Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (694)

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai skatina gimdą spazmuoti – panašiai kaip ir per mėnesines. Be to, progesteronas lėtina virškinamojo trakto darbą, todėl gali jausti diskomfortą dėl išpampusio pilvo. Dauguma moterų taip jaučiasi, ir tai nėra pavojinga, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai. Tačiau jei maudimas nesiliaus, jei imsi jausti tikrus spazmus, lydimus kraujavimo, arba jei skausmas itin stiprus, tai gali būti persileidimo ženklas. Jei nerimauji, pasikonsultuok su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. Delfin7210
  Delfin7210 prieš 1 mėn.

  Gerai! Aciu labai!

 2. Rasababr
  Rasababr prieš 1 mėn.

  Delfin7210 parašė:
  Gerai! Aciu labai!

  Saugokite save, leliukas dar labai mažas negalima pervargti, raskite laiko nueiti pas ginekologą.

 3. Hanasa
  Hanasa prieš 1 mėn.

  JovitaV parašė:
  Nenuleisk ranku, viskas vyksta reikiamu gyvenimo momentu( mane toks tikejimas paguodzia) Linkiu kita menesi nesulaukti mm ;)

  Aciu

 4. User has not uploaded an avatar
  jurgitames prieš 1 mėn.

  Sveikos merginos, noriu pasiteirauti ir galbūt nusiraminti.. Paskutini karta mylėjausi Sausio 14 diena, į mane nenuleido, viską darėme su apsauga, tik ryte kelis kartus be, bet nepriėjome prie galo. Po maždaug paros laiko išgėriau escapelle tabletę. Mėnesinėmis susirgau, kaip ir turėjau, po to sirgau reguliariai du mėnesius. Paskutinėmis dienomis skauda kiaušides maudė nugaros apačią ( nors turiu problemų su stuburu), susilenkus jaučiuosi taip, jog pilvas remiasi į kojas.Menesinės turėtų pasirodyti už trijų dienų. Pagal idėja neturėčiau būti neščia, bet ar yra kažkokia galimybė?

 5. Uogauoga25
  Uogauoga25 prieš 1 mėn.

  jurgitames parašė:
  Sveikos merginos, noriu pasiteirauti ir galbūt nusiraminti.. Paskutini karta mylėjausi Sausio 14 diena, į mane nenuleido, viską darėme su apsauga, tik ryte kelis ka…

  Visados yra galimybė, 100 procentų apsaugo tik susilaikymas :)) taip kad jus kaip ir pati atsakėt į savo klausimą laukit mėnesinių ir viskas