Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (805)

Pilvo apačios maudimas nėštumo metu Pilvo apačios maudimas nėštumo pradžioje. iStock.com/gpointstudio

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai verčia gimdą spazmuoti – panašus skausmas gali pasireikšti ir per mėnesines.

Be to, hormonas progesteronas, kurio lygis nėštumo metu padidėja, lėtina virškinamojo trakto darbą, o tai gali sukelti papildomą diskomforto jausmą.

Dauguma moterų nėštumo pradžioje jaučia pilvo apačios maudimą, ir tai nėra pavojinga. Žinoma, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai.

Tačiau jei maudimas nesiliauja, jei imate jausti stiprius spazmus, jei skausmas itin stiprus, ypač lydimas kraujavimo, tai gali būti persileidimo požymis.

Jei nerimaujate ar kyla abejonių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. dacke
  dacke prieš 1 mėn.

  olimpa parašė:
  Sveikos.ar kuriai budavo taip kad staigiai atsikelus ar gulint pasisukus sugelia pilvo sona.dabar pvz nusiciaudejau tai net surikau kaip sugele 😭

  Man nuolat nestipriai maudzia, buna kad atsistojus ar net gulint sudiegia kad net rikteliu😁

 2. User has not uploaded an avatar
  Slieka prieš 1 mėn.

  dacke parašė:
  Man nuolat nestipriai maudzia, buna kad atsistojus ar net gulint sudiegia kad net rikteliu😁

  Man irgi taip pat. Maudziau nuolat. O sujudejus staigiai sudiegia. Kosant norsisi laikyt uz pilvo. Galvojau negerai gal. Bet ziuriu daugeliui čia taip.

 3. User has not uploaded an avatar
  Eglainis prieš 1 mėn.

  Sakykit mamytes o gali labai skaudeti nugara? Taipat kairi sona skauda kartais duria atrodo o jau jau susirgsiu ir nutruksta tas skausmas viskas praeina jau vel gerai. Nesu dar garantuota ar laukiuosiu pagal skaiciuokle jei nesulaukiau mm tai butu 5sav. O siandien turi buti 3men d. Bet nera. Is ryto matavau bkt 37.1, men paskutines 19sausio. vasario 2 ov.

 4. User has not uploaded an avatar
  Saisai prieš 2 sav.

  O man skauda pilvo apacia, kai nakti verciuosi ant kito sono, arba diena ka nors veikiant suskausta, jeigu per daug jegos panaudoju... Tikiuosi cia tik pilvo raumenis skauda....

 5. olia2603
  olia2603 prieš 2 sav.

  Saisai parašė:
  O man skauda pilvo apacia, kai nakti verciuosi ant kito sono, arba diena ka nors veikiant suskausta, jeigu per daug jegos panaudoju... Tikiuosi cia tik pilvo raumen…

  Ir man labai skaudejo, bet viskas gerai, aisku geriau pasakyt daktarei