Implantacinis kraujavimas (1155)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. Garela221 prieš 3 d.

  carissa parašė:
  Va va ir man tas pats,nuo kiekvieno kvapo nosi riecia Pakete vos vos keli lasai, tikrai nebudavo ,kai sirgdavau tik keli lasai Iseitis tik laukti…

  Neskubu džiaugtis, amediplus rodė kažką, norėjo kažkas lysti, pasidariau pregna žalia, benu rožinį ir nieko, tuščia. 😔 Tai dar bandysiu 1 koki nusipirkti ir jeigu nieko nebus, tiesiog lauksiu. 😁

 2. carissa
  carissa prieš 3 d.

  Garela221 parašė:
  Neskubu džiaugtis, amediplus rodė kažką, norėjo kažkas lysti, pasidariau pregna žalia, benu rožinį ir nieko, tuščia. 😔 Tai dar bandysiu 1 koki nusipirkti ir jeigu n…

  Kaip suprantu jums jau butu 4 nestumas ?

 3. Garela221 prieš 3 d.

  carissa parašė:
  Kaip suprantu jums jau butu 4 nestumas ?

  Taip.

 4. carissa
  carissa prieš 3 d.

  Garela221 parašė:
  Taip.

  Smagu na tai belieka tik laukti, jei nesusirgsiu dorai, taip kaip reikia, reikes ziuret pirkti NT ir bandyt vel daryt

 5. Westa
  Westa prieš 2 d.

  Man zinokit ir taip buwo..testai neigiami, mm velavo gal apie 5 d. O weliau pasake "labaa, ar nepasiilgot musu"