Implantacinis kraujavimas (987)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

 1. mamax2
  mamax2 prieš 1 sav.

  O jei pasirodžius implantaciniam kraujavimui testas jau rodytų ką nors?

 2. Skyrel
  Skyrel prieš 1 sav.

  Merginos mm turi but 10dieba ,nt meta vaiduoklius tiek rapipreg tiek easy . Bet va pasirode tepliojimas . Ar gali buti kad tvirtinasi

 3. mamax2
  mamax2 prieš 1 sav.

  Skyrel parašė:
  Merginos mm turi but 10dieba ,nt meta vaiduoklius tiek rapipreg tiek easy . Bet va pasirode tepliojimas . Ar gali buti kad tvirtinasi

  Tai jei testas vaiduokliuoja manau kad gali

 4. User has not uploaded an avatar
  Jauna0mama prieš 1 sav.

  mamax2 parašė:
  O jei pasirodžius implantaciniam kraujavimui testas jau rodytų ką nors?

  Nežinau net,tiesiog prasidėjo tepliojimas ir iki siol teplioja,nt nedariau kolkas,pas daktare buvau sako gal ir gali būti,bet ji kolkas nieko nemato,nes mažai laiko praėjo ir tas tepliojimas trukdo.. labai laukiame tai dėl visko ir pergyvenu

 5. User has not uploaded an avatar
  ingeleikaite prieš 1 d.

  Sveikos mergaitės , ar gali buti implantacija po ov praejus +- 14dienų ?
  Katik pamačiau lašelį kraujo, ar jau čia prasideda naujas ciklas ?