Implantacinis kraujavimas (1202)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Laukiamazylio prieš 5 d.

  Sveikutes, is to laukimo pasimeciau ir as siandiena.. ka manote ? kraujas gali buti implantacinis ?

 2. User has not uploaded an avatar
  Mama111 prieš 5 d.

  Sveikos. Mano mm būdavo labai ne reguliarios, bet paskutinį pusmetį maždaug susitvarkė į +-32-35 dienas. Trunka 5 dienas. Paskutinės prasidėjo liepos 3. Labai nesaugu myliuką turėjau liepos 13. Vakar ir šiandien kai pasislapinu kartais matosi ant servetėlės šluostantis vos vos rožinė spalva. Ar tai gali kažką reikšti? Niekada taip nebuvo.

 3. Westa
  Westa prieš 3 d.

  olivija20 parašė:
  Ačiū.

  Na, kokia situacija? Laukiam naujienu

 4. olivija20
  olivija20 prieš 3 d.

  Westa parašė:
  Na, kokia situacija? Laukiam naujienu

  Labas na atejo mm ☹️

 5. Westa
  Westa prieš 3 d.

  olivija20 parašė:
  Labas na atejo mm ☹️

  Pas mane panasiai buwo...