Maitinimo kėdutės: kaip išsirinkti (31)

Maitinimo kėdutės

Judviejų mažylis gerokai sustiprėjo, išmoko tvirčiau sėdėti ir pradėjo valgyti kietą maistą, tad netrukus galėsi jį sodinti į aukštą maitinimo kėdutę. Kūdikiai ir maži vaikai dažnai nukrenta nuo jos – tai viena iš dažniausiai juos ištinkančių nelaimių, tad pirkdami kėdutę ir naudodami savo namuose turite būti labai atidūs ir atsargūs.

Rinkis tvirtą kėdutę su plačiu pagrindu. Ją turi būti sunku apversti, ji turi neturėti aštrių briaunų (ar šerpetų, jeigu pagaminta iš medžio) ir gerai tikti tavo mažyliui (atkreipk dėmesį į tai, ar gili sėdynė ir kiek vietos judėti turi kūdikis). Visada naudok mažiems kūdikiams skirtą apsaugos sistemą, kurią sudaro saugos diržas, einantis per kūdikio klubus ir tarp kojų ir turintis patikimą sagtį. Diržai turi būti reguliuojami ir kiekviena padėtis turi būti saugi. Jeigu kėdutė su ratukais, jie turi turėti stabdžius.

Net jeigu mažylis tvirtai užsegtas, negalima visiškai pasikliauti įmontuotomis saugos priemonėmis. Niekada nenuleisk akių nuo mažylio, kai jis sėdi kėdutėje. Pavalgydinusi nepalik joje mažylio – iš pradžių jam tikriausiai bus sunku ilgai išsėdėti tiesiai be paramstymų. 

Naujausi komentarai

 1. Ievuuu
  Ievuuu prieš 6 m.

  O mums labiausiai patinka paprasciausia kedute, kuri tvirtinasi prie valgomojo stalo. Vaikutis neatskirtas nuo seimos, saugiai ir su pasimegavimu tabaluoja kojytemis ;))

  beje savike pirkom padeveta vos uz 5eurus, kokybe tokia ,kad dar naudoti ir naudoti o veziotis isvis patogu, labai labai kompaktiska.

 2. Semkka
  Semkka prieš 5 m.

  Man pati geriausia trip trap kedute

 3. User has not uploaded an avatar
  Vynuogynų Braškė prieš 5 m.

  Sakote stokke tripp trapp kėdutė pati geriausia? suintrigavote, pažiūrėjau, kas tai per kėdutė, ir štai kokį pirmą vaizdelį radau:
  https://www.youtube.com/watch?v=NB7V7HDYAtQ
  Vis dar atrodo, kad ji pati geriausia?

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  Vynuogynų Braškė parašė:
  Sakote stokke tripp trapp kėdutė pati geriausia? suintrigavote, pažiūrėjau, kas tai per kėdutė, ir štai kokį pirmą vaizdelį radau:

  Siame video kedutei neuzdeti kojyciu prailginimai , tai apsaugos nuo tokiu "pasisupimu".
  Turime ir mes Tripp trapp, labai patinka.
  O tai, kad kai kurie naudoja daiktus ne pagal gamintojo nurodymus yra ju paciu rizika.

 5. User has not uploaded an avatar
  simonakb prieš 2 m.

  kaip jums mima?