Implantacinis kraujavimas (1860)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

1. Burbulytea
    Burbulytea prieš 4 d.

Sveikos . MM turėtų būti tik Gruodžio 11d. Vakar pasirodė raudonų šviesių ir tamsių iškyrų su krauju . Ar gali būti implantacinis čia ? Neseniai mm baigiau sirgti lapkričio 12d. Maudžia pilva ir paskauda .

sauleeee145 prieš 3 d.

Sveikos, dvi dienas po menesiniu praejus pradėjo teplioti krauju, kita diena jau pradėjo ir krešuliuku būti, kas tai gali būti?

Sandra188 prieš 2 d.

Sveikos merginos kokius vaistus patartumete gerti kad susireguliotu ciklas ir greičiau butu galima pastoti?

4. ssonataa
    ssonataa prieš 19 val.

Sandra188 parašė:

KT

5. Diamond2021
    Diamond2021 prieš 16 val.

Sandra188 parašė:

Patarčiau pasitarti su savo ginekologe ir vaistus vartoti tik jai paskyrus, šiaip rekomenduoju maisto papildus CycleBalance 🙂