BLUEIRON geležies maisto papildai (atsiliepimai)

Partnerio turinys
4.1
7 vertinimai(ų)
BLUEIRON geležies maisto papildai (atsiliepimai)

Šį kartą TD testuotojos išbandė suomiškus geriamus mėlynių skonio geležies maisto papildus BLUEIRON, jų atsiliepimus apie išbandytą produktą skaitykite žemiau.

Kam skirtas maisto papildas BLUEIRON?

Maisto papildas BLUEIRON yra skirtas stokojantiems geležies – medžiagos, kuri padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme.

BLUEIRON maisto papildai tinka visai šeimai: pradedant vaikais nuo 3 metų ir baigiant garbaus amžiaus senoliais. Be to, BLUEIRON yra tinkamas vegetarams, veganams, netoleruojantiems laktozės ir glitimo.

Ar jums reikia vartoti geležies maisto papildus?

Geležies gali trūkti įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau su geležies trūkumu susiduria didelė dalis moterų, dažnai geležies trūkumas pasireiškia nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kuomet moters organizmas atlieka didžiulį darbą.

Geležies trūkumas dažnai pasireiškia vaikams ir paaugliams, kuriems jos daugiau reikia dėl greito augimo ir spartaus vystymosi.

Apie geležies trūkumą dažniausiai perspėja tipiniai anemijos simptomai, tačiau norint įvertinti tikslias geležies atsargas organizme, būtina atlikti kraujo tyrimus.

Kuo ypatingi BLUEIRON maisto papildai?

BLUEIRON yra malonaus mėlynių skonio ir pasižymi itin aukštu efektyvumu. Tai – vienintelė skystoji geležis Lietuvoje, kurios F3+ yra patalpinta į kalcio polimero mikrokapsulę, kuri padeda naudingoms medžiagoms saugiai pereiti rūgštinę skrandžio terpę ir išsiskirti tiksliai ten, kur reikia – šarmingoje žarnyno aplinkoje.

Dėl šių savybių, BLUEIRON yra švelnus skrandžiui ir gerai toleruojamas, itin efektyviai įsisavinamas, vartojant šį papildą nebūtina atsisakyti geležies pasisavinimą apsunkinančių kavos, arbatos ar pieno produktų.

Be F3 geležies, BLUEIRON maisto papildo sudėtyje yra folio rūgšties, cinko, vitamino E, vitamino B12 ir biotino.

Plačiau apie BLUEIRON skaitykite www.maistassveikatai.lt/BlueIron.

1. Mirakel
    Mirakel prieš 1 m.

Pradinis atsiliepimas buvo pries menesi. Dabar po vartojimo duodu 4*
    Gelezies kraujyje realiai nepakele, bet ir nenukrito. Tai profilaktiniam vartojimui puikus preparatas. Skonis paaugliui tiko, dantu nedaze, skrandzio veiklos neapsunkino.

2. 8nehir8
    8nehir8 prieš 1 m.

Kagi, po 2 mėnesių vartojimo hemoglobinas bent jau nenukrito. Kaip buvo 106,taip ir liko Žodžiu, pliusai :neduztanti pakuotė, geras skonis ir neketina vidurių. Minusai :dažo dantis, gerti reikia du kartus, ne visuose ipakavimuose patogus šaukštelis,nemaza kaina. Lieku prie savo pamėgtos Šiuslerio druskos

Etules prieš 1 m.

Blue Iron-mano atradimas! Turiu mažakraujystę ,todėl apie geležies papildus tikrai žinau daug iš asmeninės patirties. Tardyferoną galiu gerti max savaitę, paskui kietina vidurius, Floradix- jokio efekto, Blue Iron ir greitai atstato geležies kiekį organizme, ir nejaučiu šalutinių poveikių. Rekomenduoju!

4. Justuliaa1
    Justuliaa1 prieš 1 m.

Pirmas atsiliepimas buvo rašytas 2019.08.09. Surašyti pliusai ir minusai. Hemoglobino rezultatai išgėrus papildo pakuotę pakilo 3 dalimis. Neįspūdingai, bet geriau tiek nei, kad būtų nukritę!

5. Freilina666
    Freilina666 prieš 3 mėn.

Jei jau yra problemų, šitas papildas vargu ar bus veiksmingas.

Noriu įvertinti daiktą: