Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Šaulys

Šauliai yra labai linksmi, pozityvūs ir nuolat naujovių ieškantys žmonės.

Šaulio ženklo vaiko charakteris

Šaulio ženklo žmonės yra išskirtinai pozityvūs, besišypsantys ir net garsiai kvatojantys. Net kai yra nusiminę, jaučiasi blogai, nuo jų veido nedingsta šypsena, tad tėvai gali nepastebėti „juodų“ vaiko gyvenimo periodų.

Šie vaikai gali pralinksminti bet ką, jie mielai prisiima juokdario vaidmenį, bet kitų pajuokti nėra linkę, todėl yra mėgstami aplinkinių. Be to, jie turi lakią fantaziją. Tokią lakią, kad net patys dažnai painiojasi, kur realybė, o kur – išgalvoti faktai. Kartais toks jų linksmumas gali būti palaikomas lengvabūdiškumu, o polinkis fantazuoti – polinkiu meluoti, tačiau tai – klaidingas įspūdis.

Šauliai mėgsta bendriją, mėgsta būti artimų žmonių būryje, tačiau artaus fizinio kontakto privengia. Jie nelabai mėgsta būti imami ant rankų, bučiuojami, glostomi, ypač nepažįstamų žmonių – su Šauliais reikia palaikyti atstumą tiesiogine ta žodžio prasme.

Šauliui užsibūti vienoje vietoje yra tikra bausmė: jiems reikia tyrinėti platų pasaulį, nuolat judėti ir patirti nuotykius. Šauliai nelabai moka elgtis su pinigais, leidžia juos impulsyviai, neplanuodami, taip pat ir todėl, kad būdami nepataisomais optimistais jie nesupranta taupymo „juodai dienai“.

Šauliai, kaip ir kiti Ugnies stichijos atstovai, yra drąsūs, ryžtingi, labai pasitikintys savimi. Jeigu tėvai vaikystėje nenubrėžia aiškių ribų ir neišmoko vaiko kuklumo, jis gali augti arogantiškas, jausdamasis geresnis už kitus.

Šaulio ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Sunku išskirti Šaulio gabumus ir polinkius, nes šio ženklo žmonės yra įvairialypiai, nuolat judantys ir kintantys. Dažnai jie išbando daug sričių, kol apsistoja ties kuria viena (tiesa, nebūtinai labai ilgam).

Tai gabūs, imlūs žmonės, turintys gerą atmintį, linkę nuolat plėsti savo akiratį, eksperimentuoti ir išbandyti naujus dalykus. Nenustebkite, jei vaikas pats, be jūsų pagalbos, išmoks skaityti ar rašyti – Šauliai yra nekantrūs, visko jiems reikia čia ir dabar, todėl jie tikrai nelauks, kol jūs atrasite laiko jiems padėti.

Šauliams itin tinka su kelionėmis susijusios profesijos: pavyzdžiui, kelionių organizatoriaus, kelionių gido, vertėjo. Atviri nuotykiams ir nebijantys naujovių, jie gali įbūti labai sėkmingų startuolių kūrėjai, jei tik šalia bus racionalus finansų vadovas.

Šauliai gali pasiekti neblogų rezultatų ir moksle, tačiau svarbu jį derinti su aktyvia veikla, kurios metu Šaulys galėtų išleisti susikaupusią energiją.

Sporte Šauliams taip pat sekasi neblogai, nes iš prigimties jie mėgsta konkuruoti, varžytis ir laimėti (tik skirtingai nuo kitų, jie nėra pavydūs, nenusimena pralaimėjimo atveju ir nenustoja abejoti savimi ir savo gebėjimais).

Šauliai nuo vaikystės jaučia bendrystę su gyvūnais, labai mėgsta ir moka su jais bendrauti, gražiai žaisti, dresuoti. Nors kitose srityse Šauliams kartais pritrūksta atsakomybės, tačiau gyvūnais jie visuomet pasirūpina tinkamai.

Patarimai Šaulio ženklo vaiko tėvams

Šaulio ženklo vaikai yra nenuilstantys, labai aktyvūs, bebaimiai, todėl vos kūdikiui pradėjus ropoti tėvams reikia rūpintis jo saugumu. Vaikui augant labai padeda buvimas gamtoje ir sportas – fiziškai išsikrovęs Šaulys bus mažiau linkęs ieškoti nuotykių ir neprotingai rizikuoti.

Šauliai mėgsta keliauti (ar tiesiog judėti), „Kur šiandien važiuosime?" gali būti vienas dažniausiai Šaulio tėvų girdimų klausimų. Nors draugų Šauliai susiranda greitai ir daug, nenustebkite, jei tarp tų draugų bus ir išgalvotų – tokie jau tie fantazuoti mėgstantys Šauliai.

Gimtadienio šventės bus linksmos nuo mažų dienų, todėl svečių jose netrūks. Nesibaigiantys vakarėliai vaiko paauglystėje gali tapti tikru galvos skausmu.

Šauliai nori išbandyti viską, juos domina labai daug skirtingų sričių, todėl jie gali dažnai keisti būrelius. Neribokite Šaulio, tačiau skatinkite jį bent kartais susikaupti ir pabaigti pradėtus darbus (didžiausia paskata Šauliui užbaigti nuobodžią veiklą – tikslas ir prasmė).

Šioms laisvamaniškoms asmenybėms nuo mažens svarbu mokytis laikytis taisyklių, tvarkos, atsakomybės, finansinės drausmės. Tiesa, kariuomenės tipo muštrui jie nepasiduoda, jiems reikia argumentų, ką ir kodėl turi daryti, o kartais – tiesiog galimybės klysti ir mokytis iš savo klaidų.

Šaulio ženklo vaikai labiau nei kiti gali norėti anksti palikti tėvus, išvykti mokytis į užsienį ar tiesiog nepriklausomai keliauti. Tai tikrai nereiškia, kad jie nemyli savo tėvų, jiems tiesiog reikia laisvės ir galimybės patirti nuotykius.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.