Komentuoti
 1. 2015.07.23 09:47 (prieš 3 m.)

  Labas, ar yra mamyčių, kurioms darė vaisiaus apsukimą iš sėdmeninės padėties? Kaip jautėtės po apsukimo?

 2. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 5 m. 7 mėn.

  2015.07.23 09:56 (prieš 3 m.)

  Choc parašė:
  Labas, ar yra mamyčių, kurioms darė vaisiaus apsukimą iš sėdmeninės padėties? Kaip jautėtės po apsukimo?

  o kur jums tai plainuoja atlikti, kokioj ligoninej?

 3. 2015.07.23 10:05 (prieš 3 m.)

  Panevėžio. Mane labai domina mamyčių, kurioms tai buvo atlikta, nuomonė

 4. Lelytė 5 m. 5 d.
  Zuikis 6 m. 5 mėn.

  2015.07.23 10:30 (prieš 3 m.)

  Man buvo atliktas apgrezimas su pirmuoju vaikeliu, nes sedejo iki pab nestumo. Suejus 38 sav., kai jau buvo saugu gimti (jeigu ka), buvo atliktas isorinis apgrezimas. Atliko Vilniuje, Antakalnio ligoninej, gyd Mecejus.

  Proceduros metu nuolat stebimi vaikelio sirdies tonai, echoskopuojama ir ziurima kaip jauciasi kudikelis. Visada budi paruosta operacine, kad jeigu ka - saugiai gimtu kudikelis. Be to, per prievarta nesukama, jei mato kazkokiu kliuciu, tai iskart nutraukiama procedura ir siulomas cp termino diena ;)

  Po proceduros dar valandele gulejau ir stebejo kaip vaikelis jauciasi, o tada isvykau namo vaikelis gime diena po termino dienos, 3310 gr, sveikas sunelis ;)
  Procedura siek tiek nemaloni, bet tikrai neskausminga. Nemalonu, nes sukant tempiami gimdos raisciai, bet kai vaikelis apverciamas ir galvyte isitato, tempimas liaujasi ;)

  Kartociau, kad tik nereiktu cp ir galeciau pati pagimdyt! ;)
  Ir dar.. Antroji mergyte apsiverte pati ir jokiu apsukimu nereikejo ;)

  2
 5. 2015.07.23 13:05 (prieš 3 m.)

  @Fė[email protected] parašė:
  Man buvo atliktas apgrezimas su pirmuoju vaikeliu, nes sedejo iki pab nestumo. Suejus 38 sav., kai jau buvo saugu gimti (jeigu ka), buvo atliktas isorinis apgrezima…

  Labai jums ačiū

 6. 2015.07.23 14:35 (prieš 3 m.)

  Mums taip pat darytas apgręžimas Vilniuje Antakalnio gimdymo namuose. Prieš tai mamytė viską tiksliai aprašė. Tik tiek, kad man buvo didelis stresas, atsikėliau visa drebanti po procedūros, todėl truputį pablogėjo vaiko toniukai. Dėl šios priežasties tą patį vakarą buvau paprašyta grįžti dar kartą patikrinti toniukų. Viskas buvo gerai, tad beliko laukti gimdymo Dukrytė gimė natūraliai termino dieną, neprireikė net epidūro

  Beja, stresas man buo todėl, kad aš važiavau su siuntimu tartis dėl CP. Bet mane priėmime įtikino pasižiūrėt pradžiai ar yra sąlygos apgręžimui, tada pasiūlė pažiūrėti ar leisis apgręžiama ir maždaug pusę minutės vyko apgręžimas. Skausmo jokio, tik labai nemalonu, nes grynai jauti kaip suka tavo vaiką. Ir susitresinau Nežinau ar antrą kartą ryžčiausi. Bet kokiu atveju žiūrėkit,kad tai darytų gydytojas profesionalas.

 7. 2015.07.23 14:37 (prieš 3 m.)

  Kristutis parašė:
  Mums taip pat darytas apgręžimas Vilniuje Antakalnio gimdymo namuose. Prieš tai mamytė viską tiksliai aprašė. Tik tiek, kad man buvo didelis stresas, atsikėliau vis…

  Labai ačiū

 8. Genadij♥️♥️♥️ 9 mėn. 6 d.
  Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 7 mėn.
  Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 2 mėn.
  Polina♥️♥️♥️ 8 m. 1 mėn.

  2015.11.07 00:11 (prieš 3 m.)

  Sveiki treciadieni guluosi i santariskes kad apsuktu vaikeli gine nustate kad vaikelis sedi nuo 34sav bet mane kad apsisuks.deja ne -likom sedet ir meginsim apverst .gimdimas jau trecias bus,sake jai ka jai neiseitu vaikelio apsukt gimdysiu vistiek pati.labai seip bijau kad skaudea tas apsukimas.man buna net ranka pravedant per pilva labai astrus skausmas buna vienoje vietoje cia turbut nes vaikelis labiau man i prieki isiremes nes jauciu visus kauliukus buna

 9. 2015.11.07 16:30 (prieš 3 m.)

  Mano mažius 37 savaitę dar sėdėjo (trečias vaikelis; padėtis nustatyta echoskopu), sukti griežtai nesutikau. Priežastis - apsukinėjo pirmagimę (33 sav. buvo galvinė pirmeiga, 35 sav. mažylė apsivertė. Manau, dėl mano kaltės, užsiėmiau netinkama šiam nėštumo periodui veikla, bet buvau jauna ir durna ;). Pats apsukimas nebuvo nei ilgas nei skaumingas, bet po jo 2 sav. jaučiausi tragiškai. Visas nėštumas buvo sklandus ir lengvas, išskyrus tas dvi savaites - tiesiog kojų nepavilkau. Bet pagimdžiau pati, mergytė (kuri dabar jau mergina) sveika :-). Priešinausi mažojo apsukimui grynai inkstinktyviai (jaučiau, kad priešinuosi veiksmui, kuris atmintyje išlikęs kaip kažkokia prievarta tiek mano, tiek vaikelio atžvilgiu). Kadangi tikrai nedariau nieko, kas galėjo lemti neteisingą vaikučio padėtį, pamaniau, kad tam tikriausiai yra kažkokia kita priežastis, tad buvau pasiryžusi CP. Nuvykusi su siuntimu tartis dėl planuojamo CP laiko, per apžiūrą echoskopu išgirdau gydytojos klausimą.: "tai kur, jūsų manymu, mažylio galvelė?":))) vaikutis apsivertė 38 sav. ir dar kiek palaukęs gimė natūraliai;). Noriu pasakyti, kad mano nuomone natūralus gimdymas yra neabejotinas prioritetas. Bet jei jau reikalingas vaikelio apvertimas, tai jokiu būdu neturėtų būti daroma spontaniškai (neapsivertė? tuoj apsuksim - ir gimdysi!). Ir moteris turi žinoti - ji turi teisę atsisakyti iki paskutinės minutės. Ir ji turi teisę reikalauti, kad esant sėdmeninei pirmeigai būtų daromas CP (jei, žinoma, ji pati nėra pasiryžusi tokiu atveju gimdyti natūraliai).

  2
 10. Brangiausias 5 m. 8 mėn.

  2015.11.08 02:30 (prieš 3 m.)

  As prasyciausi planuoto CP kartais del trumpos virksteles leliukai neapsivercia patys, o isorinis isikisimas gali ir problemu padaryti. Paskutiniu metu ir patys gydytojai siulo CP del per didels sedmenines pirmeigos komplikaciju.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras