Apie ženklus

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Planeta: Saturnas
Akmuo: Turkis ir ametistas
Spalva: Juoda, pilka, ruda, tamsi žalia
Kūno dalis: Keliai, oda, kaulai, dantys

Vyrai

Tai žemės ženklas globojamas Saturno. Ožiaragiai mėgsta stabilumą ir eleganciją. Jie nesupranta veiksmų be tikslo, nepateisina impulsyvumo, azarto ir rizikos. Jie viską apsvarsto ir tik tada veikia. Nepaisant to, kad jis stengiasi bendrauti, aplinkiniams jis atrodo išdidus, tad žmonės jo gali vengti. Tai Ožiaragį liūdina. Ožiaragiai turi puikią atmintį ir aštrų protą. Jie yra ambicingi ir drausmingai siekia užsibrėžtų tikslų, tačiau jie nesiekia viešumo ir šlovės. Tarp Ožiaragių daug viengungių. Bet galbūt dėl to tarp jų daug sėkmingų verslininkų. Įdomu, kad konkurentai dažnai neįvertina Ožiaragių, nes būdami kantrūs ir kuklūs jie nesikremta būdami šešėlyje, o kai iš jo išnyra, konkurentams nelieka nieko kito kaip iškelti baltas vėliavas. Ožiaragiai mėgsta pinigus - tai jų gyvenimo trofėjus ir juos Ožiaragis mėgsta demonstruoti. Nenuostabu, kad Ožiaragiams puikiai sekasi finansų, bankininkystės, valstybės valdymo srityje.

Moterys

Ožiaragio ženklo moterys ypatingos: kuo vyresnės, tuo daugiau gerbėjų jos turi. Tačiau jos nesutvertos šeimai ir išteka vėliau nei kitų ženklų moterys. Rūpintis jomis sunku, nes tarp savęs ir partnerio pastato sieną. Jos rimtos ir uždaros, neprisileidžia arti net artimųjų. Jos pedantiškos, mėgsta stabilumą ir aiškumą. Neatleidžia neištikimybės. Jos aklai laikosi tradicijų. Bet būtent uždarumas būna Ožiaragių santuokos laimės raktas.

Santykis su kitais ženklais

Ožiaragiai yra turbūt šalčiausi iš visų Zodiako ženklų, tad jiems reikia atsidavusio ir kantraus partnerio. Su Avinu vedybos nestabilios. Su Svarstyklėmis net draugystė užsimezga retai. Ožiaragio šaltumas nesuderinamas su Svarstyklių noru bendrauti. Su Vėžiu darnios santuokos nebūna. Su Dvyniais abipusis supratimas atsiranda labai sunkiai. Su Vandeniu Ožiaragis gali vaisingai bendradarbiauti. Galima tvirta santuoka su praktiškuoju Jaučiu. Skorpionui Ožiaragis taip pat tinka – jis Skorpioną nuramina. Galima stabili sąjunga ir su Mergele. Santuoka su Žuvimis gali būti laiminga dėl panašaus mąstymo, bet tik tuomet, jei Žuviai Ožiaragio jausmų vandenynas nebus per šaltas.