Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Skorpionas

Skorpionai pasižymi giliu vidiniu pasauliu, įžvalgumu, jautrumu aplinkiniams.

Skorpiono ženklo vaiko charakteris

Kartais sakoma, kad Skorpionai jau gimsta turėdami labai seną sielą – jie labai mistiški, linkę į gilius apmąstymus, gyvenimo prasmės paieškas, labai anksti ima rūpintis savo dvasiniu pasauliu.

Skorpionai yra dvilypiai: iš vienos pusės pusės jie yra linkę viską slėpti giliai savyje, tačiau iš kitos pusės, jie įdėmiai stebi aplinką ir nori ją visiškai kontroliuoti.

Nors išoriškai Skorpionai yra ramūs, giliai jų viduje verda pačios įvairiausios emocijos. Tėvams tenka nelengva užduotis perprasti mažylio nuotaikas ir jų priežastis – Skorpionai atvirauti nėra linkę, teks viską skaityti iš akių!

Skorpionų vidinė energija ir paslaptingumas traukia kitus, tačiau arti jie prisileidžia tik iš tiesų mylimus ir gerbiamus žmones. Kitiems jie yra uždari, o kartais net atšiaurūs, jiems sunkiau susidraugauti su bendraamžiais, ypač jei juos laiko silpnesniais.

Be to, Skorpionai nemėgsta dalintis – ar tai būtų žaislai, ar skanėstai, o su savo amžiaus vaikais jie linkę varžytis, siekia prieš juos laimėti, tiek norėdami įprasminti save, tiek ir siekdami suaugusiųjų dėmesio.

Skorpiono ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Skorpionams yra labai svarbu ne tik turėti prasmingą tikslą, bet ir siekti jo garbingai. Melas, korupcija, svetimų nuopelnų pasisavinimas – tikrai ne Skorpionui, tačiau, siekdamas savų tikslų, jis nesibodi pasinaudoti kitų žmonių silpnybėmis.

Skorpionai sumanūs ir atkaklūs, todėl jie gali pasiekti neblogų rezultatų kiekvienoje srityje. Dalykas turi būti jam itin neįdomus, kad Skorpionas nesiverstų per galvą ir nesiektų aukščiausių įvertinimų, tačiau ir tokiu atveju užduotį Skorpionas atliks bent jau tiek, kad būtų būtų ne blogiau nei vidutiniškai.

Mįslingi ir linkę į mistiką, jie gali pasinerti į astrologiją, magiją ir kitas ezoterijos sritis, susidomėti iliuzijos menu, tačiau ir žemiškesnėse profesijose jie randa pakankamai progų išnaudoti savo polinkius.

Skorpionai siekia pažinti pasaulį, nori atskleisti jo paslaptis, todėl juos ypač domina filosofija, religija, psichologija, kriminologija. Šios sritys jiems tinka dar ir todėl, kad turi galimybę verstis individualia praktika, pavyzdžiui, psichoanalitiko, filosofo, privataus detektyvo ar gydytojo (ypač chirurgo, urologo ar ginekologo). 

Kaip tyrinėtojus, juos domina gamtos mokslai – chemija, biologija, fizika, taip kelionės, ypač į egzotiškas, mįslingas ir net pavojingas šalis. Šiose srityse Skorpionai gali atsiskleisti kaip talentingi chemikai, biochemikai, astrologai, kosmologai ar keliautojai.

Patarimai Skorpiono ženklo vaiko tėvams

Mažiesiems Skorpionams labai įdomu bendrauti su suaugusiais, todėl tėvams dažnai net nereikia pernelyg keisti savo gyvenimo būdo įsitraukiant į „vaikiškas“ veiklas.

Tačiau prisideda kitų rūpesčių: šis mažasis pasaulio gelmių tyrinėtojas iš lauko retai kada grįžta švariais drabužiais, dažniau susižeidžia. Iššūkis gali būti ir prastas miegas ar baimė eiti miegoti apskritai: šie vaikai linkę dažniau nei kiti sapnuoti košmarus, yra didesnė tikimybė, kad jiems pasireikš naktiniai siaubo priepuoliai.

Kūdikystėje jiems daug smagumo teiks paprastas „A-ku-kūūū“ žaidimas, vėliau – slėpynės, lobių paieškos, o paaugus ir išmokus skaityti tokios magiškos knygos kaip „Haris Poteris“ ar „Žiedų valdovas“.

Skorpionai yra stiprios asmenybės, todėl tėvams nebus lengva: jie nuolat bandys pastumti tėvų nubrėžtas ribas ir testuos, kiek besąlygiška yra tėvų meilė, kiek galima jais pasitikėti ir kliautis. Vaiko pagarbą pelnysite, jeigu su juo bendrausite pagarbiai, suteiksite pakankamai asmeninės erdvės ir padėsite pažinti pasaulį.

Ypač sudėtinga gali būti Skorpionų paauglystė. Dėl gilaus būdo, noro suprasti Visatos paslaptis, Skorpionai gali būti linkę ieškoti papildomų stimulų alkoholyje, narkotikuose ar azartiniuose žaidimuose, todėl būtina vaikui suteikti galimybių patenkinti pažinimo poreikį kitais būdais: keliaujant, vykstant į ekspedicijas, įsitraukiant į naujas veiklas.

Būdamas emocionalus ir aistringas, Skorpionas yra linkęs dažnai įsimylėti, nelaiminga meilė (ypač pirmoji), Skorpionui gali būti tikra katastrofa. Net jei meilės reikalai klostysis sėkmingai, tėvams teks nelengva užduotis susilaikyti nuo kritikos išrinktajam (išrinktajai) – Skorpionai retai kada renkasi blankias vidutinybes, o kritikai jie yra labai jautrūs ir ilgai išlaiko nuoskaudas dėl jos.

Kad ugdytumėte vaiko draugiškumą, bendarvimo įgūdžius, empatiją, Skorpiono ženklo vaiką būtina pagirti kas kartą, kai vaikas parodo dosnumą, pasidalina kuo nors, pagelbėja silpnesniam – taip skatinsite vaiką daugiau bendradarbiauti su kitais, užuot dominavus ir kontroliavus.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.