Sveikos, sakykit ar kuriai nors gal irgi taip pat yra kaip mums, nes as pergyvenu. Mano mazylis visai nesidomi zaislais, jei duodu zaisliuka i rankyte, tada laiko, biski pabarskina (na jei neturetu zaislo rankytej irgi judintu rankyte, del to manau barskina pats nesuvokdamas kad barska), tada vel ismeta, o pats dar nera pasiemes jokio barskucio. Beje mums 4men 4d. Dar jis labai prakaituoja, kol pavalgo visa galvyte slapia, delniukai irgi visad sukaite...nors kuno temperatura normali.. patarkit jei kas su tuo susiduret..
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Kūdikių pasaulis
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas
- Augu sąmoningai



dabar jam 4.5 mėn. Pradėjo žaisti labai anksti. Nuo dviejų mėnesių labai domėjosi (stebėjo), nuo trijų pradėjo griebti ir trumpai pabarškinti, nuo keturių jau iš rankytės į rankytę persidėti, dabar laisvai rankytėmis žaisliukus valdo (gulintį šalia pasiima pats, deliojasi, barškinasi, čiupinėjasi), jei reikia pasiverčia ant šonuko. Tačiau kojytėsi turi mažai dar jėgos. Jis didelis, kai gydytojas jį stato silpnai remiasi. Dabar didelį dėmesį skiriam mankštos. Ir jis prakaituoja valgydamas, padidino D vitamino dozę. Gydytojas teigia, jog jis sparčiai auga, todėl gaunasi trūkumas.


as tik stebet galiu sita cikla jau




