Gimdymo laukimas: kai laikas slenka labai lėtai (92)

Gimdymo laukimas

Artėjant svarbiajai dienai, laikas gali imti slinkti ypatingai lėtai. Kad taip nenutiktų, susirask veiklos, kad laiko mąstymui liktų kuo mažiau. Štai keletas patarimų, kaip prastumti laiką ir prasiblaškyti laukiant gimdymo:

 • Išeik papietauti su geriausia drauge.
 • Pasigamink maisto ir sušaldyk: vaikeliui gimus, laiko bus mažiau, tad bus patogu maistą tiesiog pasišildyti.
 • Peržiūrėk atostogų nuotraukas. Jei vis dar yra nesurūšiuotų, sutvarkyk jas ir sudėk į albumą. Tai labai raminantis ir dėmesį patraukiantis užsiėmimas.
 • Nusipirk kryžiažodžių žurnalą.
 • Eik pasivaikščioti ar paplaukioti baseine. Nors nėra moksliškai pagrįstų įrodymų, kad pratimai paskatina gimdymą, daugelis moterų teigia, kad mankšta joms padėjo. Bet būk arčiau namų. Juk nenorėtum, kad sąrėmiai prasidėtų, kai esi kitame miesto gale.
 • Jei pavargai nuo aplinkinių klausinėjimų „ar jau?“, įsijunk balso paštą – galėsi kalbėtis tik su tais žmonėmis, su kuriais pati nori.

Naujausi komentarai

 1. juoduke.
  juoduke. prieš 5 m.

  Rafinuota_bohema parašė:
  Juoduke, ar Jūs dar nesulaukėte savo stebukliuko?

  ne dar zinokit tylu ramu va namucius po biski tvarkausi, jauciuosi kaip ant sparnu

  ne tai, kad nervinuos bet jau uzkniso ir taip baisu kazkaip kad vistiek pirmas mazylis, galvoju vdruk nesusitvarkysiu ar ka... nu vistiek sitoks didziulis gyvenimo posukis as tokia jautruole negaliu atsiputus sedet o dar tas gimdymas noriu greiciau, kad jis praeitu, uzgyciau ir fsio... zodziu per daug minciu galvoj, kazkaip sunku viska pakelt o dar mazoji delsia... ehhh

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  As irgi atsimenu tos paskutines dienos buvo pacios ilgiausios ir sunkiausios.

 3. Mamabeer
  Mamabeer prieš 4 m.

  Padekit ;(
  Pasak mano daktaro man jau sendien gimdyti. Nuejau pas kita daktare, nes maniskis bileteni, kita daktare sako kad ekoskopas rodo jog man 38 sav, o daktaras sako 40 sav. Net 2 savaiciu skirtumas, ekoskopo rodmenys pries daktaro..Gal kam taip buvo?

 4. -Vaida- prieš 4 m.

  Mamabeer parašė:
  Padekit ;(
  Pasak mano daktaro man jau sendien gimdyti. Nuejau pas kita daktare, nes maniskis …

  Sveika, mano nėštumas dar mažas ir apie gimdymą negalvoju, bet situacija tokia pati pas mane.
  Pagal mėnesines man šiuo metu turėtų būti 18sav., o pagal echo - 16 sav. Taigi irgi susidaro dviejų savaičių skirtumas. Taip yra dėl to, kad mano ciklas labai ilgas ir pastojimas įvyko vėliau negu yra įprasta (tos nėštumo skaičiuoklės gimdymo datą apskaičiuoja pagal standartinį 28 dienų ciklą). Mano ginekologė kiekvienos apžiūros metu kortelėje didelėmis raidėmis įrašo ir dar pabraukia - nėštumo laiką skaičiuoti pagal echoskopą.
  Gal ir pas tave ta pati situacija?

 5. pipi
  pipi prieš 4 m.

  sveikos, as is patirties pasakysiu - visa nestuma vaisius pagal echo buvo 2 sav. mazesnis, negu turetu buti pagal mm. Irgi visi sake, kad veliau pastojau. Bet gimdymo namuose jau pries pat pabaiga vadovavosi mm terminu ir skatino praejus savaitei po mm termino. Gime sveika mergyte 3,3kg 53 cm ir jau su kaikuriais pernesiojimo pozymiais (vandenyje isbrinke pirsciukai pvz ) TAip kad terminai yra apytiksliai ir bent jau Vilniuje Antakalnyje vadovaujamasi tik mm data (kas mano atveju pasiteisino, nes jei butu lauke echo termino, leliukas butu buves dar labiau pernesiotas)