Susiję straipsniai

Galvos skausmas po epiduro (popunkcinis galvos skausmas)

Praėjus 2-3, o kartais ir 5 dienoms po gimdymo gali pradėti varginti stiprus galvos skausmas, svaigulys, pykinimas.

Išskirtinis gimdymas Kaune: dėl pilvo skausmo atvykusi moteris netikėtai pagimdė

Kauno klinikų skubios pagalbos skyrius pasidalijo neeiline istorija - į skyrių greitosios pagalbos automobiliu atvežta pacientė netikėtai pagimdė.

Kviečiama pasirašyti peticiją dėl Kauno Krikščioniškųjų gimdymo namų išsaugojimo

Gyventojus kviečia pasirašyti peticiją dėl Kauno Krikščioniškųjų gimdymo namų išsaugojimo.

Naujausi komentarai

  1. Blackblackmagic
    Blackblackmagic prieš 3 mėn.

    Mamyte779 parašė:
    Niekas nesake kad nevaziavau, kad zmogus raso tai nereiskia kad jis niekur nesikreipia yra toks dalykas kaip palaikymas, vaikui viskas gerai, gimdymo nera.

    rimtai? negatyviu? parodykit kuri tokioj situacijoj sedetu cia forume ir rasytu o kuri ciuptu uz tases ir lektu tiesiai i ligonine..... Nieko as cia negatyvaus nematau, gerai kad gerai baigesi bet cia ne daktares uz ekrano sedi nepasakys ar kazkoks simptomas gerai ar blogai, tam yra gydytojai ir tokiose situacijose kiekviena minute gan svarbi yra

  2. User has not uploaded an avatar
    Mamyte779 prieš 3 mėn.

    Blackblackmagic parašė:
    rimtai? negatyviu? parodykit kuri tokioj situacijoj sedetu cia forume ir rasytu o kuri ciuptu uz tases ir lektu tiesiai i ligonine..... Nieko as cia negatyvaus nem…

    Sedejau GMP masinoj, jusu ziniai, o negatyvas tai iskart matosi kaip puolat net ir dabar rasydama, as ir neprasiau kad butumet daktare, dar karta kartoju kartais mamoms reikia palaikymo o ne burbuliavimo

  3. Blackblackmagic
    Blackblackmagic prieš 3 mėn.

    Mamyte779 parašė:
    Sedejau GMP masinoj, jusu ziniai, o negatyvas tai iskart matosi kaip puolat net ir dabar rasydama, as ir neprasiau kad butumet daktare, dar karta kartoju kartais ma…

    na sorry bet jei tokioj situacijoj randat kada rasyt forume tai dar ne taip vadinas blogai ir buvo
    Na tai ir rase ir kitos moterys kad tokiu atveju reikia vaziuoti pasitikrinti, ka ir padaret. Viskas. Case Closed.

  4. Vel_mama
    Vel_mama prieš 3 mėn.

    Mamyte779 parašė:
    Aciu labai, as nezinojau nes su pirmaja buvo planuotas gimdymas skatinamaisiais tai išsigandau nesu mačiusi kaip kamštis atrodo

    Viskas gerai, tam ir yra forumai kad paklausti

  5. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 3 mėn.

    Mamyte779 parašė:
    Sveikos, tikriausiai man pasišalino kamštis labai ilgas baltas ir su krauju... man 17savaičių, bijau persileidimas ar negresia...juk vaikas per mažas išgyventi inku…

    Reikia iškarto pasiimti dokumentus striukę batus ir pro duris. Kad po to per vėlu nebūtų.