Gabrielė

Vardo Gabrielė vardadienis:

Vasario 27 d.

Vardo Gabrielė reikšmė:

Iš hebrajų vardo Gavre’l (גַבְרִיאֵל), kur גֶּבֶר (géver) [= žmogus] ir אֵל (el) [= dievas]. Taigi vardas reiškia „Dievo žmogus“.

Panašūs ir giminingi vardai:

Gabė, Gabi, Gabrė, Gabrelija, Gabriel, Gabriela, Gabriele, Gabrielia, Gabrielita, Gabrielle, Gabrijela, Gabrijelė, Gabryela, Gaby, Gabriella, Gabriell, Gabriels, Gabrlielė, Gabrielija, Gabrija, Gabrijelia, Gabrijielė.

Vardo Gabrielė populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

Meškute27 prieš 1 m.

Mes savo ilgai lauktą dukrytę pavadinome Gabriele labai gražus vardas ir patiko vyrui!!!❤❤❤❤

2. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 9 mėn.

Man šis vardas labai nepatinka. Labai negražus vardas. Baisiai ir nemaloniai skamba. Niekada savo dukrai neduočiau tokios baisenybės!

Liepa vakarė rusne prieš 3 mėn.

Mano puseserė gabrielė kai buvo maža tai tiko bet dabar kažkaip nekaip skamba studente gabrielė o ka jus galvojate ??

Liepa vakarė rusne prieš 3 mėn.

Ievakotryna prieš 4 d.

Labai gražus vardas. Ir reikšmė miela - Dievo žmogus, Dievo karys. Rašytoja Gabrielė Petkevičaitė-Bitė, kaip tik tokia ir buvo. Talentinga, atlaikiusi šimtmečio išbandymą. Mųsų amžininkų dėka ir gerais norais, manau išlaikys ir antrojo jos gyvenimo šimtmečio išbandymą. Apie tai liudija knygų ir publikacijų srautas. Domėjimasis jos asmeniu, ir jos kūryba neblėsta. ir šiame šimtmetyje domėjimasis jos Asmenybe, ko gero, jau didesnis, negu domėjimasis jos kūryba. Viskam savo laikas. Džiaugiuosi, kad Panevėžys rimtai ir atsakingai ruošiasi paminėti jos 160-ąsias gimimo metines. Ačiū Panevėžio šviesuoliams. Tuyri jie kuo didžiuotis! Ir, ačiū Dievui, kad didžiuojasi. pagarbiai O. Voverienė, Vilnius, 2020.02.26