Implantacinis kraujavimas (1254)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Ger_Da prieš 6 d.

  Na, dar tik 5dienos praėjo 🤷‍♀️
  Šiaip reiktu palaukti dar ir jai neramins pasidaryti tiesiog NT. Man tas pats, irgi kaip ir jum užvakar pamačiau, bet tai buvo vienkartinis patepliojamas vos vos su iskyrom. Šiaip po implantacinio reikia palaukti dar pora dieneliu. Tik tada HCG kažkur pradeda gamintis 😊

 2. User has not uploaded an avatar
  Skaiste1 prieš 6 d.

  Ger_Da parašė:
  Na, dar tik 5dienos praėjo 🤷‍♀️
  Šiaip reiktu palaukti dar ir jai neramins pasidaryti tiesiog NT. Man tas pats, irg…

  Bet juk implantacinis kraujavimas tebuna vienkartinis patepliojimas, o man cia tris rytus is eiles pateplioja nezymiai

 3. Ger_Da prieš 6 d.

  Na, nebent pramuš mm anksčiau laiko. Arba tiesiog kreipkitės i savo gine
  Nes,implantacinis labai nežymus. Sako kad jo net kartais pastebėti neįmanoma (ir nevisom būna) Tiesiog, vėliau dar atlkti Nėštumo Testa 😊

 4. User has not uploaded an avatar
  Skaiste1 prieš 6 d.

  Ger_Da parašė:
  Na, nebent pramuš mm anksčiau laiko. Arba tiesiog kreipkitės i savo gine
  Nes,implantacinis labai nežymus. Sako kad jo net kartais pastebėti neįmanoma (ir n…

  Palauksim pamatysim

 5. Ger_Da prieš 6 d.

  Linkiu sėkmės