Apie ženklus

Liūtas (07.23 - 08.23)

Planeta: Saulė
Akmuo: Rubinas
Spalva: Auksinė, geltona
Kūno dalis: Širdis, stuburas ir nugara

Vyrai

Ugnies ženklas, Saulės globoje. Liūtas – centrinė Zodiako figūra. Jis temperamentingas, impulsyvus, jo vidinė jėga milžiniška, jis linkęs į didvyriškus poelgius. Bet kada galite tikėtis jo pagalbos. Liūtas – atviras ir kilnios širdies, tačiau būna kategoriškas ir sunkiai toleruoja kitokį požiūrį. Jis ištikimas draugas, bet dažnai kenčia nuo išdavysčių. Jis garbėtroška, jam atrodo, kad jis viską žino geriau negu kiti. Jis sunkiai priima kritiką ir pamokymus, tad gerai pagalvokite, kaip išmintingai tai padaryti, jei nenorite būti sudraskyti. Liūtas nėra labai talentingas, tad kartais daro klaidas, kurios gali baigtis tragedija. Vis dėl to, Liūtas retai praranda optimizmą. Liūtai mėgsta kontroliuoti situacija, todėl būna geri organizatoriai. Jie yra puikūs, bet itin reiklūs vadovai. Jam puikiai tinka profesijos susijusios su prabanga, turtais ir šlove. Asmeniniame gyvenime Liūtas nėra pastovus, lengvai įsimyli. Yra linkęs dominuoti ir primesti savo valią partneriui. Liūtas dievina turtus ir komfortą, bet būdamas ne tik dosnus, bet ir išlaidus, dažniausiai miršta skurde. Sportas ir azartiniai žaidimai – Liūto stichija.

Moterys

Meilėje impulsyvi ir dosni. Nemėgsta komplikuotų santykių, meilės trikampių, tačiau lyg tyčia gerbėjų jai netrūksta. Jos per daug išdidžios, kad leistųsi į atsitiktinius santykius ar ištekėtų spontaniškai. Draugystės su moterimis nevertina – verčiau renkasi vyrišką draugiją. Labai reiklios mylimajam, neatleidžia išdavystės ir neina į jokius kompromisus. Ji puiki motina ir namų šeimininkė.

Santykis su kitais ženklais

Liūtui reikia partnerio, kuris jį mylėtų besąlygiškai. Su Jaučiu santuoka nepalanki, nes dėl skirtingų požiūrių dažnai kyla konfliktai – Jautis nori rūpintis namais, o Liūtas – gelbėti pasaulį. Skorpionas labai traukia Liūtą, tačiau santuoka nestabili, nes Skorpionas labai pavydus, o Liūtas mėgsta būti dėmesio centre. Tarp Vandenio ir Liūto barniai neišvengiami, tad santuoka nerekomenduojama. Santuoka su Avinu ideali: panašūs charakteriai, temperamentas, požiūriai ir mąstymas. Su Šauliais galimas aistringas romanas, tačiau aistrai atvėsus paaiškėja, kad šie du ženklai turi ne tiek daug bendro: filosofui Šauliui Liūto šlovė nerūpi ir mažiausia, ko jis nori – patekti į žurnalų puslapius.