Apie ženklus

Mergelė (08.24 - 09.23)

Planeta: Merkurijus
Akmuo: Oniksas
Spalva: Žalia, tamsiai ruda
Kūno dalis: Nervų sistema, skrandis, žarnynas

Vyrai

Žemės ženklas, Merkurijaus globoje. Tai realybės ir logikos ženklas. Mergelės nepakenčia absurdo ir neprasmingų dalykų – kiti gali manyti, kad Mergelės net pernelyg pragmatiškos. Gimę po šiuo ženklų reikalauja iš kitų gero elgesio, tikslumo. Jie retai pasiduoda emocijoms, jų veiksmai tikslūs ir apgalvoti. Jie nemėgsta falsifikacijų, juos erzina nežinomybė. Meilė tvarkai ir detalėms dažnai tampa manija. Mergelės turi puikią iškalbą ir moka dėstyti mintis. Jie gali būti tiek puikūs darbininkai, tiek ekonomistai, politikai ar mokslininkai. Jie būna geri pedagogai, bibliotekininkai, kolekcionieriai. Tai žmonės, apdovanoti aistra žinioms. Jie turi rašytojo talentą. Mergelės ženklo žmonės būna labai kritiški, net patys sau ir taip gali ne tik pakenkti santykiams su kitais žmonėmis bet ir įsivaryti kompleksus. Paprastai Mergelės gyvena ilgai r būna gerbiami, nors pykstasi su žmonėmis dėl savo pedantiškumo.

Moterys

Mergelės ženklo moterys mėgsta bendrauti, nors joms ir trūksta temperamento. Jos mėgsta flirtą, bet būdamos labai savikritiškos, jos nemoka priimti komplimentų. Kenčia nuo aikštingumo, nors ilgainiui ir išmoksta jį slėpti. Mergelėms reikėtų išmokti valdyti polinkį kabinėtis prie mylimųjų ir nustoti juos mokyti kaip reikia gyventi. Mergelė tai daro iš pačių geriausių ketinimų, tačiau jų partnerius tai veda iš kantrybės. Perfekcionizmo sukeliamo streso išsekintos Mergelės geriausiai pailsi gamtoje ir medituodamos.

Santykis su kitais ženklais

Mergelė gana nesunkiai susiranda partnerį, bet santuoką išsaugoti jai sekasi sunkiai – koją pakiša kritiškumas ir pedantiškumas. Su Dvyniais Mergelė turi bendrų interesų ir gali draugauti, bet santuoka pavojinga. Santuoka su nuotykius ir avantiūras mėgstančiu Šauliu pedantiškai Mergelei gali būti tikra kankynė. Su Žuvimis santykiai klostosi sunkiai – vedyboms trauka tarp šių ženklų per maža. Su Avinu Mergelė gali bendradarbiauti ir draugauti, tačiau valdingam Avinui nepatiks Mergelės kabinėjimaisi prie smulkmenų. Sąjunga su Jaučiu labai darni, juos sieja stipri abipusė simpatija ir praktiškumas. Tarp Vėžio ir Mergelės daug bendro, bet šiems ženklams teks paieškoti kompromiso tarp romantikos ir pragmatizmo. Santuoka su Skorpionu darni, nors temperamentai skirtingi. Panašiai ir su pedantišku ir ramiu Ožiaragiu. Su Liūtu lengvai užsimezga draugystė kuri neretai perauga į laimingą santuoką. Liūto jėga ir spindesys traukia Mergelę. Traukia Mergelę ir Svarstyklės, bet be konfliktų ši santuoka neįmanoma. Jei Mergelė prisitaikys prie Vandenio, viskas bus gerai.