Kūdikiui 7 savaitės

Tavo mažylis atpažino tave nuo pat pirmųjų dienų, tačiau dabar tu galbūt gali tuo įsitikinti, nes apie pusę visų tokio amžiaus kūdikių pradeda rodyti akivaizdžius ženklus, kad atpažįsta savo tėvus.

Mažylis greičiausiai ir toliau šypsosis nepažįstamiesiems, ypač jei jie žiūri jam tiesiai į akis ir kalbina. Tačiau po truputį jis pradeda išsiaiškinti, kas yra kas, ir rodyti didesnį palankumą mamai, tėčiui, ir, galbūt, dar vienam kitam žmogui.

Iš ko gali spręsti, kad jis tave atpažįsta? Pamatęs tave, ypač užmezgęs akių kontaktą, mažylis nurimsta. Arba jis gali dairytis tavęs po kambarį ir galiausiai suradęs, pradėti šypsotis ir džiaugsmingai imti judinti rankytes ir kojytes. Net užuosdamas tavo kvapą kūdikis gali nurimti (arba atvirkščiai, pradėti muistytis, jei yra išalkęs.)

Faktas

Vaikams iki vienerių metų negalima duoti medaus, nes jame gali būti botulino bakterijų sporų. Tokio amžiaus vaikų organizmas su jomis dar nėra atsparus.

2017 m. gruodinukai ❤❤❤

 1. User has not uploaded an avatar
  Laurute2 prieš 1 val.

  Gruodukas parašė:
  Ne temperatūros neturiu. Na taip yra ten kazkoks kaip guziukas lyg ir pieno jisai nes ir pradzioje buvo tie pieno guzai. Duodu vaikui zyst ta kruti dazniau po to st…

  Nusitrauinedama dar skatini pieno gamyba. Tokiu atveju jau geriau salta kompresiuka uzdek. Bet ne is saldymo kameros 😊

 2. Gruodukas
  Gruodukas prieš 1 val.

  Laurute2 parašė:
  Pabandykit pamasazuot kruti ir duot kuo daugiau zysti. Gal susistovejo pienukas. Pries maitinima pasildykite ar siltis arbatos isgerkite. Nealdykite. Saldykite tik …

  Tai reikejo draugui vaika palikt pora kartu tai buvau nutraukusi ir palikusi

 3. Gruodukas
  Gruodukas prieš 1 val.

  Dekui uz patarimus reiks suktis kazkaip

 4. lianidavna
  lianidavna prieš 1 val.

  Jus nerimaujate jei vaikas nekakoja dvi dienaas, bet steni, na matosi, kad nori kaku. Masaziukai jokie nepadeda. Ar naudojate klizmutes?

 5. User has not uploaded an avatar
  sonkeki prieš 21 min.

  -Mamute- parašė:
  As taip pogomi nuo ryto iki vakaro savo piena duodu o per nakti misinuka iseina I pars misinuka duodu 2-3 kartus. Nes buna kad nebera pieno.

  Mums 3sav beveik, kiek jus laiko jau taip damaitinat misinuku?