Ieva

Vardo Ieva vardadienis:

Gruodžio 24 d.

Vardo Ieva reikšmė:

Iš hebrajų חַוָּה (havah) [= gyvenimas, gyvybinga, duodanti gyvenimą]. Panašų vardą – Εὕα (Heua) turėjo ir senovės graikai. Biblijoje Ieva – pirmoji moteris ir motina.

Panašūs ir giminingi vardai:

Ievutė, Jeva, Jieva, Yeva, Ivy, Ava, Eva, Ėvė, Evelita, Eveta, Evia, Evija, Evika, Evita, Evute, Evialina, Eviana, Evijus, Eve, Evian, Evea, Evėja.

Vardo Ieva populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Statistikos duomenys iki 2020 m.
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.
Statistikos duomenys nuo 2020 m. (dėl asmens duomenų apsaugos pagal BDAR)
Populiarumo statistika nenurodoma, jei vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus.
Jei vardą sudaro du ir daugiau vardų ir jei šis vardas konkrečiais metais registruotas rečiau nei 5 kartus, į populiarumo statistiką nėra įtraukiamas nė vienas jį sudarantis vardas.

Ieškoti kito vardo

1. Ievute23
    Ievute23 prieš 8 m.

Mano vardas taip pat Ieva ir tiesa sakant per visa gyvenima neesu turejusi ne vienos pravardes, o ir klaseje nepasitaike dar vienos bendravardes, todel esu labai patenkinta savo vardu:).

2. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 8 m.

musu mazoji Ievute,ir kito varduko jai net neisivaizduoju

3. ievarojus