Kūdikiui 5 mėnesiai ir 3 savaitės

Kai mažylis būna neramus, dabar tau geriau sekasi jį nuraminti, nes jis darosi protingesnis: jį vis lengviau prablaškyti. Jo smegenys sparčiai vystosi, jis labai domisi jį supančiu pasauliu ir jį iškart patraukia nauji ir kitoniški dalykai.

Taigi, kai mažylis zirzia, pasinaudok jo didėjančiu susidomėjimu viskuo, kas nauja, ir sukelk neįprastą triukšmą, padainuok dainelę, švelniai pabarškink puodą – bet koks pasikeitimas gali išsklaidyti jo irzlią nuotaiką. Kartais paprasčiausias pasivaikščiojimas su juo lauke daro stebuklus.

Kas be ko, tokios pramogos gali greitai nusibosti, todėl pamėgink susigalvoti ir įsiminti kuo daugiau įvairių gudrybių, padedančių palaikyti gerą mažylio nuotaiką. Žinoma, pirmiausia įsitikink, ar blogos nuotaikos priežastis nėra viena iš keturių populiariausių „bėdų“: gali būti, kad jo sauskelnės yra šlapios, galbūt jis jaučiasi alkanas, jam reikia atsirūgti arba jis paprasčiausiai nori miego. Jei visi svarbiausi jo poreikiai yra patenkinti, galbūt nuoboduliui išblaškyti pakaks pakeisti aplinką ar truputį pažaisti su juo ant grindų.

Faktas

Kūdikiui reikia nepaprastai daug energijos, nes jis sparčiai auga. Jeigu jis būtų tokio didumo kaip tu, jam per dieną reikėtų dvigubai daugiau kalorijų negu tau.

2017 m. Lapkritinukai

 1. User has not uploaded an avatar
  vmamytev prieš 2 val.

  As irgi noriu paprastai aprengti, nepadaryti kažkokio stilisto-madisto tą dieną 😊

 2. ajivile
  ajivile prieš 2 val.

  astulja parašė:
  O negalima tiesiog ne kažkokiais special drabužiais? Man tai asmeniškai nelb kai berniukus prirengia ten viskuo - specilios kelnės, speciali liemenė, specialūs marš…

  Čia juk jūsų reikalas, kaip rengsit! Aš rengiau džinsiukais, baltą megztuką rankom megztą ir varlytę parišau. Dar balti batukai. Atrodė paprastai, bet labai stilingai ;) Prasisukau visai ne brangiai. Čia kiekvieno reikalas.
  Tik reikia tos skraistės. Nes tai Krikštynų atributika. O ja pasirūpinti (ir žvake) turi krikšto tėvai.

 3. User has not uploaded an avatar
  RamiMam prieš 1 val.

  Mes planuojam vaika krikstyt kitais metais. Man visai miela, kai jau vaikas pats vaiksto. Tai ir aprangos jau paaugusiam vaikui reikes ieskot. Siaip visai man grazu balti marskinukai, kelnytes su sleikutem ir varlyte. Visai nieko drabuziu sventems buna V&V boutique. Galima ir mamai ir vaikui pasiderint. Nors ten drabuziai kuriami jau didesniems vaikams. Nebent bandyt asmeniskai su dizainere kontaktuot

 4. kiškis krūmuos
  kiškis krūmuos prieš 14 min.

  Sveikutės Žiūriu apie krikštynas jau kalbat, mes tai rugpjūtį krikštysim. Dar nieko neturim, rūbelius planuoju pati pasiūti.

  Turim bėdą, užkietėjo vaikui viduriai, tik kas trečią dieną tuštinasi, kitomis dienomis neramus, stena pastoviai, pavalgęs pyksta. Žodžiu, vargstam. Kažin, jei pradėčiau primaitinti, gal viduriai pralaisvėtų?

 5. User has not uploaded an avatar
  ximi prieš 4 min.

  erljolanta parašė:
  O kiek to migdolu aliejaus ipilate i vonele?

  Gal gaunas saukstas, pas mane dusas aukstu padu tai pilnai uztenka. Tikrai nedaug reikia.