anitavaida

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2016.03.05 (4 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2 mėn. kūdikis nenori būti glaudžiamas Parašė prieš: 1 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 42 min.
  2. Krūtyse gaminasi per mažai pieno Parašė prieš: 2 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 21 val.
  3. Nėštumas neteikia džiaugsmo. Nebenoriu būti nėščia Parašė prieš: 4 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.
  4. Gimdos susitraukimai nėštumo metu Parašė prieš: 6 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 d.
  5. Nėštumo ir gimdymo atostogos (dekretinės) ir motinystės išmokų mokėjimo tvarka 2020 metais Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.

Sukurtos temos

1. Nustojus maitinti sutriko mėnesinių ciklas Sukurta prieš: 3 mėn. Nėra atsakymų.
  2. Ant kūdikio galvytės iškilo apgamas Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  3. 8 mėn. vaiko imuniteto stiprinimas Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  4. Kokią paramą būstui galima gauti, jei vyras namą įsigijo iki santuokos? Sukurta prieš: 10 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.