Vonios ir virtuvės maišytuvai (atsiliepimai)

Komentuoti
 1. 2017.06.19 05:32 (prieš 1 m.)

  Sveiki,

  Gal turite kokių atsiliepimų apie naudojamus maišytuvus virtuvėje ar vonioje? Man patinkantys modeliai iš frankes, teka, rea, mariani... dėja nerandu jokių už ir prieš kokį iš jų pasirinkti galutinai.

 2. Domas 8 m. 8 mėn.

  2017.06.20 10:33 (prieš 1 m.)

  Gamintojų tiksliai nepasakysiu, vonioje tikrai Hanza, kitur - jau nebepamenu, bet gerai pamenu, kad pirkome pobrangius. Laiko puikiai jau 10 metus, tik dušo galvą teks kažkada keisti, nes labai apkalkėjo iš vidaus, ir purškimas nebetolygus.

  Sodyboje bandėme taupyti, tad pirkome vidutinės klasės, bijau sumeluoti, bet gal net ir TEKA (pamenu, kad lietuvių gamintojas). Kažką teko keisti, bet plius minus laiko gal kokius 4 metus.

  Kažkada pas mamą skubotai nupirkome pigų maišytuvą (labai pigų). Laikė ne pilną mėnesį, tada jau pirkome gerą su termostatu - laiko kokius 10 metus tikrai.

  Tad mano išvada tokia: maišytuvams labai netaupyčiau, nes remontui išleisite daugiau (jau nekalbant apie vargą ir kitas rizikas).

  Vonioje labai pasiteisina maišytuvai su termostatu, ypač jei srovės "šokinėja".

 3. 2017.07.27 08:07 (prieš 1 m.)

  Ilgai rinkomes, skaiteme ir vakar pagaliau galutinai nusprendziau del tu ciaupu visus pazystamus iskamantinejau kokie pas juos namuose sudeti isvados:
  *termostatas yra gerai, bet jei seove nesokineja galima rinktis maisytuva or be termostato - kaina su ir be skiriasi vidutiniskai apie 100 eu.
  * mazai kas susideje lietuviskus praustuvus, informacijos nepakankamai....bet tie kurie turi (dar tik kelis metus) nusiskundimu pakolkaa neturi.
  * kaina lemia kokybe.... kiek pasakojo pardavejai patikimiausi praustuvai butu hansgrohe, oras, franke.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras