Implantacinis kraujavimas (890)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. linkevič lina
  linkevič lina prieš 4 d.

  Vajana parašė:
  Gali

  Nei skauda pilvo nei krutines.

 2. linkevič lina
  linkevič lina prieš 4 d.

  Mamytes jus man kvailai paaiskinkite kiek dienu po ov buna inplantacinis ...

 3. Nida123 prieš 3 d.

  linkevič lina parašė:
  Mamytes jus man kvailai paaiskinkite kiek dienu po ov buna inplantacinis ...

  Nejau taip sunku atsiminti kas jums jau buvo atsakyta, kad to pacio klausimo klausinejat simtus kartu? Atsiverskit viena puslapi atgal, ten jums jau atsakiau kada ji vyksta...

 4. User has not uploaded an avatar
  1mmmm prieš 2 d.

  Sveikos mamytes. Antradieni prasidejo tepliojimas treciad biski gausiau buvo lyg ir mm parejo, ketv svaru. Dar dvi dienukes pateplioja tokiu rudu kraujuku nedaug. Kas tai galetu buti?

 5. User has not uploaded an avatar
  Booom prieš 1 d.

  Sveikos. Situacija tokia: su vaikinu turėjome nesaugius lytinius santykius. Kadangi ciklas kiekvieną mėnesį skiriasi 3 dienom anksčiau, vėliau arba tą pačią dieną, gaunasi, kad per prieš pat arba per ovuliaciją. Valandos bėgyje išgėriau extrinę. Jei viskas būtų po senovėj, tai 05.20 turėjau sulaukt mm. Pirmąsias išskyras pastebėjau 05.18, kaip ir mm. PMS požymiai buvo kaip visada. Skirtumas tas, kad tas mano kraujavimas gerokai silpnenis nei buvo anksčiau: pirmą dieną buvo tik šiek tiek ir tamsios, vakare tokiais gabaliukais ėjo. Vakar ir šiandien kraujas šviesesnis, bet vis tiek negausu. Tad dvejonės tokios: ar tai implantacinis ir kada būtų tikslinga pasidaryt NT?