Psichologinis nėštumas?

Komentuoti
  1. 2019.04.14 18:22 (prieš 3 mėn.)

Pastaruoju metu gyvenu su daugybę minčių ir norėtusi patarimo kažkieno iš šalies. Situacija yra tokia, kad dar kovo menėsi pasijutau prastokai. Mano menesines labai nereguliarios. Sausi buvo. Vasari ne bei kova ne. Mane pykino šiek tiek, sunkumo jausmas apemė . Pasidariau testa tačiau buvo neigiamas. Kadangi vis tiek nerimavau, kad gal anksti pasidariau testa po savaites 22 diena. Kanadi vel parode neigiamai 28 diena nuvažiavau pas gydytoja. Ji mane apziurejo, pasake kad gimda pasiruosusi menesinems. Taip pat kad truksta progesterono. Ji man israsė vaistu. Sake kad baigus juos gerti atsiras menesines. Kai baigiau gerti menesines atsirado po keliu dienu. Prasirgau 6 dienas. Taciau visi pozymiai nedigno..atrodo ju net padaugiejo..pradejo skaudeti galva..tempia pilva..ir jis atrodi kažkoks padidejas, kietokas. Kai pamaigau skauda. Taip pat ant viso kuno labai matosi kraujagysles, bendras toks sunkumas, atrodo kad ir isskyru daug daugiau, gelia sonus ir nugara. Nors susirgau , nerimaudama pasidariau vis tiek testa po menesiniu kovo 11 diena. Testas vel buvo neigiamas. Taciau pozymius vis tiek jauciu..Gal tai kazkokia kita liga, gal per daug galvoju apie tai, stresuoju del to jauciu tuos tariamus pozymius. Esu girdejusi ir alie psichologini nestuma. O gal vis del to dar galiu lauktis? Labai ačiū jei patarsit.

2. 2019.04.14 19:02 (prieš 3 mėn.)

Jei būtumėt nėščia ginekologė būtų mačiusi per echoskopą. O ypač kai po vizito buvo normalios mėnesinės. Bet reikia kreiptis pas šeimos daktarą tyrimams. Gali būti įvairių sveikatos sutrikimų ir reikėtų normaliai išsitirti ir rasti priežastį.

3. Mažoji šypsenėlė 2 m. 2 sav.
    Didysis patrakėlis 3 m. 10 mėn.

2019.04.14 19:10 (prieš 3 mėn.)

Pritariu, būtinai kreipkitės į gydytoją, kad nuodugniai ištirtų ir išsiaiškintu negalavimų priežastį. O nėščia tikrai nesate.

4. Sofija 2 sav. 2 d.
    Emilis 8 m. 1 mėn.

2019.04.14 19:45 (prieš 3 mėn.)

Jūs neesate nėščia 🙂 gydytoja tikrai būtu mačiusi. Reik nusiraminti ir pasitikrinti sveiką pas šeimos gyd.
    Ir prie to pačio. Jei ciklas nereguliarus ir planuojate nėštumą, turėtumėt tai aptarti su savo ginekologe. Pasidaryti tyrimus ir pan. Nes kiek per visą planavimą pastebėjau, su nereguliariu ciklu būna sudėtinga pastoti.

5. 3 mėn. 1 sav.

2019.04.15 01:49 (prieš 3 mėn.)

Nutiko , taip kad paskutinė mano mėnesiniu diena buvo kovo 28d, o per ovulecijos diena pasimylėjus man pradėjo tepti raudomis išsikyromis. Po keliū dienu pradėjo truputi labiau kraujuoti, tačiau ne per daugiausiai, negausios. Jau kraujuoju , apie 4d. Testa pasidarius , neigemas. Jaučiau truputi skausma pilvo apačioje , tačiau tik truputi.. Šiek tiek neramu, nes nežinau ar normalu tiek kraujuoti dienu. Vaikutis planuojamas, planuoju tai pat atsilankyti po savaitgalio , pas ginekologe. 🙂

6. 2019.04.16 09:20 (prieš 3 mėn.)

Man yra panašiai buvę, kai kelis mėnesius nebuvo mėnesinių, testai nieko nerodė, bet pojūčiai visiškai kaip nėštumo (žinau juos, nes turiu 2 vaikus), pabaigoj net judesius pradėjau jausti Čia tikrai psichologiniai dalykai, kai labai nori vaiko. Man praėjo tą pačią dieną, kai pasidariau kraujo tyrimą ir jis buvo neigiamas

7. 2019.04.16 10:20 (prieš 3 mėn.)

viktorijabz parašė:

Aš irgi nusprendžiau oasidaryti kraujo tyrimą. Šiandiena lėksiu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras