Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.) (33)

Vaiko Zodiako ženklas Jautis

Jaučiai yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni ir nemėgstantys pokyčių.

Jaučio ženklo vaiko charakteris

Jaučiai yra ramūs, švelnūs ir labai mieli žmonės su kuriais yra paprasta bendrauti, nes jų emocijos retai kada būna ekstremalios (jie net pyksta ramiai).

Jie ypač ištikimi, labai vertina ir puoselėja santykius su šeimos nariais ir artimų draugų būreliu. Jie nesupranta išdavystės ir sunkiai ją atleidžia.

Kaip tėvai pastebėsite, kad Jautukai labai mėgsta apsikabinti, pasibučiuoti ar tiesiog ramiai pasėdėti glėbyje: fizinis kontaktas jiems labai svarbus.

Draugystei ir tvariems santykiams gali sutrukdyti tik Jaučio savininkiškumas, kurį pastebėsite dar vaikystėje: jie nėra linkę dalintis nei žaislais, nei tėvų meile. „Čia mano!" yra mažojo Jautuko šūkis.

Jaučiai yra gan meniški, jie turi įgimtą estetikos pojūtį, tačiau tikrai nėra išsiblaškę ar paskendę svajonėse: jie aiškiai žino, ko nori, kas jiems patinka, jie labai tvirtai stovi ant kojų, yra užsispyrę ir ryžtingi, savo tikslų siekia po truputį, bet užtikrintai.

Įkalbėti Jautį daryti tai, ko jis nenori, yra beveik neįmanoma misija: Jautukas greičiausiai išklausys jus, palinksės, ir... tyliai ramiai padarys taip, kaip jam patinka.

Jaučio ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Jaučiams puikiai sekasi veiklos, kuriose jie gali suderinti savo polinkį menui ir pragmatišką, žemišką prigimtį. Jiems patinka kurti gražius, tačiau praktiškai panaudojamus daiktus, todėl Jaučiams gerai sekasi įvairūs amatai: keramika, siuvimas, kalvystė ir pan.

Gimę po Jaučio ženklu turi ypatingą ryšį su žeme, tad būdami vaikai jie mėgsta bet kokią veiklą gamtoje, o paaugę – noriai kapstosi darželyje ar rūpinasi naminiais gyvūnais.

Ryšys su gamta, įgimtas spalvų, kvapų ir skonių pojūtis Jaučiams padeda sėkmingai derinti maisto produktus ir kurti nuostabius patiekalus, štai kodėl Jaučiai būna geri kulinarai ir mitybos specialistai.

Jaučiai nuo pat vaikystės gerai skaičiuoja, moka elgtis su pinigais, mėgsta matematikos ir ekonomikos pamokas, o užaugę tampa puikiais administratoriais, finansininkais ir ūkvedžiais.

Jaučiams apskritai labai svarbus finansinis saugumas ir nepriklausomybė, todėl nenustebkite, kuomet dar būdamas mažas vaikas pareikš, kad jam reikia darbo!

Patarimai Jaučio ženklo vaiko tėvams

Auginantiems Jautuką tėvams gali atrodyti, kad jie augina auksinį vaiką, ramų, tvarkingą, nekeliantį problemų, todėl gali skirti jam per mažai dėmesio ir meilės: Jaučiai yra valdomi meilės planetos Veneros, todėl nuo pat mažumės jiems svarbu augti jaučiant tėvų švelnumą ir dėmesį, negaudami jo jie gali išaugti atšiaurūs ir net agresyvūs. Jie yra labai prieraišūs, jiems labai reikia fizinio kontakto ir apčiuopiamo ryšio, todėl šie vaikai dažnai turi savo mylimuką.

Jaučiai yra truputį lėtesni, atsargūs, linkę viską apgalvoti, todėl dažnai pradeda vaikščioti, kalbėti ir pan. truputį vėliau nei bendraamžiai.

Šie vaikai puikiai jaučiasi turėdami aiškią rutiną, todėl dienotvarkę galite įvesti jau nuo ankstyvos kūdikystės. Bet kokie pokyčiai ir naujovės išmuša juos iš vėžių.

Užsispyrusio, liūdno ar supykusio Jautuko neišjudinsite nei stumdami, nei prieš nosį mojuodami saldainiu, tačiau čiūčiavimas, glostymas, mylavimas visada padeda!

Kadangi Jautukai yra labai savininkiški, jiems būtina turėti savo erdvę ir savus daiktus, kurių niekam nevalia liesti! Net nebandykite eiti į paauglio Jautuko kambarį nepasibeldę ir negavę leidimo!

Kaip tėvams, Jums gali būti sunku susitaikyti su mintimi, kad vaikas turi savų paslapčių, bet toks jau yra Jautukų būdas. Tačiau gera žinia yra ta, kad ramūs ir racionalūs Jaučiai retai kada įsivelia į nemalonias istorijas.

Tad tiesiog besąlygiškai mylėkite savo Jautukus, visu kitu jie pasirūpins patys. Taip pat ir Jumis senatvėje.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

 1. Gintare.e
  Gintare.e prieš 10 m.

  Sveikos jautukes ir jautukiu mamos Maniske jautuke, gal dar per maza rodyti savo charakteri, bet pastebejau tik viena dalyka - labai "sarmatlyva". Tik pakalbini tai nusisypso ir slepia galva pas mama krutinej Mielybe mano.. Ir nervuota biski, neiseina zaislo i burna isikisti, tai pykti ir bambeti pradeda. Nenustebciau, jeigu butu menininke, nes visa gimine musu prie muzikos
  O jautuka viena pazystu labai gerai - tai MB mama. Ir vien del jos dziaugiuosi, kad ir mano dukryte jautuke. Geresnio zmogaus uz anyta (tikrai nepagrazinu) nesu sutikusi. Viska atiduoda, kad tik kitiems butu gerai, labai sazininga, jautri, komunikabili, meniska. Ir grazu zodi pasakyti moka, ir paguosti. Tikrai labai geras zmogus, tokia nesugadinta.. Tikiuosi ir mano mergyte tokia uzaugs..
  O del rubu, tai anyta turi savo komforto zona kurios neperzengia - tai dzinsai ir megstukas. Ir viskas, nieko kito neuzdesi!

 2. Indodo prieš 10 m.

  laps Gintare maniske tai nesarmatlyva nors pasitrina tarp kumstuku savo... o va su zaislais tai sakau elgtis nemoka... labai greit susinervina, nezinau, kodel. gal todel, kad tikrai apziot negali bet taip susinervina, kad ohoho...

 3. Miai88
  Miai88 prieš 10 m.

  Na as pati esu Liutas o vyras Jautis,o dukra kartu su teveliu Jautukai.Su dukra sunku,o va su vyru greit susitaikom na buna kad uzsispiriam ir savaite laiko nesnekam nes abu turim principus nemazus o su dukra per diena kokius 10 kartu susipykstam.Jau tokia pana darosi kad siaubas nei graziuoju nei pakeltu balsu nesusisnekesi pasakai susitvarkyk kambary tai dvi minutes maivosi dar dvi minutes kol is vietos issijudina ir paskui likusi puse dienos ,,tvarkosi,, kambary randu dar daugiau sukuista nei buvo,nes uzmirsus kad reik tvarkytis pradeda zaist uzsispyrus su dideliais ragais.Ji gimusi Gaidzio metais ir Jaucio horoskopas..tai vaje vaje..kas bus toliau tai bijau jau ir pagalvoti...

 4. Rūta M.
  Rūta M. prieš 3 m.

  Mano sunus jautukas. Tai tikrai labai megsta fizini kontakta, myli tevus be proto, yra savarankiskas. Dabar mokosi kalbeti, tai nuolat i mane tapsnoja ir sako ce mama, arba daikta koki pasiima ir sako ce mana, tai jau skaitykis kad jo daiktas 😂

 5. Jurgitaaaa
  Jurgitaaaa prieš 3 m.

  Mano mama su tevu jaučiai labai sunku su jai budavo na dabar ir mano sūnelis jautukas pastebejimas kad link paauglystes mano mazylis pasidare nepaklusnus daug energijos turintis su tikro Jaučio ragais nes toks energijos kad neaisku kur ja padeti gali visa diena atlakstes dar ir iki isnaktu lakstytis kas liecia klausima tai nelabai kol garsiau neuzreki ka nori ta girdi ko reikia nelabai ir girdi 😂 😂 😂 😂 😂 😂