Seksas nėštumo metu: galima ar ne? (1084)

Seksas nėštumo metu

Dauguma porų yra atradimas, kad seksas nėštumo metu yra malonesnis nei kada nors anksčiau.

Dėl padidėjusio kraujoplūdžio į dubens sritį pabrinksta lytiniai organai, todėl moters pojūčiai pasidaro stipresni. Padidėjęs hormonų lygis taip pat padidina makšties drėgnumą.

Nėštumas kai kurioms moterims suteikia ypatingo seksualumo, moteriškumo ir laisvumo. Be to, nėštumo metu nebelieka vienos didžiausių seksą varžančių baimių – baimės pastoti, o tai paprastai veikia teigiamai ir leidžia labiau atsipalaiduoti.

Tačiau kitų porų seksualinis apetitas sumenksta arba jos per daug nerimauja dėl nėštumo, kad galėtų mėgautis seksualiniu gyvenimu. Jei priklausote pastariesiems, jums vertėtų žinoti šiuos dalykus:

 • Jei nėštumą prižiūrintis gydytojas nenurodė kitaip, seksas nėštumo metu (iki pat gimdymo dienos) yra visiškai saugus.
 • Sueitis ir orgazmas nekelia jokio pavojaus vaikeliui. Vaisių supantys vaisiaus vandenys jį apsaugo, tad jokie su seksu susiję judesiai negali jo sužeisti.
 • Būsimojo kūdikio seksas netrikdo. Jis yra pripratęs prie judančio mamos kūno ir įvairiausių garsų. Orgazmo metu kartais ima susitraukinėti gimdos raumenys, bet vaisiui tai ne naujiena: tai gali vykti ir dėl kitų priežasčių.
 • Yra normalu, kad sueities metu vaikelis ima aktyviau judėti. Specialistų manymu, taip atsitinka dėl sutankėjusio širdies ritmo (o ne dėl paties sekso), ir tai visiškai nepavojinga.

Naujausi komentarai

 1. KristiS
  KristiS prieš 4 mėn.

  Ar kuriai nors po sekso (ypač po krutinės stimuliavimo) skauda spenelius? Niekada nejaučiau krūtinės skausmų, net pradžioje nėštumo. Po vakar tik vienas spenelis ištino, labai skausmingas, niekaip neatlėgsta. Galvoju, ar galėjo tai įtakoti ilgesnis lytinis aktas ir tiesiogiai jų stimuliacija.

 2. DianaR91
  DianaR91 prieš 4 mėn.

  Mums eina 13 savaite su vyru nustojom myletis beveik iskart kai suzinojom kad ne vieni nes nuolat pykindavo nebuvo jegu. O jau kelios dienos pati jauciuosi zymiai geriau ir jau norisi tik dabar baisu ar viskas bus gerai 😊

 3. juracka..
  juracka.. prieš 4 mėn.

  KristiS parašė:
  Ar kuriai nors po sekso (ypač po krutinės stimuliavimo) skauda spenelius? Niekada nejaučiau krūtinės skausmų, net pradžioje nėštumo. Po vakar tik vienas spenelis iš…

  Man ir atrodo kaip maitinus būčiau vaikinuką net.. Ir peršti ir patinsta turiu pasitepti kremu nes tokį jautrus pasidaro

 4. User has not uploaded an avatar
  Dragon 7 prieš 2 mėn.

  Deja man taip sutapo, kad sekančią dieną po sekso su vyru, įvyko persileidimas, buvo 6 savaitės. Neaišku kokia to persileidimo priežastis, nes pas ginekologą buvo 1 mėnesio eilė tai taip ir nespėjau nueiti tai pirmai apžiūrai. O kai jau prasidėjo persileidimas tai nuvykom į skubią pagalbą ligoninėje, bet gydytojas sakė čia jau vyksta persileidimas nieko neįmanoma padaryti. Tai ir neaišku ar čia nuo sekso ar kažkas negerai su nėštumu buvo. Seksas buvo ramus todėl niekaip nesitikėjom kad taip įvyks. Bet labai baisu. Kadangi tai buvo 3 nėštumas po ilgo laiko ir 2 pirmieji nėštumai buvo be problemų ir lengvi, ir jų metu mylėjmės tai ir nekilo minčių kad to negalima daryti..

 5. simonsita
  simonsita prieš 2 mėn.

  Sveikos mergaitės
  Ar kuriai nors yra ta problema, kad po orgazmo prasideda rudas tepliojomas,jau pradėjo nervinti, negaliu net prisiliesti prie vyro tikrai seksas nėra grubus. Gyvenu ne lt.tai pagal gydytojus normalu tamsios išskyros, bet man neramu
  Mažyliui viskas gerai ,jau greit 13 sav.Nieko neskauda ,tik tos nelemtos išskyros