Gabrielė

Vardo Gabrielė vardadienis:

Vasario 27 d.

Vardo Gabrielė reikšmė:

Iš hebrajų vardo Gavre’l (גַבְרִיאֵל), kur גֶּבֶר (géver) [= žmogus] ir אֵל (el) [= dievas]. Taigi vardas reiškia „Dievo žmogus“.

Panašūs ir giminingi vardai:

Gabė, Gabi, Gabrė, Gabrelija, Gabriel, Gabriela, Gabriele, Gabrielia, Gabrielita, Gabrielle, Gabrijela, Gabrijelė, Gabryela, Gaby, Gabriella, Gabriell, Gabriels, Gabrlielė, Gabrielija, Gabrija, Gabrijelia, Gabrijielė.

Vardo Gabrielė populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.

Ieškoti kito vardo

1. liveta656@gmail.com
    [email protected] prieš 3 m.

Mes dukryte pavadinome Gabriele nes man mama butu dejus Gabrieliaus varda bet taip gavosi kad esu panele tai nedejo nes buvo pas mus jau gabriele. Tai su vyru pasitarem ir nusprendem kad dukra pavadinsim Gabriele. Abiem labai grazus vardas

Meškute27 prieš 9 mėn.

Mes savo ilgai lauktą dukrytę pavadinome Gabriele labai gražus vardas ir patiko vyrui!!!❤❤❤❤

3. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 6 mėn.

Man šis vardas labai nepatinka. Labai negražus vardas. Baisiai ir nemaloniai skamba. Niekada savo dukrai neduočiau tokios baisenybės!

Liepa vakarė rusne prieš 1 sav.

Mano puseserė gabrielė kai buvo maža tai tiko bet dabar kažkaip nekaip skamba studente gabrielė o ka jus galvojate ??

Liepa vakarė rusne prieš 1 sav.