Savaiminis persileidimas (2253)

Savaiminis persileidimas

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Britė prieš 1 sav.

  Monikaarmonika parašė:
  Sveikos, nezinau kodel rasau cia, gal noriu palaikymo, gal uzuojautos, o gal tiesiog issikalbeti. Pries dvi savaites, pradejau staigiai kraujuoti, nuvykus pas dakta…

  Sveika, aš savaitė po persileidimo, sunku tai suvokti, vis dar kyla klausimų kodėl? Ką dariau ne taip? Ar aš sveika?
  Atsakymų dabar nėra, tiesiog tuščia viduje, tuščia mintyse. Bet nesikankinu, o stengiuosi susigyvent su tuo, visgi praradimas didelis, mums kaip buvusioms mamoms... bet nereikia kankintis ir graužt save, nes bus tik dar blogiau.
  Kelk nosį aukštyn, pasimėgauk kažkuo, skirk laiko sau - masažai, pašnekesiai ir išsiverkimas draugėms. O paskui marš vėl vaikutį daryti :))

  Mums vaikai ateis avansu, arba du iškart, arba vienas po kito :*

  Jei norite išsišnekėti, galite privačiai parašyti

 2. User has not uploaded an avatar
  [email protected] prieš 2 d.

  Laba diena merginos.
  Dėja, persileidau ir aš. Su vyrų jau kurį laiką planavime savo mažąjį stebuklą. Ir vieną dieną grįžus iš darbo nusprendžiau pasidaryti nėštumo testą nors iki mm buvo likusios 3 dienos. Ir va net atsisėdau pamačiusi 2 juostelės. Net netikėjau. Nuvažiavau į polikliniką pasidaryti kraujo tyrimą ir įsitikinti nes kažkaip nesitikėjo. Ir taip aš nėščia 3 savaitės. Pasakiau vyrui žinai. Ir drauge pradėjome laukti vizito pas gydytoją. Praėjus dar savaitei ryte nuėjusi į tualetą pastebėjau kraujo taškelius. Visa persigandusi sėdau į automobilį ir skubos tvarka pas gydytoją. Ir verdiktas. Savaiminis persileidimas..... Mažiukui buvo 4 savaitės+6 dienos. Tai buvo mano pirmas nėštumas. Ilgai lauktas, norėtas, išsvajotas. Pradėjau klausinėti kodėl, už ką man. Gydytoja pasakė kad galėjau persileisti ir nuo temperatūros nes visą nėštumą ji laikėsi virš 37.00 laipsnių. Ji rekomendavo bandyti dar kartą iš karto kai baigsis mm. Taip ir su vyrų padarėme. Šiuo metu pas mane yra vėl pakilusi kūno temperatūrą, o nėštumo testą darytis bijau. Bijau kad pamatysiu 2 juosteles, kad vėl persileisiu. Nebenoriu išgyventi vėl to skausmo, tos baimės. Ar palikusi temperatūra turi įtakos? Nes buvau pas pora specialistų ir jų visų nuomonė skirtinga.

 3. User has not uploaded an avatar
  nana22 prieš 2 d.

  [email protected] parašė:
  Laba diena merginos.
  Dėja, persileidau ir aš. Su vyrų jau kurį laiką planavime savo mažąjį stebuklą. Ir…

  Man neturejo jokios itakos. Visur raso, kad normalu pakilusi kuno temperatura. Nebijokot jau..pasitikekit si karta savo kunu ir savo vaiku

 4. simonsita
  simonsita prieš 1 d.

  [email protected] parašė:
  Laba diena merginos.
  Dėja, persileidau ir aš. Su vyrų jau kurį laiką planavime savo mažąjį stebuklą. Ir…

  Nemanau, kad dėl temperatūros 🙊man ji nėštumo pradžioje taip pat buvo pakilusi 🙂
  O jūs nosytę aukštyn,ir darykitės testą, gal greit sveikinti jus galės🌾😊

 5. User has not uploaded an avatar
  [email protected] prieš 1 d.

  Labas,
  Šiandien nuvykau pas infektologą dėl tos temperatūros nėštumo metu. Ji patikino kad pakilusi kūno temperatūra neturi jokios įtakos nėštumui. Tačiau kai pasakiau, kad persileidau ji man skyrė cmv tyrimą. Pas mane jis teigiamas igg 31+. Ar jis gali turėti įtakos kitam nėštumui? Ar igg turi įtakos persileidimams? P.S merginos nėštumo testas neigiamas, bent jau kolkas.
Skelbimai

10,00 €
41 | 26,7 cm | 7 - 7½
7,00 €
24 | 14,9 cm