Implantacinis kraujavimas (2035)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Reklama:

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Reklama:

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Reklama

Susiję straipsniai

Kada pradeda matytis nėščiosios pilvukas?

Vienų nėščiųjų pilvukas pradeda pūpsoti gana anksti, kitoms pasirodo ganėtinai vėlai. Kada tai nutinka ir kas tą lemia?

Nėštumas be jokių požymių (besimptomis nėštumas)

Iš tikrųjų nėštumas be jokių simptomų, išskyrus dingusias mėnesines, yra visiškai įmanomas.

Nėštumo testo „vaiduokliai“: ar galima pasikliauti buitinių testų tikslumu?

Ar kada pagalvojote, kiek patikimi nėštumo testai? Rinkoje yra daug prekių ženklų ir tipų testų: nuo pačių pigiausių iki itin tikslių skaitmeninių.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  gretajat299 prieš 3 mėn.

  Sveikos, rašau, nes turbūt ieškau paguodos o ir savijauta labai bloga.... situacija tokia kad prieš pat šventes ( tiksliau prieš naujuosius) sujautrėjo krūtinė mm jau praėjusios na galvoju kaip or ovuliacija, laikas ėjo krūtinė vis jautri vis kažkoks pilnumo jausmas na ir pasidaviau jautrumui ir sausio 7 dieną pasidariau nt teigiamas ( dariausi vakare) apsidžiaugiau su vyru labai labai norėjome leliuko, nusprendžiau kad penktadienį pasidarysiu kraujo tyrimą galutiniam užtvirtinimui, bet... penktadieni pasirodė rausvos išskyros nors mm pagal ciklą turėjo prasidėti tik 14 diena vel panika stresas nusprendėm kreiptis pirmadienį ( šiandien) pas gydytoją, bet mano mėnesines labai labai gausios ir trunka gausumas 4 dienas o sikart uzteko 2 paketeliu ir siandien vos vos teplioja nežinau ką begalvoti ar gali būti kad aš visgi iš tiesų laukiuosi? O gal iš to noro tiesiog prisigalvoju.. p.s pas ginekologe užsiregistravau bet nu na taip neramu gal kam taip buvę? Prašau nesmerkit 🫣🫣🫣

 2. User has not uploaded an avatar
  Ingius68 prieš 3 mėn.

  Pasidarykite hcg tyrimą ir matysite ira nėštumas ar ne jei ira kartokite po dvejų dienų ir ziuriekite kaip auga , kartais nėštumo pradžioje būna tepliojimu o kartais reike persileidimą , dar verta pasidaryti prg tyrimą gal jo trūksta todėl teplioja . Nereike gimęs šiems tyrimams į betkoke privačią labaratorija kreipkitės

 3. User has not uploaded an avatar
  gretajat299 prieš 3 mėn.

  Ingius68 parašė:
  Pasidarykite hcg tyrimą ir matysite ira nėštumas ar ne jei ira kartokite po dvejų dienų ir ziuriekite kaip auga , kartais nėštumo pradžioje būna tepliojimu o kartai…

  būtinai kreipsiuosi nes nu baigiu išprotėti tas laukimas labai labai ilgas o kai tokie dalykai nežinau net ką galvoti 🤔

 4. User has not uploaded an avatar
  pupsika prieš 2 mėn.

  Sveikos... kokia tikimybė, kad visgi galiu lauktis? Vakar vakare pasirodė vos vos rausvos išskyros, naktį visiškai nieko nebuvo, o va dieną dabar tokie kaip krešuliukai šalinasi 🤯 Šiaip mm turi būti rytoj ir sergu gan gausiai, o čia kažkaip keistai viskas 🤦🏻‍♀️
  Taip noriu leliuko 🥺

 5. User has not uploaded an avatar
  pupsika prieš 1 mėn.

  Sveikos 😊 Norėjau pasiteirauti. Implantacinis kraujavimas buvo kovo 5, testą dariausi kovo 6 vakare ir rodė vaiduokliuką. Mm turi būti kovo 9 dieną. Ar buvo kam, kad buvo implantacinis kraujavimas, bet po to vistiek susirgote mm?
  Prieš tai turejau pora persileidimu, bet nebuvo implantacinio kraujavimo... Norėčiau džiaugtis, kad užkibo, bet tuo pačiu labai bijau dar 🤷🏻‍♀️