Implantacinis kraujavimas (620)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

agnep515 prieš 2 sav.

Anamika parašė:
    Na ir kas ten buvo? Ar mm?

Taip mm

Anamika prieš 2 sav.

agnep515 parašė:
    Taip mm

Bozke prieš 1 sav.

Sveikos paneles. Neduoda man ramybes tepliojimas... siandien 16cd ciklas nereguliarus, bet dazniausiai 35d.. man jau trecia diena teplioja, rudai rausvai, bet nedaug ir tas tepliojimas toks vienkartinis, siandien visa pilva suka kaip pries mm. . Ov testus darau dar vaiduokliauja, teigiamo.dar nesulaukiai..ar buvo kam.kad pries ov pateplioja?

Jurgita-pu prieš 5 d.

Sveikos. Vakar buvo 27 cd. Po wc nusisluoscius buvo skaidraus kraujo. Aisku maniau prasidejo menesines. Nors ciklas 28-30 dienu. Daugiau nekraujavau, tik vakare buvo skaidriu isskyru su rudu krauju. Si ryta menesiniu kaip ir nere, todel pasidariau nestumo testa. Isryskejo viena juostele, bet po kokiu 5-10 min is smalsumo paziurejau dar karta ir matosi blanki antra juostele... tikriausiai reikia palaulti ir kartoti po keliu dienu?

5. Myte.
    Myte. prieš 5 d.

Jurgita-pu parašė:

Sveika Neštumo testai nemeluoja... ;) ryt kartok NT. jei labai norisi konkretumo, nulek pasidaryti HCG tyrimo, ir rytoj jau žinosi.