Seksas nėštumo metu: galima ar ne? (997)

Seksas nėštumo metu

Dauguma porų yra atradimas, kad seksas nėštumo metu yra malonesnis nei kada nors anksčiau.

Dėl padidėjusio kraujoplūdžio į dubens sritį pabrinksta lytiniai organai, todėl moters pojūčiai pasidaro stipresni. Padidėjęs hormonų lygis taip pat padidina makšties drėgnumą.

Nėštumas kai kurioms moterims suteikia ypatingo seksualumo, moteriškumo ir laisvumo. Be to, nėštumo metu nebelieka vienos didžiausių seksą varžančių baimių – baimės pastoti, o tai paprastai veikia teigiamai ir leidžia labiau atsipalaiduoti.

Tačiau kitų porų seksualinis apetitas sumenksta arba jos per daug nerimauja dėl nėštumo, kad galėtų mėgautis seksualiniu gyvenimu. Jei priklausote pastariesiems, jums vertėtų žinoti šiuos dalykus:

 • Jei nėštumą prižiūrintis gydytojas nenurodė kitaip, seksas nėštumo metu (iki pat gimdymo dienos) yra visiškai saugus.
 • Sueitis ir orgazmas nekelia jokio pavojaus vaikeliui. Vaisių supantys vaisiaus vandenys jį apsaugo, tad jokie su seksu susiję judesiai negali jo sužeisti.
 • Būsimojo kūdikio seksas netrikdo. Jis yra pripratęs prie judančio mamos kūno ir įvairiausių garsų. Orgazmo metu kartais ima susitraukinėti gimdos raumenys, bet vaisiui tai ne naujiena: tai gali vykti ir dėl kitų priežasčių.
 • Yra normalu, kad sueities metu vaikelis ima aktyviau judėti. Specialistų manymu, taip atsitinka dėl sutankėjusio širdies ritmo (o ne dėl paties sekso), ir tai visiškai nepavojinga.

Naujausi komentarai

 1. Karina19
  Karina19 prieš 3 mėn.

  Vikk666 parašė:
  Bet cia is karto pasake ir kazkaip aisku viskas.. suprasciau jeigu maniskis irgi taip, bet mes mylejomes iki kazkur 33sav normaliai, gal tik ramiau ir netaip daznai…

  As jau stengiuosi net neuzsimint nes zinau kad bus ne,jis sau pasake kad nenori pakenkt maziukui

 2. sandaliuke
  sandaliuke prieš 2 mėn.

  Sveikos, aptikau tokią temą, tai galvoju irgi pasireikšiu, nes žiūriu daugelis vyrų sako NE Maniškis visu 100% TAIP, sekioja mane kiekvieną dieną visą nėštumą ir jokių ten nesamonių apie pakenkimą kažkokį nėra Tik aš pati nelabai norėjau visą nėštumą, tai į savaitę po kelis kartus O dabar į galą, tai ir po 2 kartus į dieną, kad tik paskatint išlįst lėlytę Ir labai viskas liuks!

 3. Karina19
  Karina19 prieš 2 mėn.

  O as jau kokius gerus 2 men. Nesimyliu. Mano vyrukas kad ir lenda prie manes bet tik siaip. Sake jis bijo vaikuciui pakenkt, o pas mane noras labai didelis tiesiog :/

 4. Sakura111
  Sakura111 prieš 1 mėn.

  Sveikos, man prasidėjus nėštumui pasikeitė patiriamas orgazmas. Ar jums buvo kas nors panašaus?

 5. ie.va
  ie.va prieš 1 mėn.

  Sakura111 parašė:
  Sveikos, man prasidėjus nėštumui pasikeitė patiriamas orgazmas. Ar jums buvo kas nors panašaus?

  Nepastebėjau