BLUEIRON geležies maisto papildai (atsiliepimai)

Partnerio turinys
3 vertinimai(ų)
BLUEIRON geležies maisto papildai (atsiliepimai)

Šį kartą TD testuotojos išbandė suomiškus geriamus mėlynių skonio geležies maisto papildus BLUEIRON, jų atsiliepimus apie išbandytą produktą skaitykite žemiau.

Kam skirtas maisto papildas BLUEIRON?

Maisto papildas BLUEIRON yra skirtas stokojantiems geležies – medžiagos, kuri padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme.

BLUEIRON maisto papildai tinka visai šeimai: pradedant vaikais nuo 3 metų ir baigiant garbaus amžiaus senoliais. Be to, BLUEIRON yra tinkamas vegetarams, veganams, netoleruojantiems laktozės ir glitimo.

Ar jums reikia vartoti geležies maisto papildus?

Geležies gali trūkti įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau su geležies trūkumu susiduria didelė dalis moterų, dažnai geležies trūkumas pasireiškia nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kuomet moters organizmas atlieka didžiulį darbą.

Geležies trūkumas dažnai pasireiškia vaikams ir paaugliams, kuriems jos daugiau reikia dėl greito augimo ir spartaus vystymosi.

Apie geležies trūkumą dažniausiai perspėja tipiniai anemijos simptomai, tačiau norint įvertinti tikslias geležies atsargas organizme, būtina atlikti kraujo tyrimus.

Kuo ypatingi BLUEIRON maisto papildai?

BLUEIRON yra malonaus mėlynių skonio ir pasižymi itin aukštu efektyvumu. Tai – vienintelė skystoji geležis Lietuvoje, kurios F3+ yra patalpinta į kalcio polimero mikrokapsulę, kuri padeda naudingoms medžiagoms saugiai pereiti rūgštinę skrandžio terpę ir išsiskirti tiksliai ten, kur reikia – šarmingoje žarnyno aplinkoje.

Dėl šių savybių, BLUEIRON yra švelnus skrandžiui ir gerai toleruojamas, itin efektyviai įsisavinamas, vartojant šį papildą nebūtina atsisakyti geležies pasisavinimą apsunkinančių kavos, arbatos ar pieno produktų.

Be F3 geležies, BLUEIRON maisto papildo sudėtyje yra folio rūgšties, cinko, vitamino E, vitamino B12 ir biotino.

Plačiau apie BLUEIRON skaitykite www.maistassveikatai.lt/BlueIron.

1. Mirakel
    Mirakel prieš 1 sav.

8nehir8 parašė:
    Va, kokie šaukšteliai prie gauto ir pirkto vaistinėje.

Vadinasi sauksteliai skiriasi, nors produktas tas pats. Ir butent testavimui gautas melynas saukstelis tikrai nepatogus dozuojant preparata.

2. Justuliaa1
    Justuliaa1 prieš 1 sav.

Produktą pristatė kurjeris saugiai įpakuotoje dėžutėje. Patiko, kad papildą galima laikyti kambario temperatūroje prie kitų vartojamų papildų. Minusas - dozavimo šaukštelis, rodoma tik 10 ml riba. Kadangi suaugusiems rekomenduoja gerti du kartus dienoje po 5 ml, tai galima dozuoti į arbatinį šaukštelį. Tokiu atveju, prie produkto pridėtas šaukštelis lieka nereikalingas, nes neatlieka savo funkcijos. Skonis labai malonus gomuriui, tik geriant stengiuosi neliesti dantų, kad nenudažytų. 😁 Papildas vidurių nekietina, kas yra didelis +. Kaip ir vartojant daugelį kitų geležies papildų - patamsėjo išmatų spalva. Apie įsisavinimo rodiklius parašysiu pabaigus papildą.

3. nerilyte
    nerilyte prieš 1 d.

Atrankos nelaimėjau, bet nusiprkau pati - sau ir savo 4-meciui sūnui, nes abu turim per žemą hemaglobiną. Prieš tai sūnus vartojo Floradix. Skonis jam patiko, noriai gerdavo. Šitą paragavęs irhi pasakė "mmm, skanus", o po pauzės "kaip kraujas...." maniau, kadbe sulčių nepavyks sugirdyti, bet be problemų! O vat man be sulčių niekaip :(ir po to dar ilgai neskanu burnoje Tad po šios pakuotės vel grįšiu prie Tardyferon tablečių.
    Kas dėl matavimo šaukštelio - pirkau Eurovaistineje(užsakinejau internetu, nes taip nemažai sutaupiau!), tai pakuotėje taip pat toks mėlynas 5 ml šaukštelis.... Nepatogus neiman, nei vaikui....
    Bet tai smulkmena - svarbu, kad poveikis būtų toks, kokio tikiuosi

4. Guminis meskiukas
    Guminis meskiukas prieš 1 d.

Nupirkau savo dukrytei (5m), nes visi rašo, kad geras skonis. Na mūsų patirtis rodo, kad geležies skonis yra, ir vargu ar jį užmaskuoja mėlynės. Vaikas geria nenoriai. Pliusas, kad reikia tik 2.5ml ir kad atidarius galioja 3 mėn. Jei ne tai, vargu ar dar kartą pirkčiau

5. 8nehir8
    8nehir8 prieš 1 sav.

Mirakel parašė:
    Butent prie Blueiron sugraduotas pas jus buvo? As gavau su tokiu sauksteliu

Va, kokie šaukšteliai prie gauto ir pirkto vaistinėje.

Noriu įvertinti daiktą: