Maitinimo kėdutės: kaip išsirinkti (31)

Maitinimo kėdutės

Judviejų mažylis gerokai sustiprėjo, išmoko tvirčiau sėdėti ir pradėjo valgyti kietą maistą? Puiku! Tai reiškia, kad netrukus galėsite jį sodinti į aukštą maitinimo kėdutę. Tiesa, pasitaiko, kad kūdikiai ir maži vaikai nuo jos nukrenta. Todėl pirkdami kėdutę ir naudodami ją savo namuose turite būti labai atidūs ir atsargūs.

Rinkitės tvirtą kėdutę su plačiu pagrindu, kurią būtų sunku apversti. Ji turi būti be aštrių briaunų (ar šerpetų, jeigu pagaminta iš medžio) ir gerai tikti mažyliui (atkreipkite dėmesį į tai, ar gili sėdynė ir kiek palikta erdvės kūdikiui judėti). Visada naudokite mažiems kūdikiams skirtą apsaugos sistemą - saugos diržą. Diržas turi būti reguliuojamas, o kiekviena vaiko kūno padėtis - jam saugi. Jeigu kėdutė su ratukais - rinkitės tokią, kuri turi stabdžius.

Net jeigu mažylis tvirtai prisegtas, negalima visiškai pasikliauti įmontuotomis saugos priemonėmis. Niekada nenuleiskite akių nuo kūdikio, kai jis sėdi kėdutėje. Pamaitinę vaiką, nepalikite jo – gali būti, kad pradžioje jam sunku bus ramiai išsėdėti.

Naujausi komentarai

 1. Ievuuu
  Ievuuu prieš 7 m.

  O mums labiausiai patinka paprasciausia kedute, kuri tvirtinasi prie valgomojo stalo. Vaikutis neatskirtas nuo seimos, saugiai ir su pasimegavimu tabaluoja kojytemis ;))

  beje savike pirkom padeveta vos uz 5eurus, kokybe tokia ,kad dar naudoti ir naudoti o veziotis isvis patogu, labai labai kompaktiska.

 2. Semkka
  Semkka prieš 7 m.

  Man pati geriausia trip trap kedute

 3. User has not uploaded an avatar
  Vynuogynų Braškė prieš 7 m.

  Sakote stokke tripp trapp kėdutė pati geriausia? suintrigavote, pažiūrėjau, kas tai per kėdutė, ir štai kokį pirmą vaizdelį radau:
  https://www.youtube.com/watch?v=NB7V7HDYAtQ
  Vis dar atrodo, kad ji pati geriausia?

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  Vynuogynų Braškė parašė:
  Sakote stokke tripp trapp kėdutė pati geriausia? suintrigavote, pažiūrėjau, kas tai per kėdutė, ir štai kokį pirmą vaizdelį radau:

  Siame video kedutei neuzdeti kojyciu prailginimai , tai apsaugos nuo tokiu "pasisupimu".
  Turime ir mes Tripp trapp, labai patinka.
  O tai, kad kai kurie naudoja daiktus ne pagal gamintojo nurodymus yra ju paciu rizika.

 5. User has not uploaded an avatar
  simonakb prieš 4 m.

  kaip jums mima?