Apie ženklus

Jautis (04.21 - 05.21)

Planeta: Venera
Akmuo: Smaragdas
Spalva: Pastelinės rausva, melsva, žalsva
Kūno dalis: Kaklas ir gerklė

Vyrai

Žemės ženklas Veneros globoje. Charakteris prieštaringas: tai ramūs žmonės, tačiau gali būti labai emocingi. Žemės ženklui Jautis turi būti dėkingas už jėgą ir sveiką protą. Jaučiai mąsto metodiškai – jie nelinkę ieškoti greitų sprendimų ir jei gali, mieliau renkasi išbandytą kelią. Apsisprendę, jie retai keičia nuomonę. Tai kantrūs ir patikimi žmonės. Jiems reikia stabilumo ir tvirto pagrindo po kojomis – permainos išmuša juos iš vėžių. Venera praktiškam ir mieguistam Jaučiui teikia minkštumą, jautrumą ir meilę komfortui. Tai mylintys ir atsidavę žmonės. Jei kartais prireiktų išsiverkti ant kieno nors peties, geresnio kandidato nei Jautis nerasite. Jų namų durys atviros svečiams, bet šeimos gerovė jiems yra svarbiausia. Jie nemėgsta rizikuoti ir jau geriau renkasi nemėgstamą, bet pajamas garantuojantį darbą. Jie turi įgimtą verslumą ir potraukį žemės darbams. Jie gali būti ir puikūs muzikantai, nes yra darbštūs, nuoseklūs ir kantrūs.

Moterys

Venera suteikia joms ypatingą moteriškumą. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, yra ypatingai pavydžios ir su partneriu gali elgtis labai savininkiškai. Jei bandysite įsiterpti tarp Jaučio ženklo moters ir jos mylimojo, pasiruoškite tikram pragarui! Jos gali atrodyti lengvabūdiškos, bet retai išduoda tą, kurį tikrai myli. Kartais atrodo, kad Jaučio ženklo moterims tiesiog reikia kokio nelaimėlio kuriuo jos galėtų pasirūpinti, paguosti – tik taip jos gali įprasminti gyvenimą ir pasijausti laimingos. Jaučio ženklo moterys negali gyventi be bendravimo ir veiklos – net jei turi šalia patikimą partnerį, kuris rūpinasi šeimos gerove, joms vis tiek būtina ką nors veikti. Jaučio ženklo moterys mėgsta gaminti ir gamina skaniai, todėl rizikuoja priaugti svorio.

Santykis su kitais ženklais

Jaučio partneris turi sukurti harmonijos ir stabilumo įspūdį. Amerikietiški kalneliai – ne Jaučio stichija. Tarp Jaučio ir Vėžio greit užsimezga simpatija, santykiai. Jų pagrindas – ramybė ir draugystė. Sveikas Jaučio realizmas nuraminta įaudrintą Vėžio vaizduotę. Su Liūtu santuoka nepalanki: daug barnių ir mažai tarpusavio supratimo. Su Mergele daug bendro, juos jungia praktiškumas, todėl ir sąjunga harmoninga. Daug bendro su Svarstyklėmis, tačiau kaip tik todėl ilgalaikė jų santuoka neįmanoma. Abiems bus pernelyg nuobodu. Su Skorpionu - labai didelė trauka, bet santuoka nesėkminga. Santuoka su Šauliu taip pat pasmerkta pražūčiai. Harmoninga santuoka su Vandeniu neįmanoma, bet vaikai bus nuostabūs. Didelis potraukis Žuvims. Su savo ženklu palanku draugauti ir dirbti petys petin. Kaip tikri Jaučiai.