Implantacinis kraujavimas (1540)

Implantacinis kraujavimas

Kas yra implantacinis kraujavimas?

Implantacinis kraujavimas atsiranda apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinant gimdos gleivinėje, kuomet pažeidžiamos gleivinėje esančios kraujagyslės.

Paprastai impantacinis kraujavimas atsiranda likus 2-7 dienoms iki turėtų pasirodyti mėnesinės ꟷ būtent todėl kai kurios moterys šį kraujavimą palaiko naujo mėnesinių ciklo pradžia, nors iš tiesų tai yra vienas pirmųjų nėštumo požymių.

Taip pat skaitykite:

Ar implantacinis kraujavimas yra pavojingas?

Dėl implantacinio kraujavimo tikrai neverta jaudintis: paprastai jis būna labai lengvas ir tik labai retais atvejais trunka vieną ar dvi dienas. Daugelis moterų jo net nepastebi.

Implantacinis kraujavimas nėštumui nekenkia ir nėra rizikingo nėštumo požymis.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka keletą valandų, dažnai tai būna vienkartinis patepliojimas. Mėnesinių kraujavimas, net ir esant trumpoms/ negausioms mėnesinėms trunka bent porą dienų ir apsaugai reikia bent vieno higieninio paketo ar tampono.

Spalva: mėnesinių kraujavimas paprastai būna skaisčios raudonos spalvos. Implantacinio kraujavimo metu išskyros būna rusvos ir tamsesnės.

Pojūčiai: implantacinio kraujavimo metu gali būti juntamas nedidelis maudimas - intensyvus skausmas implantaciniam kraujavimui nėra būdingas.

Intensyvumas: implantacinis kraujavimams paprastai būna toks silpnas, kad terminas "kraujavimas" nėra pats tinkamiausiais. Dažnai tai tebūna kelios rausvos spalvos dėmelės, todėl dažnai jis vadinamas tiesiog tepliojimu ar tepimu.

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    ginta20 prieš 1 sav.

    Sveikos!

    Turiu klausimą. Rugsėjo 4 dieną man buvo priešpaskutinė mėnesinių dieną. Mano vyras manyje baigė. Rugsėjo 6 ryte išgėriau kontracepcinę tabletę (greitoji kontracepcija) šiandien rugsėjo 12 staiga pasirodė šiek tiek kraujo, pirmiausia buvo tepimas rudas, vėliau po valandos tamsus, tada Raudonesnis, ant įkloto nelieka nieko, atsiranda labiau kai šlapinuosi ir nusivalau. Jaučiu apačioje maudimo jausmą, lyg tenorų. Ryt pagal kalendorių turėtų būti ovuliacija. Noriu pabrėžti, kad visada turėjau reguliarias mėnesines, vėluodavo vos 1 dieną. Liepos pabaigoje buvau pas ginekologę, buvo atlikti pilni tyrimai, ir esu sveika. Ar galėjo pakenkti kontracepcijos tabletė?
    P.s ar gali būti implantacinis kraujavimas, nors nemanau, kad tai techniškai įmanoma.

  2. Stick on prieš 1 sav.

    Labas. Manau cia tablete jums siek tiek sumaise organizma, skaiciau kazkur kad jos ner lb gerai, aisku mes jas tik ir geriam isskirtiniais atvejais. Man teko karta gyvenime tik gert pries kokius 7 metus tai ta cikla labai velavo mm ir prastai jauciaus, speneliai dege ko anksciau nebuve. Viskas bus gerai, nieko baisaus ☺️ aisku jei neramu galit pasikonsultuot su gyd

  3. User has not uploaded an avatar
    ginta20 prieš 1 sav.

    Stick on parašė:
    Labas. Manau cia tablete jums siek tiek sumaise organizma, skaiciau kazkur kad jos ner lb gerai, aisku mes jas tik ir geriam isskirtiniais atvejais. Man teko karta …

    Labai ačiū už atsakymą! 😊

  4. Neleee
    Neleee prieš 1 sav.

    ginta20 parašė:
    Sveikos!

    Jus isgeret ekstrines kontracepcijos tablete, kuri isbalansuoja cikla, todel ir menesiniu tikriausiai nesulauksit tuo metu kaip iprasta ir tepliojimu gali buti bet kada. Taip juk ji ir veikia. Pasiskaitykit informacini lapeli. Tai normalu.

  5. B3auty
    B3auty prieš 1 sav.

    Jūs išgėrėt milžinišką dozę hormonų, jūsų ciklas greičiausiai išsiderins, mano išsiderino taip, kad iš 28cd tapo 34-36cd ir galų gale mm tapo labai nereguliarios, tai buvo prieš gerus 8metus. Naudokite tinkamas apsaugos priemones, ir privenkite extra kontraceptikų ✌