Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Žuvys

Po Žuvų ženklu gimę vaikai yra meniški, jautrūs, meilūs.

Žuvų ženklo vaiko charakteris

Žuvys yra labai jautrūs ir švelnūs vaikai, susigraudinantys dėl menkiausios priežasties. Žuvų ženklo žmonės yra labai globėjiškos asmenybės, joms būtina ką nors mylėti, kuo nors rūpintis, tačiau daug meilės ir rūpesčio reikia ir joms pačioms.

Žuvys linkusios įprasminti save santykiuose su žmonėmis. Joms labai svarbi šeima, Žuvų ženklo vaikai yra prisirišę prie tėvų, o augdami ir patys skuba sukurti šeimą, susilaukti vaikų.

Žuvų ženklo žmonės yra labai romantiški, svajingi, kartais (ypač vaikystėje) gyvenantys savo svajonių pasaulyje. Nepaisant to, augdamos Žuvys išmoksta tvirčiau stovėti ant kojų, nes puikiai jaučia savo aplinką, turi gerą intuiciją, yra įžvalgios ir ilgainiui įpranta tuo naudotis.

Žuvų ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Žuvys nėra materialistės, joms nėra svarbus socialinis statusas, joms svarbiau šeima ir dvasinė ramybė, tad siekdamos karjieros šie žmonės nėra itin ambicingi.

Lyderystės Žuvų ženklo vaikai imasi retai ir retai būna gerais vadovais: Žuvys yra linkusios prisisvajoti sunkiai įgyvendinamų dalykų, nori juos įgyvendinti idealiai, bet retai turi aiškų planą, nesugeba jo iškomunikuoti komandai.

Kita vertus, Žuvims puikiai sekasi dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai, užduotis Žuvys supranta iš pusės žodžio, intuityviai, dažnai darbą padaro geriau, nei būtina ir iš jų tikimasi.

Žuvų ženklo žmonės yra labai meniški, lyriški, filosofiški, turi puikų estetikos pajautimą, puikiai dėlioja mintis. Vienintelė priežastis, kuri galėtų sutrukdyti pilnai atsiskleisti, tai kuklumas ir viešumo baimė.

Šio ženklo žmonės gerai jaučiasi galėdami tiesiogiai padėti žmonėms, pavyzdžiui, dirbdami socialinį darbą, rinkdami labdarą, slaugydami arba gydydami ligonius, mokydami vaikus ir pan.

Sportui ir varžyboms Žuvų ženklo žmonės yra iš esmės abejingi, išimtis galbūt būtų joga ar Rytų kovos menai, turintys gilesnį filosofinį pradą.

Patarimai Žuvų ženklo vaiko tėvams

Žuvų ženklo vaikus auginantiems tėvams reikėtų prisiminti, kad jų vaikai yra jautrios, labai paveikios asmenybės, kurias auklėti reikia švelniai ir atidžiai.

Žuvų ženklo vaikai labai linkę perimti aplinkinių žmonių nuotaikas, jei liūdite jūs, panašiai jausis ir jūsų mažasis, net jei liūdesiui nebus jokių objektyvių priežasčių.

Dėl jautrumo stresui, Žuvų ženklo vaikų imuninė sistema gali būti silpnesnė, ankstyvoje vaikystėje jie gali itin dažnai sirgti, todėl Žuvims tinka būreliai, kuriuose šalia pagrindinės veiklos taip pat mokomasi į veikti nerimą, pavyzdžiui, naudos duotų dramos būrelis, viešo kalbėjimo pamokos.

Meilės Žuvims reikia tiek daug, kad nepakaks tik emocinės ar fizinės jos išraiškos: Žuvims reikia meilės visomis formomis, nuo meilės kupino žvilgsnio, meilaus žodžio iki apsikabinimų ir bučinių. Toks vaiko meilumas ir prieraišumas tirpdo tėvų širdis, tačiau jie turėtų prisiminti, kad, jų, kaip tėvų pareiga paruošti vaiką gyvenimui, kuriame ne viskas bus tobula, mokyti atsargumo – Žuvys linkusios žmonėse matyti tik gerąsias savybes, yra gan patiklios ir aplinkiniai tuo gali naudotis.

Svarbu Žuvis nuo pat mažumės mokyti bent kartais išlįsti iš savo svajonių pasaulio, racionaliai apsvarstyti susikurtas fantazijas ir jas paversti planais, kuriuos galima įgyvendinti.

Žuvys, vaikystėje išmokusios drąsiai kibti į darbus ir juos pabaigti, suaugusios sugebės ryžtingiau siekti tikslų ir labiau pasitikės savimi.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.