Implantacinis kraujavimas (1621)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  zivile45 prieš 6 d.

  Apytiksliai ov buvo 22d

 2. Baby14
  Baby14 prieš 6 d.

  zivile45 parašė:
  Apytiksliai ov buvo 22d

  Jei jum ov buvo 22 diena tai šiandiena tik 2 dienos po ov. Tai dar neįmanoma jokia implantacija

 3. User has not uploaded an avatar
  viktorijanac prieš 4 d.

  Sveikos, merginos. Šiandien yra 10 dienų po ovuliacijos ir vakar ryte atsikėlus pamačiau rausvo kraujo, menesines turėtų prasidėti tik už 4-5 dienų, visad būna labai skausmingos, bet visa dieną tik vos vos tepa ir varinėja į tualetą, ar tai gali būti implantacinis kraujavimas? Pas gydytoją šiandien buvau, bet ji tik apžiūrėjo ir sakė laukti iki ketvirtadienio, nes ankstyvam etape nieko nematys, kraujo tyrimo nedarė 😔 nėštumo testas vakar buvo neigiamas. Ačiū 😊

 4. Neleee
  Neleee prieš 4 d.

  viktorijanac parašė:
  Sveikos, merginos. Šiandien yra 10 dienų po ovuliacijos ir vakar ryte atsikėlus pamačiau rausvo kraujo, menesines turėtų prasidėti tik už 4-5 dienų, visad būna laba…

  Gali, negali, kas cia zino. Atsakymas - Hcg kraujo tyrimas. Visa kita tik speliones.
  Sitas tyrimas ne kazkoks stebuklas, jam nei paskyrimu nei siuntimu nereikia.

  Jeigu reikia atsakymo tai tiriates. Jeigu ne - laukiat mm.

 5. User has not uploaded an avatar
  viktorijanac prieš 4 d.

  Neleee parašė:
  Gali, negali, kas cia zino. Atsakymas - Hcg kraujo tyrimas. Visa kita tik speliones.

  Gyvenu ne Lietuvoje ir kraujo tyrimams reikia laukti eilėje. Tiesiog klausiu, gal kas buvo panašiai susidūrę... Gražios, Jums dienos.