Seksas nėštumo metu: galima ar ne? (1132)

Seksas nėštumo metu

Dauguma porų yra atradimas, kad seksas nėštumo metu yra malonesnis nei kada nors anksčiau.

Dėl padidėjusio kraujoplūdžio į dubens sritį pabrinksta lytiniai organai, todėl moters pojūčiai pasidaro stipresni. Padidėjęs hormonų lygis taip pat padidina makšties drėgnumą.

Nėštumas kai kurioms moterims suteikia ypatingo seksualumo, moteriškumo ir laisvumo. Be to, nėštumo metu nebelieka vienos didžiausių seksą varžančių baimių – baimės pastoti, o tai paprastai veikia teigiamai ir leidžia labiau atsipalaiduoti.

Tačiau kitų porų seksualinis apetitas sumenksta arba jos per daug nerimauja dėl nėštumo, kad galėtų mėgautis seksualiniu gyvenimu. Jei priklausote pastariesiems, jums vertėtų žinoti šiuos dalykus:

 • Jei nėštumą prižiūrintis gydytojas nenurodė kitaip, seksas nėštumo metu (iki pat gimdymo dienos) yra visiškai saugus.
 • Sueitis ir orgazmas nekelia jokio pavojaus vaikeliui. Vaisių supantys vaisiaus vandenys jį apsaugo, tad jokie su seksu susiję judesiai negali jo sužeisti.
 • Būsimojo kūdikio seksas netrikdo. Jis yra pripratęs prie judančio mamos kūno ir įvairiausių garsų. Orgazmo metu kartais ima susitraukinėti gimdos raumenys, bet vaisiui tai ne naujiena: tai gali vykti ir dėl kitų priežasčių.
 • Yra normalu, kad sueities metu vaikelis ima aktyviau judėti. Specialistų manymu, taip atsitinka dėl sutankėjusio širdies ritmo (o ne dėl paties sekso), ir tai visiškai nepavojinga.

Naujausi komentarai

 1. Ebruozyte
  Ebruozyte prieš 9 mėn.

  As megavausi gana intensyviai. O siryt po myliuko pastebejau kraujo priemaishu isskyrose.. I ligonine nevaziavau, jau atrodo viskas tvarkoje. Bet sekso norejima uzmushe jauciu iki gimdymo. Negi 2 menesius badausiu :@

 2. Ddija prieš 2 mėn.

  Sveikos, man dabar eina 9sav, tarp 6-7 sav buvo gresiantis persileidimas🙄 daktaras sake yra mioma... buvo kraujavimo, o viena diena net su kresuliais.... kol kas jau visa savaite kaip viskas susitvarke ☺️ Tokiu atveju kaip su mylejimusi? Kiek laiko reikia nuo to susilaikyti? Ar cia visa nestuma taip? Pas daktara eisim tik 12savaiviu

 3. akmaya
  akmaya prieš 2 mėn.

  dinsyte parašė:
  Sveikos, man dabar eina 9sav, tarp 6-7 sav buvo gresiantis persileidimas🙄 daktaras sake yra mioma... buvo kraujavimo, o viena diena net su kresuliais.... kol kas ja…

  Na, aš bijočiau tikrai, bent kol pas gydytoją apsilankysit luktelkit. Man kraujavo dėl žaizdelės, ir tai pristabdėm keliom savaitėm, o čia gresiantis.

 4. Nyana
  Nyana prieš 2 mėn.

  dinsyte parašė:
  Sveikos, man dabar eina 9sav, tarp 6-7 sav buvo gresiantis persileidimas🙄 daktaras sake yra mioma... buvo kraujavimo, o viena diena net su kresuliais.... kol kas ja…

  Tokiais atvejais iki 12 sav.yra didžiausia rizika. Taip, kad geriau palaukit vizito pas ginekologą, ir su juo pasikonsultuokit, galima ar ne.

 5. Gerda9
  Gerda9 prieš 2 mėn.

  Juk vaikelis svarbiau nei seksas? Palaukite kol nueisite pas gydytoja