Kūdikiui 3 savaitės

Judviejų mažylis jau tikriausiai gali sutelkti žvilgsnį į judančius daiktus ir sekti juos akimis. Lavink šiuos naujus jo gebėjimus – iš lėto slink jam prieš akis žaisliuką arba lėtai pavaikštinėk priešais jį pirmyn ir atgal. Pamatysi, kaip jo akys įsminga į tavąsias ir seka jas, kai tu judi. Šis gebėjimas labai svarbus akių ir rankų koordinacijai, kuri išlavės vėliau.

Per pirmuosius du mėnesius mažylis išmoks pakelti galvytę ir trumpai išlaikyti ją pakeltą. Tai rodo, kad jo raumenys nuolat stiprėja. Kai kurie kūdikiai galvytę kilsteli jau pirmąją ar antrąją savaitę, tačiau daugumai šiam žygdarbiui atlikti prireikia daugiau laiko.

Kai mažylis nemiega, leisk jam pažaisti ant pilvuko, kad vienodai stiprėtų jo kaklo raumenys. Tai ypač svarbu dabar, kai rekomenduojama visus kūdikius migdyti ant nugaros ir dėl to jie daugybę laiko praleidžia tokioje padėtyje. Tačiau kai mažylis neguli ant pilvuko, jo galvytę ir kaklą būtina gerai prilaikyti.

Faktas

Dažniausiai gimsta vienas kūdikis – dvynukai gimsta vidutiniškai 1 kartą iš 80 gimdymų, trynukai – iš 6400, ketvertukas – iš 512 000.

2017 m. Rugsėjinukai❤

 1. User has not uploaded an avatar
  GuodaSab prieš 26 min.

  Sveikos, kaip reikalai su bambutem ? Mums vis dar nenukrito :/ siandien buvo sesele liepe valyti kalio titpalu ir spirutu.. valem, bet dabar pradejo smirdet bambute.. ar gali buti, kad jam ja skauda?

 2. rafaelo
  rafaelo prieš 12 min.

  GuodaSab parašė:
  Sveikos, kaip reikalai su bambutem ? Mums vis dar nenukrito :/ siandien buvo sesele liepe valyti kalio titpalu ir spirutu.. valem, bet dabar pradejo smirdet bambute…

  Mums si vakar nuktito. Kiek jums laiko?

 3. User has not uploaded an avatar
  Kristinamm prieš 3 min.

  Gill parašė:
  Sveikos merginos, grizau ir as I foruma mano princas gime rugsejo 13 d. Toks nemazas 4100g ir 53 cm. Gimdymas buvo sunkus bet greitas, kadangi pradejo leteti sir…

  Sveikinimai🌸😉 Sveikit ir stiprėkit 🙏

 4. User has not uploaded an avatar
  Gill prieš 2 min.

  Šilo_uoga parašė:
  Jums pasisekė su palata, nes mes atvykom rugsėjo 14d, užrašė į eilę, bet taip iki išvykimo ir neatsilaisvino nei viena

  Taip, mums sake, kad viena atsilaisvino ir daug kas atsisake, kas pries tai norejo, tai gavom mes

 5. User has not uploaded an avatar
  Gill prieš 1 min.

  dovilija31 parašė:
  Sveikinimai 💐svarbiausia dabar kartu ir jauciates geriau😇👼🏼

  Kristinamm parašė:
  Sveikinimai🌸😉 Sveikit ir stiprėkit 🙏

  Dekui