Implantacinis kraujavimas (973)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Helly
  Helly prieš 2 sav.

  Jei kas skaitys temą, galiu pasakyti iš savo patirties. Labai laukiam implantacinio kraujavimo. Jo nebuvo, tad nieko nesitikėjau. Aha, vieną dieną NT pasakė labas rytas, jūsų šeima tuoj pagausės.

  Tai va, ne visoms būna tas implantacinis kraujavimas. Ne visoms.

 2. User has not uploaded an avatar
  Vilmantebruzaite prieš 2 sav.

  Sveikoa būsimos ir esamos mamos aš su tokiu klausimu, tikiuosi būsiu suprasta mms buvo paskutinės gegužės 16d. Iki šiol nesergu. Tedtai kolkas nieko nerodo. Buvau pas gine ir ji pateige jog mano mms mato kaip jos kad būtų jau praejusios..rado maža puslyte tik negalėjo dar pasakyti ar tai neštumas. Ir pradėjo nežymei rudai patepti..labai daug apsiskaičiau..jog jei eau gali būti gręsiantis ir panašiai...gyd sako laukim dar savaite ar dvi...kaip nuraminti save jog viskas bus gerai...😏😏 ačiū supratusioms

 3. olivija20
  olivija20 prieš 2 sav.

  Westa parašė:
  Exx sekanti cikla bandykit

  Na taip teks

 4. kotusiukas
  kotusiukas prieš 5 d.

  Sveikos. Pas mane idomi situacija. Geriu kt ir liko lygiai savaite iki mm o vakar taip idomiai pakraujavo negausiai o siandien truputi teplioja. Galvoju ar galejo cia but implantacinis? Mano situacija tokia kad geriu kt del to kd man tepraejo puse metu po cezario pjuvio ir dakatarai leido planuot leliuka tik rugsejo men. Bet ar ka gli reiksti toks pakraujavimas? Gal kam buvo panasi situacija?

 5. User has not uploaded an avatar
  Samanta. prieš 2 d.

  Labas vakaras. Liepos 1diena susirgau ir sirgau iki 4dienos. Mėnesinės visada reguliarios. Visa šią savaitę kažkiek supykina kiekvieną dieną ir ypač kai su masina važiuoju. Vakar darbe atsirado kraujingu išskyrų, bet labai minimalią. Gal galit pasakyt kas galėtų būti ☺️