Implantacinis kraujavimas (1698)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Evell prieš 1 sav.

  Vasario 1 d. išgėriau ekstrinę tabletę, po to vasario 6 susirgau, gausiai kraujavau kaip įprastai praėjo tos 6 d. mėnesinės viskas kaip ir ok tik šiandien patepė rudai, rodo kalendorius kad viena diena iki ovuliacijos. Kas tai galėtų būti?

 2. User has not uploaded an avatar
  Kamilėėėė23 prieš 1 sav.

  Greta Sir parašė:
  Gail būti ir implantacija, jei labai nekantru ankstyvas NT turėtų rodyti

  Ačiū!

 3. User has not uploaded an avatar
  Klau prieš 6 d.

  Merginos, mano ciklas kartais grybauja. Bet dar nera taip buve. Visa savaitgali labai skaudejo pilvo apacia. Atrodo tuoj tuoj susirgsiu. Vakar 30 cd. (mano neraguliaru) uzsitesia ilgiau. Skaudejo ir nugara apacioje ir atrodo taip raize, plese pilvo apacia. Net i isange toks vaizdas skausmas eidavo. (siandiena pawidariau ankstyva testuka tai neigiamas :() ar gali buti kad cia implantacija tokia skausminga?? Ir ar realu kad jei yra tokie skausmai o testas dar nerodo?

 4. User has not uploaded an avatar
  Lelytėlė prieš 4 d.

  Sveikos mielosios, prieš 9d baigėsi mėnesinės, prieš dieną buvo ovuliacija ir po mėnesinių iki ovuliacijos mylėjausi. Ir šiandien man patepliojo, tamsiu krauju. Kaip manot, kas gali būti?

 5. Gandrų belaukianti
  Gandrų belaukianti prieš 4 d.

  Lelytėlė parašė:
  Sveikos mielosios, prieš 9d baigėsi mėnesinės, prieš dieną buvo ovuliacija ir po mėnesinių iki ovuliacijos mylėjausi. Ir šiandien man patepliojo, tamsiu krauju. Kai…

  Gali būti ir kad per ov pateplioja, tamsus kraujas dažniausiai būna "senas kraujas". Dėl tepliojimų ir kraujavimų ne laiku, būtinai apsilankykite pas ginekologą, kartais būna nieko tokio tie patepliojimai o kartais tai būna pirmi ligos požymiai. Sėkmės 🎈