Implantacinis kraujavimas (1848)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Aus1ej4 prieš 2 sav.

  Sveikos, kiek dienų po implantacinio kraujavimo (nežinau čia buvo mėnesinės ar implantacinis todėl ir klausiu, 2 testus dariausi abu neigiami, tikriausiai paskubėjau juos pasidaryti bet labai skauda pilvo apačia, naktimis pabundu ir krūtys pabrinkusios yra ir kitų nėštumo požymių) turi praeiti, kad testas parodytų labiausiai teisingą atsakymą?

 2. User has not uploaded an avatar
  Sandra188 prieš 2 sav.

  Palauk kokia savaite ir pasidaryk testą arba užsirašyti pas gine visko gali būti kad kažkas užkibo nes jeigu krūtis pabrinkusios yra bent jau taip manau

 3. User has not uploaded an avatar
  Sandra188 prieš 2 sav.

  Ir jeigu skauda pilvo apačią arba uzsirasyk aps savo daktarė pasidaryk kraujo tyrimą

 4. User has not uploaded an avatar
  Kamila123456 prieš 2 sav.

  Sveikos buvau pas gine vakar ir klause del menesinių kaip sirgau rugpjučio men pasakiau 27d. Pradejo teplioti ir iki 28d vakaro pasibaigė tepliojimas šviesei ruzavos spalvos buvo .Kiek gine pasaki gali buti ovuliacija nes pakartotinai vel eisiu pas gine ši men 27d. Ar tai imanoma pastoti per 2sav ?

 5. User has not uploaded an avatar
  Simoni prieš 1 val.

  Sveikos, gal kam buvo taip. Užvakar vakare po darbo radau labai šviesaus kraujo ant triūsikėlių. Iš po nakties vel buvo keli lašai ir vakar iki pietų keli lašai. Bet kraujas tokio šviesumo, kokio net mačiusi nesu. Mėnesinės turi būt lygiai po savaitės. Tokiu laiku pradėdavo rudai teplioti ir iki mėnesinių tepdavo, o dabar tik tiek pasirode. Geriu nuo 15 cd duphastona, nes buvo persileidusi nes nukrito progesteronas. Gal turėjot kažką panašaus? 🙈

Forumas gyvai