Kūdikiui 5 mėnesiai ir 3 savaitės

Kai mažylis būna neramus, dabar tau geriau sekasi jį nuraminti, nes jis darosi protingesnis: jį vis lengviau prablaškyti. Jo smegenys sparčiai vystosi, jis labai domisi jį supančiu pasauliu ir jį iškart patraukia nauji ir kitoniški dalykai.

Taigi, kai mažylis zirzia, pasinaudok jo didėjančiu susidomėjimu viskuo, kas nauja, ir sukelk neįprastą triukšmą, padainuok dainelę, švelniai pabarškink puodą – bet koks pasikeitimas gali išsklaidyti jo irzlią nuotaiką. Kartais paprasčiausias pasivaikščiojimas su juo lauke daro stebuklus.

Kas be ko, tokios pramogos gali greitai nusibosti, todėl pamėgink susigalvoti ir įsiminti kuo daugiau įvairių gudrybių, padedančių palaikyti gerą mažylio nuotaiką. Žinoma, pirmiausia įsitikink, ar blogos nuotaikos priežastis nėra viena iš keturių populiariausių „bėdų“: gali būti, kad jo sauskelnės yra šlapios, galbūt jis jaučiasi alkanas, jam reikia atsirūgti arba jis paprasčiausiai nori miego. Jei visi svarbiausi jo poreikiai yra patenkinti, galbūt nuoboduliui išblaškyti pakaks pakeisti aplinką ar truputį pažaisti su juo ant grindų.

Faktas

Kūdikiui reikia nepaprastai daug energijos, nes jis sparčiai auga. Jeigu jis būtų tokio didumo kaip tu, jam per dieną reikėtų dvigubai daugiau kalorijų negu tau.

2016 m. Lapkritinukai

 1. Deena
  Deena prieš 34 min.

  Ir as skaiciau,kad BB one geras daikciukas. As tai kol kas su vaikjuoste apsieinu. Gaila pinigu nesioklei,nezinia,kiek jis dar nores buti nesiojamas

 2. Katty
  Katty prieš 32 min.

  jooo mes kai kartu vis einam laistyt geliu tai pota lapu vis nera, israuna....:):) magnetukai nuo saldytuvo skraido..sudauze jau nemazai ir pastebejau, kad dar 5 minutem galima sudomint ne zaislais o pvz. maisu, buteli duot plastmasini ar koki buteliuka nuo vitaminu barskanti....jega.

 3. User has not uploaded an avatar
  VytauteR prieš 32 min.

  Deena parašė:
  Sutriks miegas??? Skaudi man si tema 😂 As tai pastebejau,kad maniskis pries savaite lb progresavo. Itin domisi aplinka,kai nesioju rankutes istieses tik ir laukia,k…

  Man daug kas yra sake kad sunkiausias etapas nuo tada kai ant keturiu atsistoja(pries ropojima) iki kol normaliai vaiksciot ismoksta tai oh well, sekmes mums

 4. Katty
  Katty prieš 31 min.

  Deena parašė:
  Ir as skaiciau,kad BB one geras daikciukas. As tai kol kas su vaikjuoste apsieinu. Gaila pinigu nesioklei,nezinia,kiek jis dar nores buti nesiojamas

  o as turiu vaikjuoste bet neeina man jos uzrist taisyklingai...man ji per trumpa nesueina galai..kiek ziurejau filmuku per youtube atrodo paprasta o paciai nesigauna. gaila. guli..pirkom gera vokiska- nepigus daiktas.

 5. User has not uploaded an avatar
  VytauteR prieš 30 min.

  Katty parašė:
  patarkit kokia nesyne pirkt? skaiciau, kad BB nelabai patogios, na kad vaiko kojytes ten kaba

  Ergo baby 360, superine. Neturiu priekaistu. O vaiko kojos kabeti neturi tiesiai kaip kainkuriose BB, jos turi buti placiai del klubu.