Apie ženklus

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Planeta: Plunotas
Akmuo: Opalas
Spalva: Tamsi raudona, kaštoninė
Kūno dalis: Lytiniai organai

Vyrai

Vandens ženklas, Plutono globoje. Šį ženklą ankščiau globojo Marsas, todėl šio ženklo žmonės pasižymi stipriu charakteriu. Jų gyvenimas būna įdomus, nes pats Skorpionas – spalvinga asmenybė. Jis kovoja, kenčia, žlunga ir vėl atgimsta iš pelenų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jis turi visko, ko reikia tikslui pasiekti: proto, guvumo, energijos, jėgos. Bet dėl ryškaus charakterio jis turi daug priešų. Jame yra kažkas nesuprantamo ir paslaptingo – net tuomet, kai jis atrodo atviras, jis yra uždaras ir atsargus. Jis visada yra paruošęs gynybos sistemą, o gal tiksliau keršto planą. Kai jį užpuola, jo pyktis tikrai baisus. Darbe jis pareigingas ir turi geležinę valią. Jis kovotojas iš prigimties. Santykiuose su kitais žmonėmis jis būna žmogiškas ir garbingas, dažnai mato partnerį per rožinius akinius. Bet jei tie rožiniai akiniai nukrinta, pasekmės gali būti liūdnos. Tai individualistai, kuriems svarbi nepriklausomybė. Skorpionas dažnai laikomas seksualiu ženklu, tačiau Skorpionams būdingi ir ypatingai gilūs emociniai išgyvenimai - jie nepakęs, jei bandysite iš jų pasijuokti.

Moterys

Gimusios po šiuo ženklu būna dviejų tipų. Abu tipai turi stiprų charakterį. Pirmo tipo moterims galioja viskas, kas pasakyta apie Skorpionus vyrus. Jų protas ir energija vyriški. Jos sunkiai suranda partnerį, nes traukia silpnus, pasyvius vyrus, kurie visiškai neatitinka šio tipo moterų sampratos apie vyriškumą. Ištekėjusios, jos padeda vyrams padaryti karjerą, o kartai ją ir nulemia. Antras tipas – taip vadinamos lemtingos moterys. Jos koketiškos, gražios ir godžios iki pasiutimo. Šios moterys sėja nerimą ir įstumia į pavojus tuos, kurie ją myli. Ji veda vyrus iš proto. Bet ir pati retai būna laiminga, jos charakteris ir energija žudo ją.

Santykis su kitais ženklais

Sąjunga su Žuvimis palanki, tiesiog Skorpionui reikia valdytis ir neįžeisti smulkmeniškų Žuvų. Ožiaragio pedantiškumas ir ramybė prigesina Skorpiono energiją ir aktyvumą. Palanki sąjunga su Mergele. Gera santuoka su jautriu Vėžiu, tik Vėžiui reikėtų prilaikyti liežuvį. Tarp Liūto ir Skorpiono stipri fizinė trauka, bet santuoka pasmerkta, nes pavydus Skorpionas nesusitaikys su Liūto žvaigždės statusu. Veiklus Skorpionas ir svajingas Vandenis vienas kitą blogai supranta. Su Jaučiu arba – arba: arba didelė trauka, arba visiška neapykanta, tačiau šie darbštūs ženklai gali būti puikūs bendradarbiai. Svarstyklėms ir Skorpionui geriau nesituokti – Skorpionui nepatiks lengvabūdiškas Svarstyklių charakteris. Vedybos su Jaučiu bus darnios. Silpnas Vandenio charakteris taip pat nepatinka Skorpionui. Su savo ženklu fatališka trauka, bet būtent dėl to santuoka būna nelaiminga.