Implantacinis kraujavimas (1266)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 1 sav.

  Gabriele123 parašė:
  Tai vat kad apie impantacini paskaiciau raso kraujavimas cia pasiskaiciau visos beveik taip raso todel ir pasimeciau 😏 laukiu, bet kazkaip keistai ta pilva maudzia …

  Na, jei šį mėnesį neužkibo, gal pasiseks kitą. Bet tikrai nesukit galvos dėl to implantacinio kraujavimo.

 2. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 1 sav.

  Juste25 parašė:
  Man nebuvo jokio implantacinio kraujavimo,nei laselio,tai irgi galvoju is kur visi tai cia forume isitikine kad butinai turi buti 🤔

  Taip, man irgi su abiem nėštumais jo nebuvo. Realiai čia tas pats kaip manyti, jog būtinai visas turi pykint, visoms turi skaudėti krūtinę ir pan. Tai tiesiog požymiai, kurie gali būti, o gali ir nebūti. Aš, pvz., išvis jokių garsiųjų požymių nejutau. Jei ne testai ir dingusios mmm, n laiko būčiau nesupratusi, kad pastojau.

 3. User has not uploaded an avatar
  Gabriele123 prieš 1 sav.

  Agrastėlis parašė:
  Taip, man irgi su abiem nėštumais jo nebuvo. Realiai čia tas pats kaip manyti, jog būtinai visas turi pykint, visoms turi skaudėti krūtinę ir pan. Tai tiesiog…

  Nu jo istikro gali prisiskaityt ir prisisvaigt kiek nori 😂😂 o jau kaip bus taip bus 😏

 4. User has not uploaded an avatar
  Violetachka26 prieš 2 d.

  Turiu susirgti 7diena. Antra diena jau biskuti pateplioja ir viskas bet nezymiai.. Gal kam taip buvo? testa dariau bet neigiamas

 5. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 2 d.

  Violetachka26 parašė:
  Turiu susirgti 7diena. Antra diena jau biskuti pateplioja ir viskas bet nezymiai.. Gal kam taip buvo? testa dariau bet neigiamas

  Buvo, susirgau tiesiog anksčiau ir tiek. Palaukit, kol/jei vėluos mmm ir vėl mėginkit nt.