia jo dėmesį, tačiau neilgai. Labiausiai jis mėgsta žiūrėti į savo rankytes, viena rankyte sugriebti kitą ir kišti jas į burną.

Burkuodamas kūdikis išreiškia pasitenkinimą, be to, taip jis lavina balso stygas. „Kalbėkis“ su savo mažyliu jau dabar. Kai jis guguoja ar burkuoja, pasakyk jam ką nors trumpai arba irgi paguguok. Tada palauk jo „atsakymo“. Toks „pokalbis“ dabar tau gal ir neatrodo labai prasmingas, tačiau iš tiesų taip pradedama mokytis kalbėtis!

 
Faktas

Dažniausiai gimsta vienas kūdikis – dvynukai gimsta vidutiniškai 1 kartą iš 80 gimdymų, trynukai – iš 6400, ketvertukas – iš 512 000.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

 1. Anna Maria
  Anna Maria prieš 1 val.

  Kas pirko/turi Womar vokelius-ar verta imti ta multifunkcini su prailginimu nuo 83 iki 106cm?
  Ar uzteks galvoju 95cm siulo standartini.
  Vaikas pusmecio bus apie 70cm taip isivaizduoju, tai bus sausi..dar vasari kova gal panaudociau, gi buna salta, nu bus apie 74cm ane? Aisku prirengtas su kombiu bus didesnis, bet tilps i 95?

  Ar praktiskiau imt ta prasiilginanti kad paskui ir i roges cia sako galima det naudot?

 2. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Monkutee parašė:
  Mamytes, kuria programele naudojate?

  Vakar 3 ismeginau ir pasirinkau ta paskutine labiausiai patiko ir patogiausia pasirode

 3. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Simonske parašė:
  Pas ka siuvotes? Nuo kurio laiko tinka leliukams? Nes neissirenku kokia pirkti, kad butu tinkama tokiems mazuliams..

  Nebegyvena LT mum siuvusi moteris. Paieskokit internete tikrai manau kad ka nors rasit, arba ieskokit cia https://www.kenga.lt o nesiokles tinka nuo gimimo.

 4. simonaale
  simonaale prieš 59 min.

  Neko parašė:
  As sito irgi noriu :3 kur pirkote?

  Musu mazyliuose

  Agata1 parašė:
  Tai va del pilvo reikalu...kervirta para maziui jokiu vaistuku neduodu ir ka, netgi geresne situacija. Aisku biski bijau cia prisisneket😃 Bet zodziu infacol pakeici…

  As apskritai manau, kad cia paskutiniai pasispardymai vaiku. Iki 4men kaip ir visiems baigiasi tos bedos. Pats pikas manau praejo jau. O dabar tokie nuobezdaliai liko viena diena taip, kita kitaip. Kaltinam maista, kava,charakteri, ka tik nori manau dar menuo ir jau visiems bus lengviau

 5. melanezija
  melanezija prieš 21 min.

  simonaale parašė:
  Musu mazyliuose

  Baigiasi pilvukų bėdos ir prasidės dantukų dygimas