Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (737)

Pilvo apačios maudimas nėštumo metu Pilvo apačios maudimas nėštumo pradžioje. iStock.com/gpointstudio

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai verčia gimdą spazmuoti – panašus skausmas gali pasireikšti ir per mėnesines.

Be to, hormonas progesteronas, kurio lygis nėštumo metu padidėja, lėtina virškinamojo trakto darbą, o tai gali sukelti papildomą diskomforto jausmą.

Dauguma moterų nėštumo pradžioje jaučia pilvo apačios maudimą, ir tai nėra pavojinga. Žinoma, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai.

Tačiau jei maudimas nesiliauja, jei imate jausti stiprius spazmus, jei skausmas itin stiprus, ypač lydimas kraujavimo, tai gali būti persileidimo požymis.

Jei nerimaujate ar kyla abejonių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  raimyte123 prieš 2 sav.

  Sveikutes. Esu 8 sav ir 8d. Bet siandiena kazkaip keistai pradejo skaudeti pilvuka. Tai desini sona suskausta tai visa pilvuka. Tai raminu save nes prisikaiciau kad gimda pleciasi ir pns. Bet vistiek man neramu. Jokiu kraujavimu ar patepimu nera, tai tikrai galiu nesijaudinti???? Pirmas vaikutis tai labai depresuoju. Aciu uz atsakymus😊

 2. Delfin7210
  Delfin7210 prieš 2 sav.

  raimyte123 parašė:
  Sveikutes. Esu 8 sav ir 8d. Bet siandiena kazkaip keistai pradejo skaudeti pilvuka. Tai desini sona suskausta tai visa pilvuka. Tai raminu save nes prisikaiciau kad…

  Man taip buvo. Ejau pas ginekologa. Liepe ilsetis. Gulet. Daug skysciu. Dar anksti tai siulau eit pas ginekologa. Maza ka. Geriau nueit ir isitikint kad viskas gerai. Negu sedet namie ir galvot ar viskas bus gerai ir neduok dieve kad nebutu pervelai. Sekmes. As jusu vietoj eiciau pas daktara

 3. User has not uploaded an avatar
  raimyte123 prieš 2 sav.

  Delfin7210 parašė:
  Man taip buvo. Ejau pas ginekologa. Liepe ilsetis. Gulet. Daug skysciu. Dar anksti tai siulau eit pas ginekologa. Maza ka. Geriau nueit ir isitikint kad viskas gera…

  Aciu. Nuvykau pas daktares or pasake kad viskas yra vietoje ir viskas gerai. Tai nusiraminau

 4. juliaK
  juliaK prieš 2 sav.

  Sveikos...norejau paklaust gal jus zinosit ir gal kam taip buvo...testa rodo teigiama..pilva atrodo maudzia kaip pries mmm bet praeina paskui pradeda truputi durti bet praeina ir nieko kaip suprantu cia yra normalu? Bet va iskylo kitas kl. Ar normulu kad beveik nera isskyru tik pora lasu? Kazkaip pergyvenu nes bus apje 4-5sav kaip lauk.o pas gydytoja tik 23d. Tai galvoju ar privaciai lekti kad paziuretu ar laukti?

 5. vaineta.v
  vaineta.v prieš 19 val.

  Sveikos,mums dabar 5 sav,beveik kiekviena vakara atsigulus pries miega pamaudzia pilvo apacia,kiausides,strenas.. kaip pries mm,maudimas buna trumpas - kelios min. Dienom nieko. Ar kam taip buve? Su pirmu nestumu taip nebuvo.