Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Vaiko zodiako ženklas Jautis

Jaučiai yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni ir nemėgstantys pokyčių.

Jaučio ženklo vaiko charakteris

Jaučiai yra ramūs, švelnūs ir labai mieli žmonės su kuriais yra paprasta bendrauti, nes jų emocijos retai kada būna ekstremalios (jie net pyksta ramiai).

Jie ypač ištikimi, labai vertina ir puoselėja santykius su šeimos nariais ir artimų draugų būreliu. Jie nesupranta išdavystės ir sunkiai ją atleidžia.

Kaip tėvai pastebėsite, kad Jautukai labai mėgsta apsikabinti, pasibučiuoti ar tiesiog ramiai pasėdėti glėbyje: fizinis kontaktas jiems labai svarbus.

Draugystei ir tvariems santykiams gali sutrukdyti tik Jaučio savininkiškumas, kurį pastebėsite dar vaikystėje: jie nėra linkę dalintis nei žaislais, nei tėvų meile. „Čia mano!" yra mažojo Jautuko šūkis.

Jaučiai yra gan meniški, jie turi įgimtą estetikos pojūtį, tačiau tikrai nėra išsiblaškę ar paskendę svajonėse: jie aiškiai žino, ko nori, kas jiems patinka, jie labai tvirtai stovi ant kojų, yra užsispyrę ir ryžtingi, savo tikslų siekia po truputį, bet užtikrintai.

Įkalbėti Jautį daryti tai, ko jis nenori, yra beveik neįmanoma misija: Jautukas greičiausiai išklausys jus, palinksės, ir... tyliai ramiai padarys taip, kaip jam patinka.

Jaučio ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Jaučiams puikiai sekasi veiklos, kuriose jie gali suderinti savo polinkį menui ir pragmatišką, žemišką prigimtį. Jiems patinka kurti gražius, tačiau praktiškai panaudojamus daiktus, todėl Jaučiams gerai sekasi įvairūs amatai: keramika, siuvimas, kalvystė ir pan.

Gimę po Jaučio ženklu turi ypatingą ryšį su žeme, tad būdami vaikai jie mėgsta bet kokią veiklą gamtoje, o paaugę – noriai kapstosi darželyje ar rūpinasi naminiais gyvūnais.

Ryšys su gamta, įgimtas spalvų, kvapų ir skonių pojūtis Jaučiams padeda sėkmingai derinti maisto produktus ir kurti nuostabius patiekalus, štai kodėl Jaučiai būna geri kulinarai ir mitybos specialistai.

Jaučiai nuo pat vaikystės gerai skaičiuoja, moka elgtis su pinigais, mėgsta matematikos ir ekonomikos pamokas, o užaugę tampa puikiais administratoriais, finansininkais ir ūkvedžiais.

Jaučiams apskritai labai svarbus finansinis saugumas ir nepriklausomybė, todėl nenustebkite, kuomet dar būdamas mažas vaikas pareikš, kad jam reikia darbo!

Patarimai Jaučio ženklo vaiko tėvams

Auginantiems Jautuką tėvams gali atrodyti, kad jie augina auksinį vaiką, ramų, tvarkingą, nekeliantį problemų, todėl gali skirti jam per mažai dėmesio ir meilės: Jaučiai yra valdomi meilės planetos Veneros, todėl nuo pat mažumės jiems svarbu augti jaučiant tėvų švelnumą ir dėmesį, negaudami jo jie gali išaugti atšiaurūs ir net agresyvūs. Jie yra labai prieraišūs, jiems labai reikia fizinio kontakto ir apčiuopiamo ryšio, todėl šie vaikai dažnai turi savo mylimuką.

Jaučiai yra truputį lėtesni, atsargūs, linkę viską apgalvoti, todėl dažnai pradeda vaikščioti, kalbėti ir pan. truputį vėliau nei bendraamžiai.

Šie vaikai puikiai jaučiasi turėdami aiškią rutiną, todėl dienotvarkę galite įvesti jau nuo ankstyvos kūdikystės. Bet kokie pokyčiai ir naujovės išmuša juos iš vėžių.

Užsispyrusio, liūdno ar supykusio Jautuko neišjudinsite nei stumdami, nei prieš nosį mojuodami saldainiu, tačiau čiūčiavimas, glostymas, mylavimas visada padeda!

Kadangi Jautukai yra labai savininkiški, jiems būtina turėti savo erdvę ir savus daiktus, kurių niekam nevalia liesti! Net nebandykite eiti į paauglio Jautuko kambarį nepasibeldę ir negavę leidimo!

Kaip tėvams, Jums gali būti sunku susitaikyti su mintimi, kad vaikas turi savų paslapčių, bet toks jau yra Jautukų būdas. Tačiau gera žinia yra ta, kad ramūs ir racionalūs Jaučiai retai kada įsivelia į nemalonias istorijas.

Tad tiesiog besąlygiškai mylėkite savo Jautukus, visu kitu jie pasirūpins patys. Taip pat ir Jumis senatvėje.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia: