Padidėjęs plaukuotumas nėštumo metu (33)

Padidėjęs plaukuotumas nėštumo metu Padidėjęs plaukuotumas nėštumo metu. iStock.com/Nickel_Bell

Dėl hormonų poveikio dažnai nėštukei ima dygti plaukai net ir tose vietose, kur jų paprastai nebūdavo: panosėje, ant skruostų, krūtinės, o kiti kūno plaukeliai, atrodo, tampa ryškesni ir auga greičiau. Taip pat pastorėja ir ima labiau žvilgėti galvos plaukai. Jei dėl pastarojo dauguma moterų tik apsidžiaugia, plaukeliai moterims nebūdingose vietose sukelia nerimą. Jaudintis nereikėtų: tai laikinas hormonų poveikis ir po nėštumo viskas turėtų susitvarkyti savaime.

Kas link vešlesnės šukuosenos, tau tikrai nepradėjo augti daugiau plaukų ir jie nepastorėjo. Tiesiog jie dabar neslenka. Yra trys plaukų augimo stadijos: augimo, ramybės ir slinkimo. Nėštumo metu ir kelis mėnesius po jo plaukai pereina tik pirmąsias dvi. Bet kai prasideda slinkimo stadija ir pradeda slinkti visi per 9 mėnesius neiškritę plaukai, daugelį moterų apima panika. Tačiau nerimauti nereikėtų – tai visiškai normalu.

Naujausi komentarai

 1. Simonske
  Simonske prieš 2 m.

  viktorija.93 parašė:
  mane tai jau nervuoja.. as arba vasku traukiu arba su masinele.. bet blemba ar skust ar raut... raunu kas savaite taip auga... tik ant koju ramu visa gyvenima buvo…

  Turit omeny su epiliatorium? O kuriose vietose jus vargstat? As ir siaip atrodau kaip nelabai lietuvisko plaukuotumo ir gymio, tai galiu nuo visur rauti

 2. viktrija.93
  viktrija.93 prieš 2 m.

  Simonske parašė:
  Turit omeny su epiliatorium? O kuriose vietose jus vargstat? As ir siaip atrodau kaip nelabai lietuvisko plaukuotumo ir gymio, tai galiu nuo visur rauti :oh</blo…

 3. Teresik
  Teresik prieš 1 m.

  kaili parašė:
  nu va kaip idomiai maniau kad tik nuo berniuku apaugi

  Tai kad su mergaite pirmą man ant pilvo tik rūda juosta buvo o va su šitų nėštumų tokie jau juodi ir ilgi plaukai.....Kad siaubas baisų.tai pažiūrėsime kaip bus

 4. User has not uploaded an avatar
  Nežiniukė22 prieš 1 m.

  Sveikos. Man tokia bėdele taip pat yra jau padidejusi kūno plaukuotūmą pastebėjau paauglystėje,dabar baiminuos kad nėštumo metu dar labiau paaštrės. Gal kas turite patarimu ar iš savo patirties kažką. Ačiū

 5. DIVD
  DIVD prieš 1 m.

  Nežiniukė22 parašė:
  Sveikos. Man tokia bėdele taip pat yra jau padidejusi kūno plaukuotūmą pastebėjau paauglystėje,dabar baiminuos kad nėštumo metu dar labiau paaštrės. Gal kas turite …

  Susitvarkys po gimdymo ir viskas bus gerai. Man nestumo metu suletejo plauku augimas, dziaugiausi, bet po gimdymo viskas vel taip pat.