Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.) (2)

Vaiko Zodiako ženklas Vandenis

Vandeniai yra kūrybingi, protingi, labai altruistiški, tačiau linkę laužyti taisykles.

Vandenio ženlo vaiko charakteris

Vandeniai yra šilti, draugiški ir lengvai randantys bendrą kalbą su visais, tačiau artimus ir labai gilius santykius jie užmezga retai – tai jiems neteikia ypatingo džiaugsmo, taip pat ir todėl, kad artimi santykiai riboja jų asmeninę laisvę bei naujas pažintis.

O ko jau ko, bet laisvės Vandeniui reikia kaip oro: siaurame žmonių rate Vandeniai jaučiasi suvaržyti, jiems trūksta naujų stimulų, įkvepiančių istorijų, o ypač – naujų žinių.

Perprasti Vandenį yra labai sunku: net kai atrodo, kad su Vandeniu susitarėte ir jis nusileido, netrukus gali paaiškėti, kad jis susitarimą vykdo pagal savo įsivaizdavimą. Vyresniame amžiuje tai gali pasireikšti visuomenei priimtų normų laužymu – tai nebus nusikaltimai, greičiau tiesiog ekscentriškas elgesys, tačiau dėl to gali tekti pasijausti nepatogiai. 

Bet toks taisyklių nesilaikymas nereiškia, kad Vandeniai galvoja tik apie save. Iš tiesų, jie yra labai altruistiški, jie ne tik užjaučia, bet ir imasi aktyvios veiklos: gelbėja ir priglaudžia benamius gyvūnėlius, guodžia ir gina skriaudžiamus vaikus, organizuoja paramos akcijas.

Dėl to Vandeniai yra mylimi, retai kada turi priešų, nes daugai ir artimieji jiems linkę atleisti už visus nepatogumus, kuriuos kartais sukelia nenuspėjamas būdas ar ekscentriškas elgesys.

Vandenio ženlo vaiko gabumai ir polinkiai

Vandeniai yra iš prigimties gabūs, įžvalgūs, smalsūs. Jiems gerai sekasi tiek humanitariniai, tiek ir tikslieji mokslai, tačiau Vandeniams reikia atviro ir kūrybingo mokytojo, kuris nespraustų į griežtus akademinius rėmus. 

Kad ir kokios veiklos imtųsi, Vandeniai neatlieka jos paviršutiniškai, jie kapsto giliai ir nuoširdžiai, tad nieko keisto, jei jų darbą vainikuoja dideli atradimai ir išradimai.

Vandeniai yra inovatoriai, kuriuos žavi naujovės, mokslo ir technologijų pasiekimai, šiuolaikinis menas ir muzika. Šiems vaikams labai patinka atlikti eksperimentus, surinkti robotus, programuoti, juos žavi patys moderniausi, išmaniausi žaislai.

Jei Vandenis pasineria į menus ir kūrybą, jų kūriniai nebūna lėkšti, primityvūs ar naivūs, dažnai jų kūriniai (ar saviraiška, pavyzdžiui, apranga) yra tiek originalūs ir taip pralenkia laiką, kad provokuoja aštrias diskusijas.

Patarimai Vandenio ženklo vaiko tėvams

Vandeniams sunku įtilpti į griežtus rėmus, daryti privalomas užduotis, laikytis griežtų taisyklių (ypač jeigu vaikui nepaaiškino jų prasmės, o tiesiog liepė). Tėvams dėl to būna nelengva: toks vaikas gali garsiai replikuoti teatre ar restorane, visiškai nekompleksuodamas išsirengti viduryje miesto, atvirai rėžti nepatogią tiesą nepatogiu metu ir taip toliau. Žodžiu, rausti bus dėl ko, ypač jei esate vaiko priešingybė.  

Raktas į sėkmingą Vandenio auklėjimą yra pagarba ir požiūris į vaiką kaip į sau lygią asmenybę. Vandenis noriau laikysis tėvų taisyklių, klausys jų nurodymų, jei tame matys prasmę ar jei jaus, kad netinkamas elgesys gali pakenkti jam pačiam ar tėvams.

Pirmosios meilės Vandenio tėvams ramių dienų irgi nežada: jų vaikai gali būti linkę rinktis partnerius, kurie ne visaida atitinka „standartus“. Tarkime, Vandenis vaikinas gali susidomėti vyresne mergina, pirmūnė dukra – alternatyvios grupės gitaristu ir panašiai. Kaip tėvai, galite dėl to nerimauti, bet Vandeniai tikrai ne iš tų, kurie vardan provokuojančio įvaizdžio leistųsi į santykius, kuriuose nesijaučia laimingi ir pakankamai laisvi. 

Vandenių vidinė laisvė yra svarbi tiek jų gerai savijautai, tiek ir aplinkiniams – Vandeniai dažnai turi labai originalių, gražių ir net pasaulį į gerą keičiančių idėjų, tačiau jiems trūksta sistemos.

Tėvams svarbu mokyti kiek chaotiškus Vandenius tvarkos, atkaklumo, gebėjimo ne tik drąsiai svajoti, bet ir savo svajones įgyvendinti.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

  1. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 4 m.

    Nu paziuresim, ar musu vandenis bus panasus i tai ka cia raso 🙂

  2. VilmukasB
    VilmukasB prieš 2 m.

    Jau 9 metai vandene auginu 🙈 uch... Tikrai sunku susitarti, nori būti suaugusi 🤷‍♀️🤦‍♀️