Savaiminis persileidimas (2006)

Savaiminis persileidimas

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  tomasyte prieš 2 sav.

  As viska dariau naturaliai.tai issivale pagrindas per kelias valandas,o paskui dar 8savaites tepliojo

 2. User has not uploaded an avatar
  Laura_Po prieš 2 sav.

  Pagal echoskopa 8 sav.
  Šiandien begaliniai spazmai viskas valosi... Po kiek laiko atsirado įprastos mėnesinės?

 3. User has not uploaded an avatar
  Surfiney prieš 2 sav.

  As rinkausi abrazija-issiurbima, man atrode lengviausias variantas nes ten nieko nejauti ir gal lengviau su tuo susitaikyti, su vaistais sake irgi jauciami spazmai kaip per saremius todel nenorejau to labai uzjauciu jus!

 4. User has not uploaded an avatar
  adam1 prieš 2 sav.

  As su vaistais tai dvi dienas prasikankinau ir viskas, vistiek gavo valyma daryti

 5. User has not uploaded an avatar
  Laura_Po prieš 2 sav.

  Vakar organizmas pats viską darė teisingai. Šiandien apžiūrejo gydytojai. Skyrė 3 tabletes. Kolkas skausmai minimalūs ir pakenčiami. Nežinau kaip bus išgėrus vaistus. Tikiuosi nereikes daugiau jokių priemonių. Tik sunku psichologiškai protas lyg ramus, bet jausmai vis verčia liūdėti.