Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Liūtas

Liūtai yra ryškios asmenybės nuo pat pirmųjų dienų. Jie linksmi, draugiški, drąsūs, tačiau kiek egocentriški.

Liūto ženklo vaiko charakteris

Liūto ženklo atstovų planeta yra Saulė ir tai puikiai juos apibūdina – šie žmonės nuo pat mažumės yra labai ryškūs, svarbūs ir karšti, galintys aplinkinius tiek šildyti, tiek ir deginti. Jie yra pasaulio centras, apie kurį viskas ir sukasi.

Raginti Liūto ženklo vaiko nereikia: kuo sudėtingesnis ir sunkesnis iššūkis, tuo didesnė tikimybė, kad išgirsite entuziastingą Liūtuko „Aš, aš, aš!“ . O jei po įvykdytos užduoties Liūtuką pagirsite, turėsite patį laimingiausią vaiką pasaulyje!

Liūtai labai mėgsta linksmintis ir linksminti, todėl traukia įvairius žmones ir yra tikros kompanijos sielos. Tačiau Liūtų noras dominuoti, nugalėti, būti ryškiausiu ir svarbiausiu, gali pakišti koją: Liūtas gali būti linkęs sau prisiimti kitų nuopelnus, o tai gali atstumti draugus.

Liūto ženklo vaikai yra sunkiai tramdomi ir moka manipuliuoti tėvais, todėl tėvams reikia išmokti pastebėti ir suvaldyti šiuos bandymus apvynioti juos apie pirštą.

Labai svarbu, kad Liūtui nuo mažumės būtų suteiktas tinkamas vertybinis pagrindas – tuomet jie tampa teisingais, dorais ir vertinamais lyderiais.

Liūto ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Liūto ženklo atstovai nori būti dėmesio centre nuo pat mažens ir jiems gerai seksis bet kuri veikla, kuri patenkins šį poreikį. Liūtai yra puikūs aktoriai, vedėjai, dainininkai, modeliai, instagramo žvaigždės.

Liūtai taip pat mėgsta puoštis ir puošti - kuklių ar nuobodžių derinių verčiau nesitikėkite! Kūrybinga drąsa suteikia jiems galimybę būti mados, interjero kūrėjais, ryškaus braižo stilistais, o polinkis prabangai – ekskliuzyvinių daiktų dizaineriais ir juvelyrais.

Liūtai yra aktyvūs, drąsūs ir sportiški, todėl jie gali save realizuoti sporte, ypač individualiose sporto šakose, pavyzdžiui, lengvojoje atletikoje, tenise, penkiakovėje, dviračių sporte, slidinėjime ir pan.

Šio ženklo vaikai yra bebaimiai ir gali būti linkę į ekstremalias ir rizikingas veiklas: riedučiai, dviračiai, karstynės jiems yra kaip medus.

Drąsa kartu su gebėjimu organizuoti, suburti aplink save žmones, skirstyti užduotis ir siekti užsibrėžto tikslo, suteikia galimybes tapti puikiais ir ryškiais lyderiais nuo klasės seniūno, įmonės vadovo iki karo vado ar net prezidento. 

Patarimai Liūto ženklo vaiko tėvams

Liūtuką auginti bus paprasčiau, jei vaikas turės galimybių išsikrauti fiziškai ir tuo pačiu pasirodyti, pavyzdžiui, šokių, dramos ar sporto užsiėmimuose. Priešingu atveju, privalėsite tapti nuolatiniu jo šou žiūrovu (ir, žinoma, gerbėju).

Paprasčiausia Liūtuką „priversti“ ką nors padaryti, yra galimybė parungtyniauti: „Kas pirmas apsirengs?“ išjudins Liūtuką kur kas efektyviau nei „Renkis greičiau, visi jau laukia“. Tinkamai parinkti žodžiai taip pat svarbu ir išsakant kritiką: tėvai tai turi daryti itin meistriškai, nes bet kokią pastabą, ypač draugų akivaizdoje, vaikas priima kaip įžeidimą ar pažeminimą.

Tvirto charakterio Liūtas tikrai pakovos už save ir uoliai sieks savo tikslų, tačiau svarbu vaikui neleisti lipti per kitų galvas, mokyti jį empatijos ir valdyti savo egoizmą, norą girtis ir pasirodyti.

Liūtukui labai svarbu būti pastebėtam, pagirtam ir įvertintam už konkrečius pasiekimus ir laimėjimus – taip jis supranta, kad kažką daro gerai. Pavyzdžiui, pagirkite vaiką, jei jis padeda kitam vaikui išmokti važiuoti dviračiu, užuot pats demonstravęs ir puikavęsis savo gebėjimus.

Liūtams labai svarbu nuo pat mažumės diegti aiškias vertybes, nes jų pasitikėjimas savimi, (aštrių) potyrių ir naujų pergalių troškimas gali juos nuvesti šunkeliais, ypač paauglystėje, kai prieš draugus pasirodyti ir autoritetą užsitarnauti galima ne pačiais gražiausiais poelgiais.

Liūtai taip pat turi didžiulį estetikos, prabangos ir turto poreikį. Šią savybę galite pastebėti nuo mažų dienų, nes Liūtukui vis reikės naujų, „madingų“ žaislų, o vėliau – drabužių.

Vertinti ir džiaugtis turimais daiktais, žinoma, nieko blogo, tačiau svarbu, kad vaikas netaptų tuščiagarbiu, daiktų ir pinigų vergu. Liūtą auginantiems tėvams reikėtų dažniau parodyti, kad ir paprasti dalykai, pavyzdžiui, pasivaikščiojimas parke ar drauge iškeptas obuolių pyragas teikia daug džiaugsmo.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.