Implantacinis kraujavimas (1953)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

1. 3gle prieš 2 mėn.

laba, mes irgi planuojame antra vaikiuka. Mėnesines turejo būti 26d pagal kalendoriuka. prieš tai savaite maudė pilvą ir skaudėjo krūtine, dabar jau trečia savaite kaip maudžia pilvą pagrinde kairėje pusėje , kartais buna tarsi pykinimas bet neesu tikra ar čia nėra kažkiek ir mano vaizduotės įdėtos į pati tai kai jau ne pirmus mėnesius mėginame ir labai norime vaikelio. kiekviena diena mastau gal prasidės mėnesines bet iki siol jos kolkas neatėjo. darytis testa prisibijau kadangi bijau pamatyti tik 1 brūkšniuką ir vėl nusivilti kad nepavyko. dabar nėra kad kas karta tik apie tai galvoju , sakau sau kad kai ateis laikas tada ir vaikiukas bus, bet žinome kad kai labai norime tai labai laukiame.
    tad kaip manote ką tie skausmai gali reikšti? gal dar sutapimas bet geriu folijos rūgšti gal iį kažkaip tai itakoja ta vėlavimą ir tuos skausmus

P_ienė prieš 1 mėn.

Labas visoms, vis paskaitinėju jūsų požymius, istorijas, dabar galvoju ir aš paklausiu. Paskutinės mėnesinės buvo 09.06, su vyru nesisaugome, dabar yra 37 ciklo diena, dažniausiai ciklas būna 30-34 dienos. Jau ketvirtą diena teplioja atrodo juodai ir nėra daug tų išskyrų, pilvą pamaudžia, bet šviežias kraujas nesirodo. Turėjau nemažai streso paskutinių metu, tai manau, kad vėluoja dėl to, tik nesuprantu ar čia implantacinis gali būti?
    Dariau testą neseniai, buvo neigiamas.

Pupuliuks prieš 1 mėn.

Sveiki, paskutinės mėnesinės buvo rugsėjo 18 d. Ciklas 26 d. Galima ov buvo spalio 1 d, ta diena buvo myliukas, pilvą maude jau 2 dpo, siandien 11 dpo pasirodė rausvas tepliojimas, pilvo maudimas, kaip prieš mm, mm turi prasidėti spalio 14 d, ar čia galėjo būti implantacinis prieš pat mm? Pagal skaičiavimus jei implantacija vyksta po ov 6-12 d, tai galėjo, kaip Jus manote? 🤔

4. 3gle prieš 1 mėn.

Aš skaitau dėl to implantacinio kraujavimo ir nesuprantu kodel jei tik teplioja manot kad tai jis gali būti? tarkim kai aš laukiausi pirmo vaikelio pas mane jokio tepliojimo nebuvo. Aišku visi atvejai skirtingi.
    Mes su vyru mėginam susilaukti vaikelio gal jau kokie 1m. per ta laikotarpį man 1 karta patepliojo ir praėjo , irgi pradėjau iškart skaityti ar čia tas implantacinis galejo būti, tada skaičiau daugiau negu tiesa pasakius reikėjo. vėliau po keliu dienų prasidėjo mėnesines
    Supratau viena dalyką kad labai norisi parasyti į šiuos ciatus, bet realiai visada tikimės kad kitos moterys ar merginos parašys tai ko tikimės. aš pati kartais parašau, nors tiesa pasakius nei viena negalime parasyti kas tai iš tikrųjų yra o tik gydytoja kuri apžiūrėjus pasakys
    Visoms linkiu to ko jus noryi ar pastoti ar nepastoti, bet manau čia jei kas gali ką pakomentuoti tai tik tai kas joms pačioms buvo bet tai nereiskia kad kažkuriai iš jūsų tas pats yra Tad aš siūlau tiesiog jei yra mintis tai eiti pas savo gydytoja ir pasikonsultuoti, kartais tiesiog šiek tiek palaukti ir sužinosite kas buvo
    man pačiai mėnesines vėluoja ir labai noriu kad iš aplinkos kas pasakytu kad taip tu nėščia, bet tai gali tik testas parodyti ir gydytoja pasakyti.

5. Estela123
    Estela123 prieš 1 mėn.

Sveikos merginos sakykit kada hcg geriau darytis po implantacijos? Vakar manau buvo implantacija šiandien dar vos vos vel tepa