Spalvotų drabužių skalbiklis „Lovela Baby“ (atsiliepimai)

Partnerio turinys
4.5
6 vertinimai(ų)
Spalvotų drabužių skalbiklis „Lovela Baby“ (atsiliepimai)

Jautria kūdikio oda reikia rūpintis ypatingai ir atidžiai. Todėl pristatome NAUJIENĄ„Lovela Baby“ gaminius.

„Lovela Baby“ skalbikliai, milteliai ir minkštiklis tinka jautriai naujagimio odai nuo pirmų jo gyvenimo dienų.

„Maxima“, didžiosiose „Rimi“ parduotuvėse ir barbora.lt įsigykite „Lovela Baby“ produktus:

Kodėl verta išbandyti „Lovela Baby“ skalbiklius, miltelius ir minkštiklį?

1. Lietuvos pediatrų draugijos patvirtinti produktai – tinka skalbti vaikų drabužius.
  2. Klinikiniais tyrimais įrodyta – produktai gali būti naudojami nuo pat pirmų kūdikio gyvenimo dienų.
  3. Hipoalerginės priemonės – sudėtis tinka net labai jautriai kūdikio odai.
  4. Dermatologiškai patikrinta.

tevu-darzelis.lt testuotojos išbandė jautriai naujagimio odai tinkantį spalvotų drabužių skalbiklį „Lovela Baby“

„Lovela Baby" skystas spalvotų drabužių skalbiklis yra:

1. Hipoalerginis, patikrintas dermatologiškai ir kliniškai;
  2. Gaminį galima naudoti nuo pat pirmų kūdikio gyvenimo dienų;
  3. Puikiai tinka kūdikių vystyklams ir drabužėliams, taip pat visos šeimos skalbiniams skalbti;
  4. Tinka skalbiant skalbykle ir rankomis, taip pat skalbiniams užmerkti.

Testuotojų vertinimai

User has not uploaded an avatar
Išbandeme ,,Lovela Baby“ spalvotų drabužių skalbiklis Skaityti visą
Eelli
Spalvotų drabužių skalbiklis „Lovela Baby“ (atsiliepimas)
Turint mažų vaikų dažniausia pradedame mąstyti apie saugesnes ir natūralesnes priemones rūbų skalbimui Skaityti visą
MLiepsna
Spalvotų drabužių skalbiklis „Lovela Baby“ (atsiliepimas)
Na va, jau ir aš išmėginau šį skalbiklį, mano pastebėjimai: Skaityti visą
braške25
Mūsų mažyliui 2 mėn. todėl dar tik atsirinkinėjam priemones. Skaityti visą
vivaska
Spalvotų drabužių skalbiklis „Lovela Baby“ (atsiliepimas)
Mūsų šeima išmėgino skystą Lovela Baby skalbiklį spalvotiems rūbams. Skaityti visą

1. MLiepsna
    MLiepsna prieš 4 mėn.

Na va, jau ir aš išmėginau šį skalbiklį, mano pastebėjimai:

Pliusai:
    • Buteliuke kvepia maloniai, labai švelniai, o išskalbus kvapo beveik ir neliko, tad man, tai pliusas, nes vyras labai nemėgsta ryškesnių kvapų
    • Dėmėtus drabužius isskalbė idealiai, tačiau dėmės nebuvo labai įsisenėjusios, tad sunku pasakyt kaip būtų su sudetingesnėmis dėmėmis
    • Drabužių spalvos sakyčiau net paryškėjo, nedaug, bet šiek tiek poveikis pasimatė

Minusai:
    • Esu už aplinkos tausojimą, tad toks didelis butelys su 16 skalbimu, man atrodo labai netausojantis aplinkos, palyginimui šalia pastačiau 96skalbimų skalbiklį, jis ne tik, kad didesnio skalbimų skaičiaus,bet dar ir net mažesnės talpos, kas svarbu taupant vietą ir laiką, mamos neturi daug laiko pirkinėtis skalbiklį ar mastyt apie jo pasibaigimą,o skalbimų daug, tad 16 skalbimų yra pakankamai mažai, juolab,kad skalbiu visos šeimos drabužius tuo pačiu skalbiklius, kad nekiltų alergijos mažyliui nuo kito naudojamo skalbiklio. Mano nuomone skalbiklis galėtų būti labiau koncentruotas ir su didesniu skalbinų skaičiumi.

Jei kitom mamytėm tai nėra problema - skalbiklis vertas dėmesio ☺️

2. Spurgyte prieš 4 mėn.

Išbandėm ir mes, labai patiko

3. braške25
    braške25 prieš 4 mėn.

Pirmiausia ačiū už galimybę išbandyti naują produktą. Mūsų mažyliui 2 mėn. todėl dar tik atsirinkinėjam priemones. Mažylio drabužiams renkuosi natūralias priemones pritaikytas kūdikio odelei. Iki šiol naudojau balance skalbiklius, o „Lovela Baby“ nebuvau naudojusi.„Lovela Baby“ spalvotų rūbų skalbiklis patiko, nėra erzinančio kvapo, pakuotė patogi naudoti. Išskalbti rūbai atsiduoda švara ir gaiva, rūbai gerai išsiskalbė. Išbandyti tikrai rekomenduočiau, nes nepabandžius nesužinosi ar jums tinka 🙂

4. vivaska
    vivaska prieš 4 mėn.

Mūsų šeima išmėgino skystą Lovela Baby skalbiklį spalvotiems rūbams.
    Papasakosiu, kas patiko:
    1) Pakuotė. Aiški, paprasta, yra dozavimo instrukcija ir dozavimo kamštelis.
    2) Labai patiko kvapas 😍🥇👌 Yra tokių skalbiklių, kurie ''kvepia'' ūkišku muilu 🙈 Bet Lovela kvapas labai švelnus, o išskalbus rūbus, jie kvepia gaiva.
    3) Nesualergizavo nei vieno, nors mūsų 5 asmenų šeimoje net 3 alergiukai 😃 Tai labai svarbu mums renkantis skalbimo priemones. Visada renkamės bekvapes, bespalves priemones, tinkančias alergiškiems žmonėms, kūdikiams.
    Tai savybės, į kurias atkreipiu dėmesį. Na o visumoje išskalbia tikrai gerai, spalvų neblukina, dėmes pašalina 👍
    Puiku, kad tinka tiek skalbimo mašinai, tiek skalbiant rankomis ar rūbų mirkymui.

5. 1kruopytė
    1kruopytė prieš 2 mėn.

Nedalyvavau šiame testavime, tačiau laukiuosi mažylio ir norėjau perplauti jo draubužėlius, patalynę. Pirkau iš Barbora.lt šias skalbimo kapsules. Vertinčiau 3iš5. Pliusai: nedidelė kaina; pradarius dėžutę nėra intensyvaus kvapiklio aromato. Minusai: pakuotėse per mažai vienetukų, tik 12 vnt. Didesnių kapsulių pakuočių nėra. Būtų ekonomiškiau parduoti ir pirti bent nuo 30-40 vnt pakuotes. Taip pat nepatiko, kad išplovus rūbelius lieka ir drėgnuose, ir jau išdžiūvusiuose gan intensyvus skalbiklio aromatas. Turėjau perskalbti. Kur buvo plauti visos šeimos rankšluosčiai neperskalavau, nesualergizavo nei manęs dar nėščios, nei 2.5 m dukrytės. Pirkčiau ir ateityje, tik didesnę pakuotę.

Noriu įvertinti daiktą: