Implantacinis kraujavimas (1433)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

1. Diadema_M
    Diadema_M prieš 3 val.

Pasidalink koks PRG🙏🏻

va keliu bet suprantu nieko gero ;(

2. norimvaiko
    norimvaiko prieš 3 val.

Diadema_M parašė:
    va keliu bet suprantu nieko gero ;(

uuu mažokai, bet PRG gan kintantis rodiklis nes buna anovuliaciniu ciklu arba ovuliacija nebutinai ciklo vidury, tad is vieno tyrimo neverta nusiminti Man taipogi buna patepa vos vos apie 6-8 cd...Tai vat ir zinoki ar tai implantavija vyxta ir kas :/

3. Greta_aa
    Greta_aa prieš 2 val.

norimvaiko parašė:

4. norimvaiko
    norimvaiko prieš 2 val.

O progesteronas turi buti nuo 30?

uj nesu gydytoja ar didele zinove ;) bet man kiek aiskino kad turi bent tilpti i normos ribas Bet jeigu moteris nescia tai idealu kai gerokai virs- auksciau normos. Bet cia nera taisykle, nes kitos su ribiniu PRG puikiai isnesioja

5. norimvaiko
    norimvaiko prieš 2 val.

O progesteronas turi buti nuo 30?

ir dar Gretute, skirtingos laboratorijos -tai ir skirtingi skaiciukai ..As Antejoj darau...tai ten PRG norma liutenine faze nuo 11 iki 81....mano 37