Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (833)

Pilvo apačios maudimas nėštumo metu Pilvo apačios maudimas nėštumo pradžioje. iStock.com/gpointstudio

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai verčia gimdą spazmuoti – panašus skausmas gali pasireikšti ir per mėnesines.

Be to, hormonas progesteronas, kurio lygis nėštumo metu padidėja, lėtina virškinamojo trakto darbą, o tai gali sukelti papildomą diskomforto jausmą.

Dauguma moterų nėštumo pradžioje jaučia pilvo apačios maudimą, ir tai nėra pavojinga. Žinoma, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai.

Tačiau jei maudimas nesiliauja, jei imate jausti stiprius spazmus, jei skausmas itin stiprus, ypač lydimas kraujavimo, tai gali būti persileidimo požymis.

Jei nerimaujate ar kyla abejonių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Leonida prieš 3 sav.

  Leonida parašė:
  Dar palauksiu kelias dienas. Jei nepraeis, tada eisiu pas gydytoją. Arba nėštumas, arba kažkas kito

  Pasitvirtino

 2. anomism
  anomism prieš 3 sav.

  Labas panos, itariu, kad laukiuosi, pas mane labai nereguliarios mm tai neisivaizduoju kada susirgciau, bet paskutines mm prasidejo geguzes 9d... Atlikus testa jau pries kelias dienas rode vaiduokli, krutine skauda smarkiai, bet kas labiausiai neramina tai stiprus pilvo spazmai paskutines pora dienu, vakar pabudau is skausmo kurio jau neiskenciau ir teko gert paracetamoli, nes truko koki 10 min tikrai vis stiprejant...kraujas nepasirode.. Kaip manot laukt blogu ziniu ar visgi naturalus procesai...

 3. olia2603
  olia2603 prieš 3 sav.

  anomism parašė:
  Labas panos, itariu, kad laukiuosi, pas mane labai nereguliarios mm tai neisivaizduoju kada susirgciau, bet paskutines mm prasidejo geguzes 9d... Atlikus testa jau …

  Siulyciau nupirkti toki testa, nes is jusu testo, sprendziu, kad nesilaukiat, nelabai man jie aiskus... del maudimo, tai man pirma menesi irgi buvo ziaurus maudimas, gal net du menesius, geriau paraceta, nes neimanoma buvo kentet... viskas gerai, jau
  5 men☺️☺️☺️

 4. anomism
  anomism prieš 3 sav.

  olia2603 parašė:
  Siulyciau nupirkti toki testa, nes is jusu testo, sprendziu, kad nesilaukiat, nelabai man jie aiskus... del maudimo, tai man pirma menesi irgi buvo ziaurus maudim…

  Dariau ir kitoki,bet ne skaitmenini, ziuresiu ryt meginsiu vel, siaip ar taip turejau apslankyma pas gyd 5ieni, paziuresim kame saknys, gal tiesiog kazkas negerai bet iki siol kiek esu testu dariusi buvo ryskus neigiami, o sikart du testai su mazais vaiduokliukais mano akim..
  sveikinu jus, grazaus laukimo

 5. olia2603
  olia2603 prieš 3 sav.

  anomism parašė:
  Dariau ir kitoki,bet ne skaitmenini, ziuresiu ryt meginsiu vel, siaip ar taip turejau apslankyma pas gyd 5ieni, paziuresim kame saknys, gal tiesiog kazkas negerai :…

  Aciu🤗 jau susilaukiau savo stebuklo pries 5 men🥰🤭 maude pilva labai pradzioje, tai irgi pergyvenau, bet viskas gerai, tik pagimdziau 2 savaitem anksciau, ir coliuke gime, bet jau visai nebe coliuke😅😂😂 jums linkiu sekmes ir maziau stresuokit, tada viskas bus gerai🤗🤗