Implantacinis kraujavimas (1972)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Ingius68 prieš 2 sav.

  skaiste55 parašė:
  Tiesiog mes planavome šį vaikutį, kad galėtumėm jau džiaugtis. Tikiuosi kad viskas bus gerai. Nes po persileidimų labai sunku pastoti :(( meldžiuosi kad tik viskas…

  Pirmiause nurimkite, pasidarykite kraujo tirimus hgc ir prg matysite kaip auga ir ar netruksta progesterono taip bus lengviau nurimti 🙂beja inplantacija jau buvo gi mato nestuma todiel tai ne inplantacinis tepliojimas.

 2. User has not uploaded an avatar
  Odee prieš 2 sav.

  Sveikos, norėjau pasiklausti kas galėtu būti ,nes bandau pastoti ir per ov diena buvo kraujavimas o tada po 3 ar 4 dienu viena diena buvo rusvas patepliojamas ir kita diena buvo ir nežymus rusvas patepliojimas?🌸

 3. User has not uploaded an avatar
  Markyzas prieš 1 sav.

  Sveikos, šiandien nutiko toks keistas įvikis. Ryte pabegiojus grįžau namo ir nuėjusi į tualetą pamačiau, kad kraujuoju. Tai negali būti mėnesinės, nes po jų praėjo vos savaitė. Niekada nėra taip nutikę.Dabar jau nebekraujuoju. Kaip manote verta sunerimti ir registruotis pas ginekologę? Ar čia šiaip organizmas krečia pokštus 😶

 4. neziniuke123
  neziniuke123 prieš 1 sav.

  Markyzas parašė:
  Sveikos, šiandien nutiko toks keistas įvikis. Ryte pabegiojus grįžau namo ir nuėjusi į tualetą pamačiau, kad kraujuoju. Tai negali būti mėnesinės, nes po jų praėjo …

  Lygia tokia pat situacija vakar nutiko ir man. Tai pirma mintis, kad inplantacinis kraujavimas lygiai taip pat nutiko su antru nėštumu, tik tada kraujo pasirodė 16 c.d. ir nuo sekančios dienos prasidėjo smarkus pykinimas. Tai dabar laukiu kas bus toliau o jums irgi siūlyčiau palaukti, jei tai tik vienkartinis pakraujavimas, nieko neskauda, nesijaučiat blogai pas gydytoją neskubėkit, na nebent tikrai tai jus neramina ;)

 5. Esteila
  Esteila prieš 5 d.

  Labas!
  Ar gali buti kad įvyko implantacija mm diena turėtų but sekmadienį visad jos buna reguliarios pora sav siekiau temp būdavo 36,7-37,1 nuo vakar 36,6 vakar pasirodė rudas patepliojimasvienkartinis su tasiom gleivem šiandien atsirado jau stipresnis tepimas bet pasislapinus labiau rausvai raudonas nusprendžiau prasitestuoti atsirado po 5 min kazkur antra juostelę neryski kažin ar gali meluot? Testas Viola kiek girdėjau jie kaip ir patikimi bet jai implantacija ar gali ir gausiau tepliot? Pilvą maudžia kaip per mm ir tarpais duria viena šoną.