Seksas nėštumo metu: galima ar ne? (1002)

Seksas nėštumo metu

Dauguma porų yra atradimas, kad seksas nėštumo metu yra malonesnis nei kada nors anksčiau.

Dėl padidėjusio kraujoplūdžio į dubens sritį pabrinksta lytiniai organai, todėl moters pojūčiai pasidaro stipresni. Padidėjęs hormonų lygis taip pat padidina makšties drėgnumą.

Nėštumas kai kurioms moterims suteikia ypatingo seksualumo, moteriškumo ir laisvumo. Be to, nėštumo metu nebelieka vienos didžiausių seksą varžančių baimių – baimės pastoti, o tai paprastai veikia teigiamai ir leidžia labiau atsipalaiduoti.

Tačiau kitų porų seksualinis apetitas sumenksta arba jos per daug nerimauja dėl nėštumo, kad galėtų mėgautis seksualiniu gyvenimu. Jei priklausote pastariesiems, jums vertėtų žinoti šiuos dalykus:

 • Jei nėštumą prižiūrintis gydytojas nenurodė kitaip, seksas nėštumo metu (iki pat gimdymo dienos) yra visiškai saugus.
 • Sueitis ir orgazmas nekelia jokio pavojaus vaikeliui. Vaisių supantys vaisiaus vandenys jį apsaugo, tad jokie su seksu susiję judesiai negali jo sužeisti.
 • Būsimojo kūdikio seksas netrikdo. Jis yra pripratęs prie judančio mamos kūno ir įvairiausių garsų. Orgazmo metu kartais ima susitraukinėti gimdos raumenys, bet vaisiui tai ne naujiena: tai gali vykti ir dėl kitų priežasčių.
 • Yra normalu, kad sueities metu vaikelis ima aktyviau judėti. Specialistų manymu, taip atsitinka dėl sutankėjusio širdies ritmo (o ne dėl paties sekso), ir tai visiškai nepavojinga.

Naujausi komentarai

 1. ie.va
  ie.va prieš 6 mėn.

  sang parašė:
  Aš čia gal nelabai į temą, bet kaip darot su myliukais jau pastojus? Ypač pirmomis savaitėmis?

  Viskas taip pat buvo

 2. Uogauoga25
  Uogauoga25 prieš 6 mėn.

  sang parašė:
  Aš čia gal nelabai į temą, bet kaip darot su myliukais jau pastojus? Ypač pirmomis savaitėmis?

  Iš pradžiu susilaikem nes mausdavo pilva daznai. Bet pagerus diaspiarolio ir daktarei leidus tesem toliau ??

 3. sang
  sang prieš 6 mėn.

  Uogauoga25 parašė:
  Iš pradžiu susilaikem nes mausdavo pilva daznai. Bet pagerus diaspiarolio ir daktarei leidus tesem toliau ??

  Na man ir maudzia pilva, tai net nesinori nieko..

 4. Tautvyde2
  Tautvyde2 prieš 5 mėn.

  šiaip kai kurie gydytojai kaip tik pataria užsiimti ar bent stimuliacija (ypač prieš gimdymą, nes gali pagreitinti) aišku, jei tai daroma anksčiau, verta turėti lubrikantą, nes gali sutrikti natūrali lubrikacija (kiek čia skaičiau masturbacija.lt/6-priezastys-isigyti-lubrikanta/), tai geriau slidžiau ir saugiau nei iš viso nesimėgauti ;)

 5. giliuke17 prieš 5 mėn.

  Merginos, ar galima nestumo metu naudoti lubrikanta? ar saugu tai? visiskai nenoriu myletis, nes ten sausa, nesusijaudinu, neatsipalaiduoju, o vyras belekaip nori