Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (722)

Pilvo apačios maudimas nėštumo metu Pilvo apačios maudimas nėštumo pradžioje. iStock.com/gpointstudio

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai verčia gimdą spazmuoti – panašus skausmas gali pasireikšti ir per mėnesines.

Be to, hormonas progesteronas, kurio lygis nėštumo metu padidėja, lėtina virškinamojo trakto darbą, o tai gali sukelti papildomą diskomforto jausmą.

Dauguma moterų nėštumo pradžioje jaučia pilvo apačios maudimą, ir tai nėra pavojinga. Žinoma, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai.

Tačiau jei maudimas nesiliauja, jei imate jausti stiprius spazmus, jei skausmas itin stiprus, ypač lydimas kraujavimo, tai gali būti persileidimo požymis.

Jei nerimaujate ar kyla abejonių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  GSweetheart prieš 1 mėn.

  Medical parašė:
  Sveikos, merginos.
  Mėnesinės vėluoja trečia diena, pagal TD, 5 savaitėlės leliukui. Krūtinė jaautri,…

  Butent sitaip viskas vyko ir man! 11savaiteliu jau. ❤

 2. User has not uploaded an avatar
  Čila prieš 2 sav.

  Sveikos merginos, jauciu pilvo maudima, taciau kartais rudai patepa, pasidariau clearblue testa rode 4-5sav, dar pasiskaiciau ir bijau, ar buvo kuriai nors taip, ar tai normalu?

 3. Gretaaaaaa
  Gretaaaaaa prieš 1 sav.

  Sveikos gal jūs žinosit ir gal būsit su tuo susidūrusios.. man iškarto po mėnesiniu,visai dingo apetitas ,bloga,pykino,jėgų visai nebuvo ,ir per mėnesines taip silpna būdavo ,tai galvoju po mėnesiniu testą pasidarysiu ,ir va parodė || tik labai neryškią vos matoma ,kita diena irgi pasidariau ,nieko neberodė ir dar viena pasidariau kita dieną irgi nieko neberodo.. tai net nežinau ką galvot.. bloga nuo mėsos ,kaip minėjau apetito nėra,buna kad pilvo apačia skauda,dažniau varo šlapintis.. ir nuotaikų kaita ,dėl visokio menkniekio į ašaras iškarto.. kaip manot ar yra galimybė kad pastojau ?

 4. Uogauoga25
  Uogauoga25 prieš 2 d.

  Gretaaaaaa parašė:
  Sveikos gal jūs žinosit ir gal būsit su tuo susidūrusios.. man iškarto po mėnesiniu,visai dingo apetitas ,bloga,pykino,jėgų visai nebuvo ,ir per mėnesines taip s…

  Galimybe visada yra. Čia jums tik gydytoja gali atsakyt o speliot galima daug ka 😊

 5. User has not uploaded an avatar
  Mazyte 332 prieš 1 d.

  Sveikos merginos.ar gali buti kad pastojau. Paskutines mm buvo rugsejo 28 tai dar tolokai..mylejausi 2 dienom iki Ovuliacijos .tai buvo spalio 8d taciau naudojome apsauga. Dabar jauciasi toks pilnumo jausmas visa diena pykina negaliu net apie maista pagalvot tik uzuodziu iskart košmaras.. vakar vos laselis kraujuko pasirode bet labai mazai ir tada prasidejo siek tiek tept rudom iskyrom dar prie viso sito prisideda vis sona pamaudzia pradejo rukstys kilt uzvakar tai kojos tai rankos tirpo..NT dar ankstoka daryt butu iki mm dar virš savaites o ta nezinia isvaris is proto.gal kuriai panasiai buvo?