Zodiako ženklai ir vaiko charakteris (35)

Vaiko Zodiako ženklas

Astrologai tiki, kad žmogaus gimimo dienos nulemtas zodiako ženklas suteikia jam tam tikras asmenines savybes. Vaiko zodiako ženklo ypatybes žinantiems tėvams yra lengviau jį pažinti, su juo bendrauti ir padėti pasirinkti geriausią gyvenimo kelią.

Zodiakas AvinasAvinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Po Avino ženklu gimę vaikai yra labai aktyvūs, užsispyrę, nenuoramos.

Jiems labai patinka judrūs žaidimai, varžymasis su kitais vaikais ir pergalės. Avinai mielai sportuoja, dalyvauja įvairiose varžybose ir pasiekia gerų rezultatų, tačiau jeigu jų energija nėra nukreipiama konstruktyviu keliu, jie linkę „prisidirbti“, įsivelti į abejotinas kompanijas, kvailai rizikuoti ir susižeisti.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Zodiakas JautisJautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Jaučiai yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni, nemėgsta pokyčių.

Po jaučio ženklu gimę vaikai yra ramūs, geba susikaupti ir nuosekliai siekti savo tikslų. Jiems patinka būti gerai pažįstamoje, patogioje aplinkoje, gyventi pagal rutiną, o pokyčiai juos „išbalansuoja“ ir gąsdina. Jaučiai yra labai prisirišę prie savo šeimos ir siauro artimųjų rato, jiems norisi kuo daugiau būti su saviškiais.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Zodiakas DvyniaiDvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Dvyniai iš prigimties yra smalsūs, protingi, puikiai sutaria ir mielai bendrauja su žmonėmis.

Dvyniams labai svarbu nuolat būti užsiėmusiems, jų smegenys turi būti visą laiką stimuliuojamos, tačiau jiems gan sunku susikaupti ir atsidėti vienai veiklai. Auginti klausimais nuolat apiberiantį, labai plepų ir ypač žingeidų vaiką gali būti tikras iššūkis! Tačiau tai labai įdomu!

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Zodiakas VėžysVėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai yra labai jautrūs, emocingi, nuolat siekia švelnumo ir meilės.

Vėžiai turi labai stiprų ryšį su tėvais, ypač su mama. Jie labai meilūs, visada nori prisiglausti, apsikabinti. Vėžiams labai svarbu jausti tėvų dėmesį, todėl jie gali nesutarti, pavyduliauti broliams, sesėms (ypač ankstyvame amžiuje). Vėžius reikia auklėti švelniai, nekeliant balso, stengiantis juos motyvuoti, o ne bausti.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Zodiakas LiūtasLiūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Liūtai yra ryškios asmenybės nuo pat pirmųjų dienų. Jie linksmi, draugiški, drąsūs, tačiau kiek egocentriški.

Liūtai labai vertina buvimą dėmesio centre ir jo siekia visomis išgalėmis. Jeigu šis poreikis nėra patenkinamas, Liūtas gali elgtis destruktyviai, bandyti į save atkreipti dėmesį blogu elgesiu, grubumu. Liūtams puikiai sekasi veiklos, kuriose reikia lyderio savybių ir kūrybiškumo. Svarbu, kad po Liūto ženklu gimęs vaikas nuo pat mažumės išmoktų kitiems ne tik vadovauti, bet ir jais rūpintis, padėti, dalintis.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.)

Zodiakas MergelėMergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Mergelės yra svajingos, ramios, santūrios asmenybės, kurioms ypač svarbi tvarka bei estetika.

Mergelės tėvams dažniausiai nekelia jokių problemų, nes šie vaikai nuo pat mažumės yra drausmingi, atrodytų, iš prigimties moka gražiai elgtis, draugiškai bendrauja su bendraamžiais ir suaugusiais, tačiau mielai leidžia laiką ir vienumoje. Šie vaikai yra itin smulkmeniški, „krapštukai“, perfekcionistai, todėl jie labai nusimena ir nusivilia savimi, jeigu kas nepavyksta.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Zodiakas SvarstyklėsSvarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Svarstyklės yra išskirtinai draugiškos, tikros kolektyvo sielos, su kuriomis visada linksma bei įdomu.

Po svarstyklių ženklu gimę vaikai, nors ir siekia tėvų dėmesio ir labai nori būti įvertinti bei pastebėti, tačiau mieliau laiką leidžia bendraamžių būryje. Jiems labai svarbu jaustis komandos, bendruomenės dalimi, turėti daug draugų. Svarstyklės domisi įvairiais dalykais nuo mokslo iki meno, tačiau šio ženklo vaikams sunku pabaigti tai, ką pradėjo, nes juos labai žavi naujovės.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Zodiakas SkorpionasSkorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Skorpionai pasižymi giliu vidiniu pasauliu, įžvalgumu, jautrumu aplinkiniams.

Skorpionai nuo pat mažumės puikiai atpažįsta ir reaguoja į aplinkinių, žinoma, ypač į tėvų emocijas bei nuotaiką. Juos labai slegia konfliktai namuose, grubus bendravimas, pyktis. Skorpionai, nors ir jautrūs bei ramūs, išvesti iš kantrybės arba patekę į konfliktinę situaciją gali labai skaudžiai kirsti, o vėliau ilgai laikyti pyktį viduje. Šie vaikai nuolat ieško savo kelio, juos domina labai daug sričių, tačiau ypač traukia kūrybinė veikla.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Zodiakas ŠaulysŠaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Šauliai yra labai linksmi, pozityvūs ir nuolat naujovių ieškantys žmonės.

Šauliai pasižymi neišsenkančiu noru susipažinti, draugauti, bendrauti. Jie yra nuolat pasiruošę išbandyti naujoves, nori iššūkių ir išbandymų, geidžia naujų daiktų, drabužių, žaislų. Šaulių noras semti gyvenimą pilnomis saujomis žavi ir užveda, tačiau juos svarbu mokyti nusiraminti, gebėti prisitaikyti prie rutinos, pabaigti pradėtus darbus, kitaip jiems bus labai sunku pritapti daug taisyklių turinčiose ugdymo įstaigose, darbe, prisiimti atsakomybę.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)

Zodiakas OžiaragisOžiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Po ožiaragio ženklu gimę vaikai yra labai savarankiški, atsakingi, atkaklūs.

Ožiaragiai puikiai žino ko nori ir atkakliai, nepavargdami siekia savo tikslų. Jie ypač orientuoti į darbą, savo statuso įtvirtinimą, finansinę naudą, tačiau menkiau domisi pramogomis, neretai nemoka atsipalaiduoti, santykiams skiria labai mažai dėmesio. Tėvams reikia stengtis ugdyti ožiaragius taip, kad jie būtų visapusiškos asmenybės. Taip pat labai svarbu mokyti gerbti ir vertinti aplinkinius, įsismarkavę ožiaragiai dėl asmeninės naudos linkę lipti per kitų galvas.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.)

Zodiakas VandenisVandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Vandeniai yra kūrybingi, protingi, labai altruistiški, tačiau linkę laužyti taisykles.

Po vandenio ženklu gimę vaikai mielai mokosi, daug kuo domisi, jiems gerai sekasi viskas, ko imasi - mokslai, kūrybinė veikla, sportas, santykiai su žmonėmis. Vandeniai pasitiki savimi ir yra linkę abejoti autoritetais, todėl juos auklėti sunku, o dėl žingeidumo ir nuolatinio ribų tikrinimo jie neretai įsivelia į įvairias situacijas. Tai teisybės ieškotojai ir gelbėtojai, kurie visada užstoja skriaudžiamą, noriai dalinasi, nuolat nešasi namo beglobius ar sužeistus gyvūnėlius.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Zodiakas ŽuvysŽuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Po žuvų ženklų gimę vaikai yra meniški, jautrūs, meilūs.

Žuvys yra svajingos, išskirtinai kūrybingos, todėl joms patiks ir labai gerai seksis bet kuri meninė veikla. Tėvams reikėtų padėti skleistis vaiko kūrybiškumui, tačiau pratinti perdėm neužsisvajoti, negyventi vien savo fantazijų ir planų pasaulyje, o atkakliau siekti tikslų. Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai draugiški, empatiški, visuomet pasiruošę padėti, tačiau jie gan patiklūs, pasiduoda kitų įtakai, tad reikėtų atsargiai vertinti abejotinos reputacijos draugus, mokyti vaiką atsargumo.

Daugiau skaitykite čia: Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  IvoD parašė:
  Ką turite omenyje kad nepagal amžių?

  Na tiesiog vaikas jau supranta dvasinius dalykus, tarkim. Mes kalbam apie Dievą, mirtį, gimimą ir panašiai.

 2. IvoD
  IvoD prieš 5 m.

  ievaomer parašė:
  Na tiesiog vaikas jau supranta dvasinius dalykus, tarkim. Mes kalbam apie Dievą, mirtį, gimimą ir panašiai.

  O tai puiku

 3. User has not uploaded an avatar
  skaistaziede1 prieš 4 m.

  Viskas atitinka. Net keista. Abi mergaites tokios kaip parasyti. Wow😊👍

 4. petunija0
  petunija0 prieš 4 m.

  Gerai, kad informacija pateikta pramogų skiltyje, nes labai keista, kad portalo redaktoriai teikia tokią pseudo-informaciją teikia.

 5. iveta80844
  iveta80844 prieš 3 m.

  100% atitinka