Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Ožiaragis

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai yra labai savarankiški, atsakingi, atkaklūs.

Ožiaragio ženklo vaiko charakteris

Ožiaragiai – tikri rimtuoliai, mėgstantys rimtus žaidimus ir rimtus pokalbius, juokeliai, pokštai, vakarėliai – tai tik laiko gaišimas. Žinoma, tai nereiškia, kad Ožiaragiai nesijuokia ir nesišypso, tačiau net ir juokas jiems – dalykas rimtas.

Dėl tokio įgimto rimtumo jie dažnai atrodo brandūs ir protingi ne pagal metus, taip pat šalti ir puikiai valdantys emocijas, tačiau iš tiesų Ožiaragiai yra jautrūs ir emocingi, tik nelabai linkę atsiverti ir kalbėtis net ir su pačiais artimiausiais, jų emocijas paprastai išduoda tik kūno kalba.

Ožiaragiai yra ypač užsispyrę ir labai motyvuoti, jie nepavargdami siekia savo tikslų ir galite būti tikri, kad Ožiaragis būtinai gaus tai, ko nori.

Tiesa, kartais toks aiškus žinojimas ko nori, ar kaip kas turi būti, pakiša koją: Ožiaragiams dažnai pritrūksta lankstumo, jie nemėgsta koreguoti planų pasikeitus aplinkybėms ar keisti nuomonę išgirdę naujų argumentų.

Ožiaragio ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Ožiaragiai dažnai nuo pat mažumės žino, kuo nori būti užaugę, todėl net jei yra vidutiniškų gabumų, nuo mažų dienų metodiškai siekdami tikslo gali pasiekti puikių rezultatų kiekvienoje juos sudominusioje srityje.

Šis Žemės ženklas yra toks praktiškas ir racionalus, kad menai, kūryba retai kada jį sudomina, net jei turi jiems įgimtą talentą. Jei jau jų imsis, greičiausiai tai bus taikomieji menai: juvelyrika, keramika, drabužių modeliavimas.

Pasiruošimas šventėms Ožiaragiams dažnai teikia daugiau smagumo, nei pačios šventės, todėl jie būna itin vertinami įvairių renginių organizatoriai nuo krikštynų planuotojų iki pasaulinių žvaigždžių turų ir filmų prodiuserių.

Ožiaragiai iš prigimties nėra sportiški, jiems net ilsintis labiau patinka intelektuali veikla: dėlionės, galvosūkiai, kryžiažodžiai. Labiau traukia tik tokia aktyvi veikla, kurioje Ožiaragis gali pabūti pats su savimi ir pasiekti konkretų tikslą: pavyzdžiui, kopti į viršukalnę ar įveikti maratoną.

Ožiaragiai nuo pat vaikystės yra labai praktiški, taupūs ir savarankiški: nori patys tvarkyti savo kambarį, rūpintis savimi, ieško galimybių užsidirbti ir taupo pinigus.

Patarimai Ožiaragio ženklo vaiko tėvams

Atrodytų, kad ramų, tylų, darbštų vaiką auginti nėra sudėtinga, atvirkščiai, šis vaikas yra tikras tėvų pagalbininkas! Ožiaragiai puikiai jaučiasi gavę pareigų namuose, noriai prisiima atsakomybę ir globoja naminius gyvūnus, jaunesnius broliukus ar sesutes.

Tačiau Ožiaragių tėvams svarbu neapkrauti vaiko „nevaikiškomis“ pareigomis, kad ir kaip noriai jis jų imasi, svarbu parodyti vaikui, kad gyvenimas yra ne vien darbas ir pareigos, kad reikia mokėti džiaugtis, žaisti, linksmintis bei atsipalaiduoti.

Kadangi šie vaikai aiškiai žino ko nori, greičiausiai jums neteks spėlioti, ką jiems padovanoti per Kalėdas: vos pradėję kalbėti jie aiškiai ir konkrečiai įvardins, ko jie nori (įskaitant spalvas, modelį) ir jų pageidavimų sąrašas vargu ar keisis.

Ožiaragių nereikia skatinti ir motyvuoti pradėti veikti (jie patys žino, ką daryti), juos labiausiai motyvuoja atliktų darbų įvertinimas ir aplinkinių pagarba. Todėl nepamirškite pagirti savo vaiko, nes būdamas drovus ir pats sau labai reiklus, jis greičiausiai pasikuklins parodyti savo darbo rezultatus ar laikys juos savaime suprantamais.

Mokykloje Ožiaragiams paprastai nekyla rūpesčių: šie vaikai noriai mokosi, savarankiškai ne tik paruošia pamokas, bet ir patys gali pasiruošti mokyklai, susipirkdami viską, ko reikia už protingą kainą (ir, svarbiausia, nenusipirkti ko nereikia).

Ožiaragiai yra ypač uždaros asmenybės, todėl tėvams reikia ieškoti kelio į vaiko vidinį pasaulį, tačiau tai nesumenkina ryšio: Ožiaragiai yra itin atsidavę savo tėvams, visada randa laiko jais pasirūpinti, taip pat ir gilioje senatvėje.

Mažiesiems Ožiaragiams svarbu suprasti, kad darbas ir tikslo siekimas yra svarbu, tačiau tai neturėtų užgožti pagarbos aplinkiniams, draugystės, nuoširdumo.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.