Depiliacija nėštumo metu (35)

Depiliacija nėštumo metu Depiliacija nėštumo metu. iStock.com/robertprzybysz

Nepageidaujamus plaukus visiškai saugu skusti, šalinti elektriniu epiliatoriumi ar vašku, bet derėtų atsisakyti depiliacinių kremų ir plaukų augimą slopinančių losjonų. Šiuose kremuose esančios medžiagos per odą gali patekti į kraują, tad kol nėra gerai ištirta, ar jos saugios nėštumo metu, geriau būtų jų vengti. Permanentinis plaukų šalinimas lazeriu arba elektrolize taip pat yra saugūs būdai, tačiau šios procedūros gali būti gana skausmingos ir yra brangios. Nepamiršk, kad didžioji dalis naujų nepageidaujamų plaukų savaime išnyksta per tris–šešis mėnesius po gimdymo, tad pagalvok, ar šios brangios procedūros bus tikslinga investicija.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Pė2tė prieš 2 m.

  Aš gydytojų neklausiau nieko, bet ėjau pas kosmetologę, kai per pilvą pati nebemačiau, kas ten kur želia, kad mane sutvarkytų tai kosmetologė sakė, kad pas ją labai daug nėščiųjų eina ir bent jau kai kur yra stipriai rekomenduojama susitvarkyt. Tai aš depiliavausi paskutinį kartą maždaug savaitę prieš numatytą gimdymo datą ir buvo viskas čiki. Tik, aišku, man ramu buvo, nes jau buvau pas ją ne kartą buvus ir žinojau, kad žaizdų ir kitų blogių nepridaro. Man patiko, nes nebuvo atauginėjančių plaukelių, kurie dirgintų žaizdas.

 2. miggle
  miggle prieš 2 m.

  Su pirmu pries gimdyma apsitvarkiau masinele, o dabar zadu eiti nusidepiliuoti pas mergaite, pas kurią vaikštau kelis metus. Man Akusere pasake, kad apsitvarkyk, ypatingai ta vieta, kur gali reikti kirpti ar plysti (tarp isanges ir maksties).

 3. Simute
  Simute prieš 2 m.

  O sakykit gal kuri nestumo metu depiliavotes cukrumi? Galvoju pabandyti, bet ir bijau nestumo metu toki dayka isbandyt

 4. miggle
  miggle prieš 2 m.

  Simute parašė:
  O sakykit gal kuri nestumo metu depiliavotes cukrumi? Galvoju pabandyti, bet ir bijau nestumo metu toki dayka isbandyt

  Nepatartina bandyti depiliaciju pirma karta nestumo metu, jei nesi to dariusi..

 5. User has not uploaded an avatar
  alterego prieš 2 mėn.

  Jeigu depiliacija man skausminga, ar tai neturi jokios neigiamos itakos nestumui?