Apie ženklus

Avinas (03.21 - 04.20)

Planeta: Marsas
Akmuo: Deimantas
Spalva: Raudona
Kūno dalis: Galva

Vyrai

Ugnies ženklas, globojamas Marso. Tai stipraus charakterio ir valdingo būdo žmonės. Gimę po šiuo ženklu apdovanoti gyvenimo energija. Jie turi vadovo talentą, yra drąsūs ir novatoriški, todėl dažnai daro tai, apie ką kiti bijo net pagalvoti. Šio ženklo žmonės yra impulsyvūs, agresyvūs, gali būti netaktiški ir linkę į hiperbolizavimą (kitaip tariant linkę iš musės daryti dramblį). Būtu neteisinga juos vadinti žiauriais, tačiau į kitų žmonių poreikius ir norus jie atsižvelgia retai. Jie labai impulsyvūs, mėgsta veikti, todėl dažniausiai mokosi iš savo pačių klaidų. Kantrybė tikrai nėra stiprioji Avino pusė. Avinas yra lyderis, jis nemėgsta būti antras. Jei Avinas nesugeba pasiekti iškeltų tikslų, jam tai yra tragedija. Tačiau pasiekę tikslą greit praranda susidomėjimą. Jie labai vertina tiesą ir teisingumą. Jie dažnai patenka į sunkias padėtis, nes yra nekantrūs, nediplomatiški. Apdovanoti didele valia, drąsa ir reakcija, jie moka ir mėgsta gerai dirbti. Nepaisant jų visus apgaunančios sveikos išorės, Avino nervų sistema yra silpna. Jis dažnai turi pasisekimą tarp moterų, bet kaip šeimos žmogus nėra pats geriausias variantas, kadangi yra pavydus, grubus karštakošis. Be to, yra labiau atsidavęs draugams nei šeimai. Tačiau, jei jo santuoka neišyra pirmaisiais metais, ji būna sėkminga. Viskas priklauso nuo partnerio diplomatijos ir takto.

Moterys

Apie moteris galima pasakyti tą patį. Jos mėgsta darbą, todėl beveik visuomet turi profesiją. „Vyriškos“ profesijos joms nėra problema. Vedybose stengiasi būti „šeimos galva“, nes yra iniciatorės. Kaip ir vyrai, jos protingos ir energingos. Mėgsta kompanijas (labiau vyrų), lengvai išsikovoja jų simpatijas. Šio ženklo moterų impulsyvumas dažnai pereina į nervingumą, todėl jas labai sunku mylėti, bet jų bendrija visuomet įdomi. Mėgsta draugus ir dievina nepriklausomybę. Šios moterys moka sužavėti ir gali būti puiki vedybų partija.

Santykis su kitais ženklais

Avino partneris turi būti gyvybingas ir turėti gerą reakciją. Niekas Avino nenervina labiau nei trypčiojimas vietoje. Palanki sąjunga su Dvyniais, nes šis ženklas savo ramybe ir meile filosofijai nuramina nekantrų Aviną. Didelė trauka Šauliui, bet sąjunga nestabili. Ideali sąjunga su Liūtu, nes jų temperamentai panašūs, charakteriuose daug bendro. Harmoninga sąjunga su komunikabiliu Vandeniu. Su Svarstyklėmis dažni barniai. Tarp Avino ir Jaučio galima didelė fizinė trauka, tačiau jie puikiai tinka ne tik santuokai bet ir paprastai draugystei ar intelektualiam bendravimui. Žuvims jausmai gali greit įsiplieksti, tačiau dėl skirtingų charakterių ilgalaikė sąjunga beveik negalima. Didelė fizinė trauka Skorpionui, tačiau dėl abiejų temperamento galimos net tragedijos. Kitą vertus, vaikai gimę Skorpiono ir Avino santuokoje dažnai būna talentingi. Abipusis šaltumas su Mergele, tačiau bendradarbiauti ir draugauti tikrai gali. Santuoka su Ožiaragiu nerekomenduojama – labai jau skirtingi charakteriai, temperamentai ir gyvenimo būdas. Ožiaragis nesupranta impulsyvaus Avino, o nekantrus Avinas – pedantiško Ožiaragio. Su uždaru Vėžiu sąjunga nepalanki. Su savo ženklu – arba abipusis šaltumas, arba nuolatinė kova. Harmonijos tikėtis sunku.