Susiję straipsniai

Daugiavaisis nėštumas: tikimybė, priežiūra ir rizikos

Daugiavaisis nėštumas - kai vienu metu gimdoje auga du ar daugiau kūdikių. Įprastai daugiavaisis nėštumas siejamas su didesne rizika.

Hormonas progesteronas ir jo kiekis nėštumo metu

Progesteronas - labai svarbus hormonas, užtikrinantis normalų ir reguliarų mėnesinių ciklą bei palaikantis sveiką nėštumą.

Dauno sindromo diagnozavimas nėštumo metu

Visoms nėščiosioms rekomenduojama atlikti bent pirminius tyrimus, padedančius diagnozuoti Dauno sindromą, vyresnėms nei 35 m. - papildomus tyrimus.

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    Vasarasilta prieš 11 mėn.

    Sveikos, gal kas galėtų pasidalinti patirtimi šios procedūros Kauno klinikose?

  2. User has not uploaded an avatar
    V J J prieš 9 mėn.

    Sveikos, gal žinote ar IVA yra daromas Klaipėdoje?
    Ačiū

  3. User has not uploaded an avatar
    Saulutee prieš 5 mėn.

    Sveiki, klausimas iki kelių savaičių gali būti atliekamas vaisiaus apgrežimas ir gal žinote kuriuose miestuose juos daro?

  4. User has not uploaded an avatar
    V J J prieš 5 mėn.

    Saulutee parašė:
    Sveiki, klausimas iki kelių savaičių gali būti atliekamas vaisiaus apgrežimas ir gal žinote kuriuose miestuose juos daro?

    Labas,
    Man sekė nuo 38 sav. Kai jau vaikutis skaitosi išnešiotas, kad nebūtų priešlaikinis gimdymas. Ir sakė gali iki 40 sav, bet kuo mažiau vietos to sunkiau tai padaryti, čia Klaipėdoje taip sakė, kiek žinau Vilniuje apsukineja anksčiau kad lengviau būtų.

  5. User has not uploaded an avatar
    Napyks prieš 3 mėn.

    Sveiki. Ieškojau atsiliepimų prieš vaiko apgręžimą, bet komentarai gan seni. Tad nusprendžiau pasidalinti savo naujesne istorija.
    Atlikau vaiko apgręžimo procedūrą 37+1, visi ramino, kad tai normali praktika ir apgręžimas daromas klinikoje 1 kartą per savaitę. Mano atveju vaikutį apgręžė iš antro karto po valandos pertraukos. Procedūra man nebuvo maloni, nes spėjau prisigalvoti, kad kažkas ne to jeigu nepasidavė iš pirmo karto, antru kartu lyg jaučiau kažkokį trukdį po kurio vaikutį praslinkus jis atsirado žemyn galva. Po apgręžimo valandą laiko tikrino vaiko tonusus, ir vienu metu vaiko tonusiukai buvo pakritę ir po to viskas buvo tvarkoje. Tikrinausi kelias dienas po procedūros.
    Lygiai po savaitės man nubėgo truputis vandenų, grįžau į kliniką psitikrinti, taip manęs iš jos ir nebeišleido. Gimdos kaklelis nebuvo nei prasivėręs nei suttrumpėjęs, nusprendė skatinti gimdymą dėl infekcijos rizikos. Sekančią dieną 4k gavau skatinamuosius, tačiau tik naktį mane pervedė į gimdyklą su 3cm atsivėrimu. Prašiu epidiūrui, tačiau jo negavau nes vaiko tonusai buvo labai nukritę, netgi mane pradėjo ruošti CP. Tačiau jiems atsistačius leido toliau man atsivėrinėti, tačiau epidiūro jau nebegalėjo leisti nes gimda greitai atsivėrė iki 7cm. Leido kitus vaistus kurie stipriausių sarėmių nenumalšino! Ryte buvau prasivėrusi 9cm, pbandėm kelis kartus gimdyti, tačiau vaiko galvutė statėsi blogai ir nebuvo pakankamai nusileidus, tad niekaip nepavyko man stumti.
    Galiausiai man padarė CP, vaikutis buvo apsivyniojęs virkštelėje, tačiau pagimdo ir apsivyniojusius, mano išraše neteisingai galvutės padėtis.
    Tad tokia mano istorija, rytas buvo nuostabiausias gyvenime, o naktis buvo pati baisiaisia mums su vyru. Ar kartočiau apgręžimą, po tokios ptirties nebe. Bet nepabandžius nesužinosi.
    Sėkmės apsisprendžiant !