Implantacinis kraujavimas (1097)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Mazute1990 prieš 2 d.

  Sveiki, mano menesines buvo reguliarios tik lraita menesi velavo 4 dienas. Siaip sergu kas 28d. Man iki numatomu menesiniu dar liko 6 dienos. Siandien pastebejau kad teplioja ir jauciu maudima pilvo apacioj. Ar tai implantacija... nieko labai neismanau apie tai.

 2. Westa
  Westa prieš 21 val.

  Ieva Bendikienė parašė:
  Labuka.. Buvo, rado kiaušintakyje.. Kuom viskas baigėsi tikriausiai jau įsivaizduojat..

  Uzjauciu

 3. Westa
  Westa prieš 21 val.

  Vild parašė:
  Sveikos, mano paskutines menesines prasidejo rugpjucio 29 diena, siandien yra spalio 11, yra buve kad velavo menesines 3 sav, siaip prasideda jos taip pat kaip ir b…

  Labai nereguliarus Jusu ciklas. Ir jei nt nerodo, gali but, kad pakeliui mm...

 4. Westa
  Westa prieš 21 val.

  Mazute1990 parašė:
  Sveiki, mano menesines buvo reguliarios tik lraita menesi velavo 4 dienas. Siaip sergu kas 28d. Man iki numatomu menesiniu dar liko 6 dienos. Siandien pastebejau ka…

  Koks tas tepliojimas, spalva, kiekis?

 5. User has not uploaded an avatar
  Saulytė5 prieš 18 val.

  Sveikos, gal kas pasakys savo nuomone ar panasia patirti..
  Turejome myliuka (manau per vaisingas dienas) ir po 9 dienu, t.y. si sestadieni man vos vos labai ne daug pasirode patepliojimas, spalva tokia is pradziau rausva, su siek tiek laseliu kraujo ir paskui jau tik isskyros tokios kaip labai sviesiai rudos.. ta diena skaudejo ir pilva, maude apacia kaip per mm. Bet ir viskas. Daugiau niekas nevyksta, apart to kad kartais vis pajauciu vienam sone kairiame (sakyciau gal kiausideje) nezymu skausma, toki kaip durima arba kartais jauciu ir pilvo apacios toki kaip surakinima, tempima bei galvos skausmas. Mm jau turetu buti neuzilgo, nes siandien 30c.d., bet po KT nutraukimo tiksliai nezinau dar koks tas mano ciklas, anksciau budavo nereguliarus. Kaip manot ar galejau pastoti? Vaikeli planuojam ir labai laukiam.. siandien testas dar nieko nerode.. 🤔