Adelė

Vardo Adelė kilmė:

germanų


Vardo Adelė vardadienis:

Birželio 30 d.


Vardo Adelė reikšmė:


Vardo Adelaidė trumpinys. Iš germanų vardo Adalheidis, kurį sudaro elementai adal [=kilmingas] ir heid [=būdas, prigimtis].

Panašūs ir giminingi vardai:


Adela, Adelija, Adelina, Adelita, Alita, Adele, Adelia, Adel, Adeline, Adiel, Adėlė, Adelle, Adelaina, Adelšoda, Alista, Ada, Adė, Adelaida, Adelaidė, Adilė, Adolė, Adolina, Adutė, Alice, Alicha, Alicia, Alicija, Alicja, Aliče, Alis, Alisa, Alisėja, Alisija, Heida, Heidė, Adija, Alisya, Alisia, Alissa, Alysija, Adėja, Adile, Alise, Alyssa, Adelaide, Heidi, Alison, Adi.

Vardo Adelė populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  vaidakar888 prieš 7 m.

  Jau ir mūsų Adelytė turėtų neužilgo ateiti į šį pasaulį. Ieškojau mergaitei vardo ir šis labai patiko, dar kol kas pilvelyje, bet jau vadiname Adelyte Mano pirmajai dukrytei Rusnei patinka šis vardas.

 2. User has not uploaded an avatar
  airune9 prieš 7 m.

  ziauriai grazus vardas

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  pries tai kai dar nesilaukiau , turejau vardeliu prisigalvojus gausybe, dabar nors mums dar nedaug laikucio taciau istrigo man sis vardas nezinau net kokiu budu... Adelyte net vadinu taip... na niekada apie ji net nebuvau pagalvojus, o dabar atrodo kito net nenoreciau, taciau teveliui jau labai nepatinka

 4. Ramintyte
  Ramintyte prieš 6 m.

  Nuostabus vardukas

 5. User has not uploaded an avatar
  smilgele prieš 8 mėn.

  Mes savo dukrytei taip pat uždėjom vardą Adelė. Rinkomės iš daugiau variantų, bet kai pamačiau, kad vardadienis per mūsų vestuvių metines, tai įstrigo širdin šis vardelis 💓 Visi džiaugiasi, gražiai Adelyte vadina. Toks švelnus vardelis, gali priderinti mažybinių žodelių - Adele, dukrele, saulele.... Adelyte, gražuolyte, pupulyte ir t.t... 😍 Ir graži reikšmė - "kilnaus būdo", tikuosi tokia ir bus mūsų panelytė 😁