Kūdikiui 5 mėnesiai ir 3 savaitės

Kai mažylis būna neramus, dabar tau geriau sekasi jį nuraminti, nes jis darosi protingesnis: jį vis lengviau prablaškyti. Jo smegenys sparčiai vystosi, jis labai domisi jį supančiu pasauliu ir jį iškart patraukia nauji ir kitoniški dalykai.

Taigi, kai mažylis zirzia, pasinaudok jo didėjančiu susidomėjimu viskuo, kas nauja, ir sukelk neįprastą triukšmą, padainuok dainelę, švelniai pabarškink puodą – bet koks pasikeitimas gali išsklaidyti jo irzlią nuotaiką. Kartais paprasčiausias pasivaikščiojimas su juo lauke daro stebuklus.

Kas be ko, tokios pramogos gali greitai nusibosti, todėl pamėgink susigalvoti ir įsiminti kuo daugiau įvairių gudrybių, padedančių palaikyti gerą mažylio nuotaiką. Žinoma, pirmiausia įsitikink, ar blogos nuotaikos priežastis nėra viena iš keturių populiariausių „bėdų“: gali būti, kad jo sauskelnės yra šlapios, galbūt jis jaučiasi alkanas, jam reikia atsirūgti arba jis paprasčiausiai nori miego. Jei visi svarbiausi jo poreikiai yra patenkinti, galbūt nuoboduliui išblaškyti pakaks pakeisti aplinką ar truputį pažaisti su juo ant grindų.

Faktas

Kūdikiui reikia nepaprastai daug energijos, nes jis sparčiai auga. Jeigu jis būtų tokio didumo kaip tu, jam per dieną reikėtų dvigubai daugiau kalorijų negu tau.

2017 m. Rugsėjinukai❤

 1. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 34 min.

  Per kiek laiko praejo be lasiuku?
  Lasinu hummer ir vtraukiu. Trys dienos jau.

 2. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 31 min.

  Ugne86 parašė:
  Kai buvo 2 savaiciu turejom sloga😢 sesute parnesusi buvo is mokyklos virusiuka. Plovem su juros vandeniu nosyte, siurben srargliukus, lasiukai vibrocil i nosyte, be…

  Umcalor - cia geriamieji?

 3. Ugne86
  Ugne86 prieš 23 min.

  vileva parašė:
  Umcalor - cia geriamieji?

  Taip geriamieji lasiukai. Gerem po 3 lasiukus 3 kart dienoje. Pas mus buvo labai didele sloga, bijojo kad nenuslinktu iki plauciuku ir bronchitas neprasidetu😔

 4. User has not uploaded an avatar
  vileva prieš 15 min.

  O kokius snargliuku istraukejus naudojat?

 5. User has not uploaded an avatar
  slaptumas prieš 14 min.

  vileva parašė:
  O kokius snargliuku istraukejus naudojat?

  Pss mus Rihomer. Bet matyt jie visi panašaus tipo