Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (743)

Pilvo apačios maudimas nėštumo metu Pilvo apačios maudimas nėštumo pradžioje. iStock.com/gpointstudio

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai verčia gimdą spazmuoti – panašus skausmas gali pasireikšti ir per mėnesines.

Be to, hormonas progesteronas, kurio lygis nėštumo metu padidėja, lėtina virškinamojo trakto darbą, o tai gali sukelti papildomą diskomforto jausmą.

Dauguma moterų nėštumo pradžioje jaučia pilvo apačios maudimą, ir tai nėra pavojinga. Žinoma, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai.

Tačiau jei maudimas nesiliauja, jei imate jausti stiprius spazmus, jei skausmas itin stiprus, ypač lydimas kraujavimo, tai gali būti persileidimo požymis.

Jei nerimaujate ar kyla abejonių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. sang
  sang prieš 1 mėn.

  vaineta.v parašė:
  Sveikos,mums dabar 5 sav,beveik kiekviena vakara atsigulus pries miega pamaudzia pilvo apacia,kiausides,strenas.. kaip pries mm,maudimas buna trumpas - kelios min. …

  Man taip buvo

 2. Kazkas000
  Kazkas000 prieš 1 mėn.

  Sveiko, norėjau paklausti, aš gal ir nesilaukiu nežinau, prieš 6-7dienas baigiau sirgti mm, bet man kažkaip įdomiai maudžia pilvo apačią, ir atrodo kad kažko pilvo apačioje pylna.. kaip skysčių nesuprantu :/ Ir nugaros apačią paskausta.. nežinot kas tai gali būti? Gal yra taip kažkam buve? Gal nesilaukiu, nežinau, nesidarau testo nes nesenai baigiau sirgti, o aš pati Vokietijoi, kalbos dar nemoku, tai pas ginekologe negaliu nueiti, gal yra taip kažkam panašiai buve?

 3. Gretaaaaaa
  Gretaaaaaa prieš 3 sav.

  Sveikos man mm vėlavo 6d,vakar pasidariau NT ir teigiamas manau kad dar mažas man neštumas,pas daktarus dar nebuvau ir tiksliai nežinau kiek man laiko dar ,ir norejau paklausti ,tai ar normalu kad papilve kartas nuo karto pamaudžia? Labai neramu

 4. BlueEyes
  BlueEyes prieš 3 sav.

  Gretaaaaaa parašė:
  Sveikos man mm vėlavo 6d,vakar pasidariau NT ir teigiamas manau kad dar mažas man neštumas,pas daktarus dar nebuvau ir tiksliai nežinau kiek man laiko dar ,ir…

  Nusiramink normalu. Daug kam taip yra. Man irgi pamaudzia ir nugaros apacia taip pat. Svarbu kad nelabai stipriai ir nespazmuoja.

 5. Gretaaaaaa
  Gretaaaaaa prieš 3 sav.

  BlueEyes parašė:
  Nusiramink normalu. Daug kam taip yra. Man irgi pamaudzia ir nugaros apacia taip pat. Svarbu kad nelabai stipriai ir nespazmuoja.

  Ačiū labai 😊😊😊