Implantacinis kraujavimas (1272)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Erika31
  Erika31 prieš 2 d.

  Paukstelis parašė:
  Sveikos, kada po implantacijos testai, parodė jau teigiama? Mano ciklas 36d pirmadieni, antradienį šiek tiek patepliojo, šiandien dariau testą tuščias, galvoju gal …

  Po implantacijos 2-3 dienos apytiksliai rodo jau

 2. User has not uploaded an avatar
  Paukstelis prieš 2 d.

  Gal reiks mėginti tada savaitgalį ;)

 3. Erika31
  Erika31 prieš 2 d.

  Paukstelis parašė:
  Gal reiks mėginti tada savaitgalį ;)

  Mėginkite, jau jum 9 dienos praėjo kiek supratau nuo tepliojimo Šiaip, pagal viską jau rodytu bet išimčių būna

 4. User has not uploaded an avatar
  Paukstelis prieš 2 d.

  Man ovuliacija buvo 12.02 sakote jai butų turėtų jau rodyti?

 5. Erika31
  Erika31 prieš 2 d.

  Paukstelis parašė:
  Man ovuliacija buvo 12.02 sakote jai butų turėtų jau rodyti?

  Na jei nuo OV praėjo 11 dienų dat galit bandyti ryt poryt turėtų rodyti tada jei nėštumas yra. O jei kaip saket pirmadienį patepliojo ir galvojot kad implantacija tai jau būtų tikrai rodes