Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (655)

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai skatina gimdą spazmuoti – panašiai kaip ir per mėnesines. Be to, progesteronas lėtina virškinamojo trakto darbą, todėl gali jausti diskomfortą dėl išpampusio pilvo. Dauguma moterų taip jaučiasi, ir tai nėra pavojinga, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai. Tačiau jei maudimas nesiliaus, jei imsi jausti tikrus spazmus, lydimus kraujavimo, arba jei skausmas itin stiprus, tai gali būti persileidimo ženklas. Jei nerimauji, pasikonsultuok su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  saulute@ prieš 1 sav.

  lauruskaaa parašė:
  Magnio miltelius geriau, nieko israsyt net nereikia, nueinat i vaistine ir nusiperkat

  O galiu be gydytojo gert juos? O jus geriat kokius vitaminus?

 2. lauruskaaa
  lauruskaaa prieš 1 sav.

  saulute@ parašė:
  O galiu be gydytojo gert juos? O jus geriat kokius vitaminus?

  Na as lankiausi pas 4 ginekologus nestumo metu ir visi ta pati sake nusipirk magnio milteliu vaistinej ir gerk, vitaminus geriau tik pirmus tris menesius folio rugsti ir viskas, as asmeniskai netikiu tu vitaminu nauda, be to mano ginekologe sake jei tyrimai yra geri tai nera prasmes gerti tu vitaminu, kadangi lankiaus privaciai ir kekviena menesi dare tyrimus, jie budavo geri tai nieko daugiau ir negeriau

 3. User has not uploaded an avatar
  saulute@ prieš 1 sav.

  lauruskaaa parašė:
  Na as lankiausi pas 4 ginekologus nestumo metu ir visi ta pati sake nusipirk magnio milteliu vaistinej ir gerk, vitaminus geriau tik pirmus tris menesius folio rugs…

  Mano irgi atsakymai buvo geri,bet pasake nusipirkt vitaminu tai uzteko 2 vitaminus isgert ir baisiai isbere. Tai dabar negeriu ju. Folio rugsty tik geriu. Kelios dienos liko ir vaigsiu ja gert.

 4. User has not uploaded an avatar
  kriste480 prieš 1 sav.

  Sveikos. As pirma karta cia. Man labai neramu. Pasidariau kelis nestumo testus, suzinojau, kad laukiuosi. Pas seimos gydytoja tik eisiu vasario 28, nes nera anksciau vietu. Siaip viskas gerai. Bet gan daznokai uzeina skaudeti pilva, net ir nakti, bet kartais skausmas buna labai stiprus, tad bijau, kad kas nors nebutu blogai. Aciu uz atsakyma.

 5. User has not uploaded an avatar
  saulute@ prieš 1 sav.

  kriste480 parašė:
  Sveikos. As pirma karta cia. Man labai neramu. Pasidariau kelis nestumo testus, suzinojau, kad laukiuosi. Pas seimos gydytoja tik eisiu vasario 28, nes nera anksc…

  Labukas nueikit privaciai pas ginekologe pasitikrint. Seimos gyditoja nieko nepades.