Implantacinis kraujavimas (1930)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  San Draa prieš 1 sav.

  Sveiki, po įsodinimo 10d rodė hcg 7,6 ar tai yra normalu. Tai kaip daktarė sako labiau neigiamas nei teigiamas. NT neigiami, šiandien pateplioja, jau viltį praradus. Gal yra kam buvus panaši situacija?

 2. Anilev
  Anilev prieš 1 sav.

  San Draa parašė:
  Sveiki, po įsodinimo 10d rodė hcg 7,6 ar tai yra normalu. Tai kaip daktarė sako labiau neigiamas nei teigiamas. NT neigiami, šiandien pateplioja, jau viltį praradus…

  7,6. Labai mažai, nemanau, kad pavyko užsikabinti

 3. User has not uploaded an avatar
  Jurgita111 prieš 7 val.

  Sveikos, norėjau pasiteirauti. Šį mėnesį pirmą kartą pradėjau gerti hormoninę kontracepciją, likus vienai - 28-ai tabletei, pastebėjau rožinės spalvos išskyras, ją išgėriau užvakar ir vakar kaip supratau iš karto prasidėjo mėnesinės, bet dienos pradžioje taip pat buvo rausvos išskyros, vėliau pasirodė šiek kraujo, o šiandien ir vėl rausvos išskyros. Kaip manote ar tai normalu vos tik pradėjus vartoti hormoninę kontracepciją, ar vertėtų sunerimti? Ar galėjau pastoti, jeigu tabletes gėriau idealiai ir į vidų nebaigė? O galbūt tai ir yra mėnesinės ir organizmas bando prisitaikyti?

 4. whitewomen prieš 6 val.

  Sveikos, planuojam leliuką, pirmas mėnuo kai ties tuo "dirbam", ir ką, manau į dienas pataikėm nes stengėmes "darbus" atlikti kas 2-3 d., taip ir gavos. Taip pat dariausi išsamius tyrimus, esu sveika ir jokių bėdų neturiu, taip pat esu gan jauna. Šiandien 6 dpo (pagal clue) pasirodė keli lašiukai kraujo, maudžia pilvą kaip prieš ar per menesines. O per ovuliaciją labai skaudėjo šona ir papilvę, buvo didesni spazmai nei įprastai, taip pat kartais minimaliai pakraujuoju per oviliaciją, šį kart to nesulaukiau. Pilvas išsipūtęs ir labai pučia pilvą, valgyt nesinori. Taip pat metus neturėjau migrenos (nepripažinta),o vakar užėjo labai stipri, kaip visada lydėjo masinis vėmimas, taip jau visada būna, kad skausmus lydi vėmimas, tačiau jis buvo dažnesnis nei įprastai. Skaičiau, kad migrena paūmėję pastojus. Testui anksti, bet taip nekantrauju, jei nesu neščia, tuomet nežinau ks su manimi vyksta. Norisi su kažkuo pasikalbėti, o mėnesinės dar tik turėtų būti lygiai už sav. Ką manote?

 5. User has not uploaded an avatar
  Jurgita111 prieš 6 val.

  Jurgita111 parašė:
  Sveikos, norėjau pasiteirauti. Šį mėnesį pirmą kartą pradėjau gerti hormoninę kontracepciją, likus vienai - 28-ai tabletei, pastebėjau rožinės spalvos išskyras, ją …

  Jurgita111 parašė:
  Sveikos, norėjau pasiteirauti. Šį mėnesį pirmą kartą pradėjau gerti hormoninę kontracepciją, likus vienai - 28-ai tabletei, pastebėjau rožinės spalvos išskyras, ją …

  Turėjo būti 21 tabletė*