Kūdikiui 7 savaitės

Tavo mažylis atpažino tave nuo pat pirmųjų dienų, tačiau dabar tu galbūt gali tuo įsitikinti, nes apie pusę visų tokio amžiaus kūdikių pradeda rodyti akivaizdžius ženklus, kad atpažįsta savo tėvus.

Mažylis greičiausiai ir toliau šypsosis nepažįstamiesiems, ypač jei jie žiūri jam tiesiai į akis ir kalbina. Tačiau po truputį jis pradeda išsiaiškinti, kas yra kas, ir rodyti didesnį palankumą mamai, tėčiui, ir, galbūt, dar vienam kitam žmogui.

Iš ko gali spręsti, kad jis tave atpažįsta? Pamatęs tave, ypač užmezgęs akių kontaktą, mažylis nurimsta. Arba jis gali dairytis tavęs po kambarį ir galiausiai suradęs, pradėti šypsotis ir džiaugsmingai imti judinti rankytes ir kojytes. Net užuosdamas tavo kvapą kūdikis gali nurimti (arba atvirkščiai, pradėti muistytis, jei yra išalkęs.)

Faktas

Vaikams iki vienerių metų negalima duoti medaus, nes jame gali būti botulino bakterijų sporų. Tokio amžiaus vaikų organizmas su jomis dar nėra atsparus.

2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Renapa prieš 2 val.

noriuangeliuko parašė:
    Kazkuri mamyte klause del sypseneliu, manoji jau keliskart nusisypsojo kalbinama, bet dar mazai, matyt turi dar truputi paaugt, kaip laukiu kai prades pastoviai syp…

Musiskis sypsosi ryte daznai nu ir siaip kartais kai pagauni gera akiu kontakta mes su vyru juokiames kad db zaidziam zaidima “prajuokink mane” 🙈 lb gera kai nusisypso laukiu kai jau kvatot prades

2. mazytis59
    mazytis59 prieš 35 min.

mazos pedutes parašė:
    Oho! +1.6!!! Gerai auga, šaunu taip ir toliau ;)

Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

3. mazytis59
    mazytis59 prieš 35 min.

mazytis59 parašė:
    Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

Cia gerai per 3sav ?

4. mazytis59
    mazytis59 prieš 30 min.

Kazkoks kosmaras nuo 21val iki 23val ant papulio. Valgo, nerami,muistos raitos, verkia ar neprivalgo ar ka ?

5. LauraLT
    LauraLT prieš 24 min.

mazytis59 parašė:
    Cia gerai per 3sav ?

dvigubai daugiau nei musu leliukas