Implantacinis kraujavimas (1172)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Westa
  Westa prieš 1 mėn.

  moana0106 parašė:
  Patvirtino gyd kad persileidimas ir sake butu buve 5 sav

  Uzjauciu....

 2. User has not uploaded an avatar
  Jauna0mama prieš 6 d.

  Sveikos,myliukas buvo prieš mm,poto buvo normalios mm per kurias paskutine diena irgi buvo myliukas ir dar poto,ir šiandien ryte pastebėjau tepliojima tai tiesiog lašiukai ant popieriaus,ar yra galimybe užsitvirtinus ir kad tai implantacija? 🙈

 3. Dalila
  Dalila prieš 3 d.

  Jauna0mama parašė:
  Sveikos,myliukas buvo prieš mm,poto buvo normalios mm per kurias paskutine diena irgi buvo myliukas ir dar poto,ir šiandien ryte pastebėjau tepliojima tai tiesiog l…

  Kiek laiko po mm
  buvo tas myliukas? Ir po kiek laiko pastebejot kraujavima?

 4. User has not uploaded an avatar
  Jauna0mama prieš 3 d.

  Dalila parašė:
  Kiek laiko po mm
  buvo tas myliukas? Ir po kiek laiko pastebejot kraujavima?

  Kraujavimą-tepliojima pastebėjau po 3 dienų po mm. O myliukas buvo per paskutine mm diena ir poto kiekviena diena

 5. Dalila
  Dalila prieš 2 d.

  Jauna0mama parašė:
  Kraujavimą-tepliojima pastebėjau po 3 dienų po mm. O myliukas buvo per paskutine mm diena ir poto kiekviena diena

  Tai nemanau, kad tai implantacinis.