Napyks parašė:
Sveikos. Praėjo nemažai laiko. Man įdomu kaip baigiasi merginoms kurios svarstė apgręžti vaiką, ir kaip vyko gimdymas. Ar pačios pagimdėte ar CPO baigėsi?
Man darė išorinį vaisiaus apgręžimą 37 sav. Apgręžimas pavyko ir pati pagimdžiau lygiai termino dieną 40+0








