Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.) (1)

Vaiko Zodiako ženklas Svarstyklės

Svarstyklės yra išskirtinai draugiškos, tikros kolektyvo sielos, su kuriomis visada linksma bei įdomu.

Svarstyklių ženklo vaiko charakteris

Ryškiausia Svarstyklių charakterio savybė yra mokėjimas betarpiškai bendrauti ir susirasti draugų vos per akimirką. Svarstyklės labai laukia darželio, mokyklos pradžios ir mielai ten skuba, nes puikiai jaučiasi būdamos draugijoje.

Tai linksmas, džiaugsmingas ir labai draugiškas vaikas, šalia kurio smagu būti ir vaikams, ir suaugusiems. Svarstyklės labai nemėgsta atvirų konfliktų ir barnių, ypač jei reikia pasirinkti, kurią pusę palaikyti. Svarstyklių ženklo žmonės vienodai gerai mato abiejų pusių privalumus ir trūkumus, tad nenustebkite, jei mažasis Svarstykliukas imsis derybininko ir taikytojo vaidmens net ir suaugusiųjų konfliktuose.

Svarstyklės, kaip ir rodo šio Zodiako ženklo pavadinimas, yra linkusios daug svarstyti, vertinti visus už ir prieš, todėl sprendimams priimti joms reikia daugiau laiko. Tai nėra bloga savybė – juk ir liaudies išmintis pataria pamatuoti devynis kartus, tačiau kartais ilgi svarstymai gali tapti ir neveiklumo spąstais.

Svarstyklėms patinka, kai aplinkui esantys žmonės jaučiasi gerai, todėl šie vaikai yra linkę nusileisti, jie dažnai atvirai neišsako savo norų ir nuomonės, jei galvoja, kad kažkam ji nepatiks.

Be to, Svarstyklės yra linkusios padėti, nėra godžios ir savininkiškos, todėl noriai dalinasi su kitais vaikais žaislais, knygomis, jei kas paprašytų, atiduotų ir paskutinius marškinius ar visus sutaupytus pinigus (kartu su taupykle).

Svarstyklių ženklo vaiko charakteris gabumai ir polinkiai

Svarstyklės yra inteligentiškos, turi gerą atmintį ir puikų analitinį mąstymą, nuoširdžiai myli ir gerbia aplinkinius žmones. Tai, kad jos moka bendrauti ir kiekvienoje situacijoje įžvelgti privalumus ir trūkumus, paverčia Svarstykles puikiais derybininkais, diplomatais, patarėjais, teisėjais.

Aukštesnių, vadovaujančių pozicijų šio ženklo žmonės siekia retai, nes jiems pritrūksta ryžtingumo ir greičio (prisiminkite, Svarstyklės pradės veikti tik viską gerai įvertinusios).

Kalbant apie menus, Svarstyklių stichija yra muzika, tačiau jos taip pat mėgsta šokius ir piešimą. Svarstyklės nebūtinai į šias veiklas įsitraukia aktyviai– jos mėgsta vaikščioti į koncertus, parodas. Įprotis viską vertinti ir pasverti gali jas paversti iš tiesų vertinamais meno kritikais ar kolekcionieriais!

Dėl polinkio į estetiką ir mokėjimo bendrauti, Svarstyklėms gali neblogai sektis pasirinkus drabužių dizainerio, architekto, reklamos kūrėjo specialybes.

Patarimai Svarstyklių ženklo vaiko tėvams

Nors Svarstyklių ženklo vaikai gali atrodyti ramūs ir nereiklūs, jiems yra labai svarbu kalbėtis, bendrauti – vos pašnekinę savo mažylį, pastebėsite, kaip jis visas nušvinta.

Kalbėti šie vaikai dažnai pradeda anksčiau už kitus, o išmokę būna tikri šnekučiai, įsitraukiantis tiek į vaikų, tiek suaugusių pokalbius.

Svarstyklės yra labai muzikalios, muzika jums gelbės visais gyvenimo atvejais: užmiegant – lopšinės, pabundant – linksma, žvali vaikiška dainelė.

Svarstyklių draugiškumas dažniausiai joms labai padeda, tačiau reiktų nepamiršti ir atsargumo. Svarstyklių ženklo vaikams būtina priminti, kad ne visi žmonės (kaip ir pasakų herojai) yra geri, tad nevertėtų į namus įsileisti bet kurio į duris pasibeldusio žmogaus.

Svarstyklės taip pat yra labai romantiškos ir nuo mažens labai įsitraukia į meilės romanų skaitymą, mėgsta romantinius filmus.

Svarstyklės yra gyvybės kupinas, aktyvus, žingeidus ženklas. Tai puikios savybės, kurias svarbu skatinti, tačiau tėvams nuo mažumės reikėtų mokyti vaiką ryžtingumo, sutelkti dėmesį į svarbiausius argumentus nesistengiant pasverti kiekvienos smulkmenos ir greičiau priimti sprendimus, pabaigti pradėtus darbus ir „nesimėtyti“.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

  1. 19890118
    19890118 prieš 4 m.

    maniskiai labai tinka sis horoskopas😍🥰