Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Mergelė

Mergelės yra ramios, santūrios, atsakingos ir rūpestingos asmenybės, kurioms ypač svarbi tvarka bei estetika.

Mergelės ženklo vaiko charakteris

Mergelės ženklo vaikai yra intelektualūs, sumanūs ir nuovokūs, todėl nuo mažumės ypač mėgsta bendrauti su vyresniais vaikais arba suaugusiais, sugeba su jais palaikyti abiems pusėms įdomų pokalbį – bendraujant su tokiu vaiku gali atrodyti, kad per trumpą savo gyvenimą jis yra sukaupęs daugiau išminties, nei kai kurie suaugę. 

Dėl įgimto potraukio tvarkai, šio ženklo žmonės gali būti kiek valdingi, norintys kad viskas būtų pagal juos. Pro kruopščios ir atidžios Mergelės akis neprasprūs net ir menkiausios detalės, ji viską mato, fiksuoja ir atsimena (nustebsite, kiek daug ir kaip smulkiai jūsų mažylis atsimena!)

Šio ženklo vaikai nėra impulsyvūs, nei santykiuose su kitais žmonėmis, nei kasdieniame gyvenime: kad ir ką darytų, jie devynis kartus pamatuoja ir tik tada veikia. Dėl to jie kartais gali pasirodyti išrankūs ir/ar neryžtingi, tačiau tai klaidingas įspūdis.

Intelektualios Mergelės yra ir gan romantiškos, tačiau padebesiais tikrai neskrajoja, yra pakankamai praktiškos ir logiškos. Šie vaikai retai kelia scenas viešumoje, nes supranta, kad tai tiesiog negražu. Be to, moka įsiklausyti į argumentus (pavyzdžiui, kodėl nepirksite to ar ano).

Mergelės ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Mergelių ženklo atstovai nuo pat vaikystės pasižymi didžiuliu (dažnai net perdėtu) kruopštumu, tarkingumu ir perfekcionizmu. „Bus gerai ir taip“ – tikrai ne Mergelių šūkis. Kiekvieną darbą ar pasirinktą hobį jie stengiasi tobulinti iki begalybės.

Šio ženklo vaikai yra intelektualūs, sumanūs, jiems puikiai sekasi įvairūs mokslai, tačiau įprastai labiau žavi tikslieji – ypač matematika, ekonomika, fizika – tai yra sritys, kuriose yra aiški logika, sistema ir struktūra.

Mergelės taip pat yra pragmatiškos ir moka elgtis su pinigais, tad joms tinka visos su apskaita ir finansais susijusios profesijos.

Tačiau Mergelėms nesvetimas ir kūrybiškumas: estetiką dievinančius šio ženklo atstovus itin traukia vizualieji menai (dailė, architektūra, fotografija ir pan.). Tad šio ženklo vaikai gali tapti ne tik profesionaliais namų tvarkytojais, bet ir puikiais interjero dizaineriais. 

Patarimai Mergelės ženklo vaiko tėvams

Dėl vieno dalyko Mergelės ženklo vaikų tėvai gali būti tikri: namuose bus tvarka. Net jei jums ta tvarka nepatiks (ar net jei ta „tvarka“ jums veikiau primins chaosą), greičiausiai teks jos laikytis: žaislai, rūbai, knygos turės būti sudėlioti taip, kaip nusprendė jūsų mažasis pedantas.

Paprastai po Mergelės ženklu gimusį vaiką tėvams auginti yra tikras malonumas, nes tai - gražiai besielgiantys, pagarbūs vaikai, kurie mielai bendrauja su aplinkiniais, tačiau moka pabūti ir vieni.

Mergelės ženklo vaikai turi daug energijos, bet ta energija dažniau nukreipiama kūrybai (ir tvarkai), o ne griovimui, konfliktams ir chaosui. Tai visiems ir visur pasiruošę padėti mažyliai, kuriais tėvai tikrai gali pasitikėti.

Žinoma, tai nereiškia, kad Mergelės tėvams viskas bus žiedlapiais klota: Mergelės ženklo vaikas gali atsisakyti valgyti pietus tik todėl, kad maistas patiektas nepakankamai estetiškai. Ar atsisakyti autis batus, nes jie nedera prie švarkelio. 

Tėvams Mergelių spausti moksluose neprireiks, greičiau atvirkščiai: siekdami tobulumo šio ženklo vaikai gali net per daug užsisėdėti prie knygų ir per mažai laiko skirti linksmybėms ir bendravimui su draugais.

Taip pat svarbu neleisti įsismarkuoti vaiko įgimtam ir dažnai perdėtam perfekcionizmui, per aukštiems reikalavimams sau ir aplinkiniams bei poreikiui visiškai suvaldyti kiekvieną smulkmenėlę – vaikas turi suprasti, kad nedideli nuokrypiai nuo tobulo plano gali būti smagus nuotykis, o ne pasaulio griūtis.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.