Laimės spalvos pagal zodiako ženklą

Nors spalvų mūsų gyvenime dažnai trūksta, tačiau juk sutinkate, kad viskas priklauso tik nuo mūsų! Ryškūs drabužiai, stalo papuošimai, netgi spalvingi maisto produktai – visa tai gali pakelti jums nuotaiką. O jei dar pasikliautumėte astrologo patarimais, pasiektumėte ir pokyčių savo gyvenime.

Spalvinė gama Ugnies stichijos ženklams

Avino spalvos (raudona, avietinė, auksinė, geltona ir visos kitos spindinčios, švelniai geltona ir žalia) leidžia pasinerti į aistringesnius jausmus, dovanoja minkštumą ir nuramina, leidžia išlaikyti pusiausvyrą. Be to, Avinai yra veikiami kontrastinėmis spalvomis, tokiomis kaip geltona ir mėlyna. Šio Zodiako ženklo žmonės yra linkę į perfekcionizmą, kartais pereinantį į agresiją. Išvardintos spalvos leidžia suaktyvinti organizmą, taip pat skatina susijaudinimą, iššaukia drąsą, džiaugsmą, papildo energijos srautus.

Liūto spalvos (alyvinė, geltonai ruda, purpurinė, oranžinė, geltona, auksinė, tamsiai oranžinė, balta ir juoda) yra ryškios ir tinka valdingam Liūto charakteriui. Šio Zodiako žmonės yra linkę į vadovavimą, lyderiavimą, netgi tironiją. Oranžinė spalva – pati šilčiausia, pozityviausia ir džiuginanti, apdovanojanti Liūtus energija ir sveikata, padeda rasti pusiausvyrą tarp norų ir galimybių, o taip pat skatina budrumą bei pasitikėjimą savo jėgomis.

Šaulio spalvos (mėlyna ir jos atspalviai, žydra, violetinė, žalia) simbolizuoja mokėjimą bendrauti. Šauliai valdo raudoną bei kontrastines spalvas – geltoną ir mėlyną. Mėlyna spalva – tai kosmoso žėrėjimo spalva, begalybės siekis. Ši spalva skatina domėtis filosofiniais klausimais, taip pat polinkį į mistiką ir ezoteriką, o taip pat suteikia vidinio pasitikėjimo ir ramybės. Tai tikėjimo ir religijos, aukščiausios harmonijos spalva.

Spalvinė gama Žemės stichijos ženklams

Jaučio spalvos (geltonai-žalios spalvos, šviesiai žalia, visi pavasario žalumos atspalviai, citrininė, balta, mėlynai žalia, alyvinė) gyvybiškai stiprina. Tai ramybės, gyvybės, vilties, išminties, amžinojo gyvenimo spalvos, kurios išlaisvina jausmus, suteikia minkštumo, skatina susitaikyti su gamta.

Mergelės spalvos (balta, šviesiai žydra, žalia, mėlyna, pilka) skatina susilaikyti ir neutralizuoja, žadina analitinius gebėjimus. Pilka spalva – kuklumo, racionalumo ir pedantiškumo, padeda Mergelėms pastoviai keistis, išvengiant kraštutinumų ir nesunkinant gyvenimo. Mergelės spalvos – praktiškos. Tačiau tai nereiškia, kad šio ženklo žmonių charakteris yra paprastas, ir tai rodo kitos spalvos – balta, žydra, violetinė, žalia. Balta charakterizuoja tikslumą, žalia – tiesumą, violetinė – polinkį į mistiką. Mergelės organizmą valdo visi melsvi atspalviai, bei kontrastinės spalvos – raudona ir geltona.

Ožiaragio spalvos – tamsios, nuo rudos iki juodos. Ožiaragiai dažniausiai neturi turtingos fantazijos ir mėgsta prigesintus tonus. Šio Zodiako ženklo spalvų gama sukuria konservatyvumo, stabilumo, principingumo, taip pat ir garbėtroškos nuotaikas. Ožiaragio charakterį atitinka ir šios spalvos: tamsiai žalia, mėlyna, pelenų pilka, blyškiai geltona, balta, alyvinė.

Spalvinė gama Oro stichijos ženklams

Dvynių spalvos – violetinė, pilka, oranžiniai geltona. Tokia nevienalytė spalvinė gama visiškai atitinka prieštaringą šio ženklo charakterį. Pilka padeda nusiteikti rimtam darbui, parodyti daugiau dėmesio smulkioms detalėms. Oranžiniai geltona dovanoja gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą. Violetinė Dvyniams – draugiška spalva: ji taip pat permaininga, nevienareikšmė, sunkiai suvokiama. Būtent todėl ši spalva dažnai naudojama Dvynių interjere ir drabužiuose – tai pats paprasčiausias būdas atrasti pasitikėjimą savo jėgomis.

Svarstyklių spalvos (šviesiai citrininė, tamsiai mėlyna, purpurinė, jūros bangos spalva, tamsiai žalia) švelnios ir sodrios, sudaro kontrastą su balta, kuri subalansuoja visas šias spalvas. Svarstyklių spalvoms nebūdingas dirbtinumas ir pikantiškumas. Jos nuteikia estetikos suvokimui, ramina ir atpalaiduoja, padeda užkariauti aplinkinių simpatijas, skatina savarankiškumą, bet tuo pačiu leidžia pasislėpti bei likti šešėlyje – suteikia pasitikėjimo sunkiais momentais.

Vandenio spalvos (geltona, mėlyna, balta) žadina sąmonę, sukuria aštresnį aplinkinio pasaulio suvokimą ir nuteikia draugiškumui, intelektualiam aktyvumui, suteikia proto aiškumo, kitą vertus, dažnai atitraukia nuo realybės.

Spalvinė gama Vandens stichijos ženklams

Vėžio spalvos (balta, žydra, sidabrinė ir šviesiai mėlyna bei jos atspalviai, blyškiai alyvinė, žalio žirnelio spalva, blyškiai oranžinė, žalia) suteikia gamtos neribotumo pojūtį. Vėžiai valdo žalią bei kontrastines violetinę ir oranžinę. Šioms spalvoms būdingas minčių aktyvumas ir jų priėjimas, intuicija, vidinis emocionalumas ir tuo pačiu izoliacija, nusišalinimas, slaptumas bei emocinis nestabilumas.

Skorpiono spalvos (tamsiai rožinė, purpurinė, alyvinė, avietinė, granato, tamsiai raudona, geltona, raudona ir jos atspalviai) yra labai emociškai sodrios. Skorpionai valdo raudonus atspalvius, žalią bei kontrastines – violetinę ir oranžinę spalvas. Šios spalvos liudija nepriklausomybę, vidinę energiją ir aukštą komunikabilumą, stimuliuoja dvasinį augimą, daro įtaką savo pasaulio analizei, tačiau blogai veikia nuotaiką.

Žuvų spalvos – violetinė, mėlynai žalia, jūros bangos spalva, blyškiai alyvinė, jūros žalumo, žydra, raudonai violetinė. Šios spalvos simbolizuoja melancholiją, svetimų žmonių įtaką, kitą vertus, jos teigiamai veikia dvasinį pasaulį, taip pat ir vidinius prieštaravimus, gebėjimą prisitaikyti.

Spalva ir šviesa – tai ne kas kita, kaip energija. Kiekviena spalva turi tam tikrą bangos ilgį ir vienaip ar kitaip veikia organizmą. Jei norite išnaudoti spalvų terapiją kaip vaistą, esant įvairiems negalavimams, išsirinkite tinkamą arba kontrastinę spalvą savo drabužiams, aksesuarams. Ir neturi jokios įtakos, ar drabužiai yra apvilkti ant nuogo kūno, ar ne. Svarbiausiai, kaip spalvos veikia mūsų akis, o per jas ir nervinius impulsus.
 

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.