Adija

Vardo Adija kilmė:

germanų


Vardo Adija reikšmė:


Vedinys iš vardo Ada. Ada – vardo Adelaidė (Adelė) trumpinys. Iš germanų vardo Adalheidis, kurį sudaro elementai adal [=kilmingas] ir heid [=būdas, prigimtis].

Panašūs ir giminingi vardai:


Ada, Adė, Adilė, Adutė, Adėja, Adile, Adeina, Adeira, Adi, Adela, Adelaida, Adelaidė, Adelė, Adelija, Adelina, Adelita, Adolė, Adolina, Alice, Alicha, Alicia, Alicija, Alicja, Aliče, Alis, Alisa, Alisėja, Alisija, Alita, Heida, Heidė, Alisya, Adele, Adelia, Adel, Alisia, Alissa, Alysija, Adeline, Adiel, Alise, Alyssa, Adėlė, Adelle, Adelaide, Adelaina, Adelšoda, Alista, Heidi, Alison.

Vardo Adija populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    simona_adija prieš 8 m.

    Sveiki, mano dukrele vardu Adija, as didziuojuosi jog si varda jei isrinkau, dar nezinodam kas gims, bet tikejaus dukrytes, taip ir ivyko. Dar su vyru bandem rinkti kita varduka, bet beja sitas tiko labiausiai

  2. Daivari
    Daivari prieš 7 m.

    Sveiki, mano dukrytes vardas taip pat Adija Taip kad, 2013 metu duomenys visai netikslus Tiksliau neivesti Nors rasoma kad yra