Savaiminis persileidimas (2215)

Savaiminis persileidimas

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. Vajana
  Vajana prieš 1 mėn.

  Vesta9870 parašė:
  Ar tai gali būt persileidimas. Mėnesinėm sirgau gruodžio 2dieną. O nuo gruodžio 26d rytais nueidavau į tualetą nusivalydavau ir būdavo rudų išskyrų su tokiais lyg m…

  3 cm jau turėtų būt didesnis nėštumas, čia tiesiog mm

 2. User has not uploaded an avatar
  Laukiuvaiko prieš 1 mėn.

  Sveikutės. Penktadienį įvyko persileidimas. Žirniukas buvo 6 savaičių, pastojau po beveik 6 metų bandymų. Jau nebežinau ar dar bandyti ar nuleisti rankas. Turiu dukrą 13 metų.

 3. Vajana
  Vajana prieš 1 mėn.

  Laukiuvaiko parašė:
  Sveikutės. Penktadienį įvyko persileidimas. Žirniukas buvo 6 savaičių, pastojau po beveik 6 metų bandymų. Jau nebežinau ar dar bandyti ar nuleisti rankas. Turiu duk…

  Niekas už jus nežino, čia tik jum spręsti..

 4. Padruškė prieš 1 mėn.

  Kaip liudna skaityti komentarus bet pati patyriau ta pati.. Vakar vakare prasidejo pradzioj rudos isskyros bet labai greit jas pakeite sviezias kraujas su didziuliais kresuliais, taip visa nakti kiekvieno nuejimo i toaleta metu.. Ryte iskart nuvykom pas daktarus, padare echoskopa, sake gimdoje nieko nemato, tai neaisku ar jau viskas taip ir isejo lauk ar dar kazkur uzsilike yra.. padare hcg tyrima ir liepe laukti pirmadienio, kad padarytume vel kraujo tyrima. Jeigu rodys dar nestuma tai tikriausiai reikes isvalyma daryti, nes ne aisku ar viskas jau issivale. Gyvenam Svedijoje. Kraujavimas vis dar yra bet jau mazesnis ir be kresuliu ir nemazi spazmai pilvo apacioje.. Taip gaila kad 7savaite viskas pasibaige..

 5. Sange
  Sange prieš 4 sav.

  Laikykis, ankščiau ar vėliau bus viskas gerai ;) Labai liūdna skaityti tokius išgyvenimus, bet toks jau tas moterų likimas, viską ištverti, išsigydyti tas žaizdas ir gyventi/bandyti toliau. Siunčiu stiprybės!!!