Kaip padidinti tikimybę pastoti? (2069)

Poros lovoje mylisi po anklode

Kada reikia mylėtis norint pastoti?

Tam, kad moteris pastotų, mylėtis būtina jo vaisingomis dienomis. Kuo geriau pažįstate savo kūną, kuo tiksliau nustatote ovuliacijos datą, tuo daugiau galimybių susitikti turi spermatozoidas ir kiaušinėlis.

Kokios pozos tinkamiausios norint pastoti?

Dauguma ekspertų linkę manyti, kad tam tikslui geriausiai tinka pati paprasčiausia „misionieriaus“ poza (kai moteris guli ant nugaros, o vyras yra viršuje), tačiau tai patvirtinančių mokslinių tyrimų atlikta nebuvo.

Tokia nuomonė yra pagrįsta teorija, jog būdamas viršuje partneris įsiskverbia giliausiai, o sperma išsilieja arčiausiai gimdos kaklelio. Todėl spermatozoidai, pradėdami kelionę iki kiaušinėlio, atsiduria geriausiose startinėse pozicijose.

Kiti variantai (jei „misionierius“ atsibodo):

 • „Šuniuku“: kai vyras įsiskverbia į gulinčią ar keturiomis klūpančią moterį iš nugaros – tuomet sperma išsilieja taip pat gana arti gimdos kaklelio.
 • Kai abu partneriai guli ant šono: ši poza tinka norint atsipalaiduoti, taip pat kaip įžanga į aktyvesnį seksą. Tai yra mažiausiai varginanti poza, tad tinka vyrams, turintiems antsvorio, ar tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Neprisiriškite prie tos vienos idealios pozos (turima omenyje – idealios norint pastoti). Svarbiausia, kad visas procesas teiktų malonumą. Stresas, nerimas ar tiesiog nemaloni savijauta gali techniškai idealius bandymus paversti nesėkmingais.

Ar orgazmas padeda pastoti?

Taip. Savaime suprantama, kad vyro orgazmas yra būtina sąlyga norint pastoti. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad ir moters orgazmas gali būti svarbus. Manoma, kad orgazmo metu vykstantys makšties ir gimdos raumenų susitraukimai padeda nukreipti spermą į gimdos kaklelį.

Ar maisto papildai padeda pastoti?

Gydytojai turi labai įvairių nuomonių dėl maisto papildų vartojimo: vieni gali rekomenduoti maisto papildus vartoti bet kokiu atveju, kiti - tik tuo atveju, jeigu mityba nėra visavertė ir kraujo tyrimai parodo, kad vienų ar kitų medžiagų trūksta (pavyzdžiui, geležies).

Išimtis prieš pastojant galėtų būti tik folio rūgštis: šios medžiagos su maistu gauti pakankamai sudėtinga, o nėštumo metu jos poreikiai ženkliai išauga.

Vienaip ar kitaip, jokių stebuklingų papildų ir piliulių, kurie paspartintų pastojimą nėra (tokių, kurių veiksmingumas būtų patvirtintas išsamių klinikinių tyrimų).

Jei nepavyksta pastoti, geriausia būtų pasitarti su savo gydytoju ir rasti tikrąsias nepastojimo priežastis: maisto papildai gali pagelbėti tuo atveju, jei nepastojimo priežastis yra netinkama mityba ir tam tikrų maistinių medžiagų trūkumas.

Ar būtina pagulėti iškėlus kojas į viršų?

Kai kurie ekspertai teigia, kad tikimybė pastoti padidėja, jei po sueities pusvalandį moteris pagulėtų lovoje, geriausia ant nugaros, pasikišusi po dubeniu pagalvę ar iškėlusi kojas į viršų.

Teoriškai mąstant, tai turėtų nukreipti spermą link kiaušintakių. Jei turite polinkį sirgti šlapimtakių infekcijomis, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ar galite naudoti tokius metodus.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  R.M2019 prieš 6 d.

  Sveikos mamytes. Mes su vyru nusprendem kad norim kudikio. Prieš metus buvo ivykes persileidimas. Ir 3menesius bandom jau. Paskutines mm buvo birzelio 12d. Šiandien lyg skauda pilvuko apačią bet labai silpnai taip paskauda ir vėl nieko kartais. Snd lakstau i toleta kas kelios min ziuret ar nesusirgau bet lyg nesimato kraujuko. Gal kuriai buvę taip nežinau net ar džiaugtis ar ne? Labai norim mažylio po kiek vieno nepasisekimo verkiu depresuoju.. seip mano ciklas nera labai reguliarus paskutinius 3men buvo 26d. Pries tai buvo ir 28 ir 29. Labai laukiu jusu atsakymu ;)

 2. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 6 d.

  R.M2019 parašė:
  Sveikos mamytes. Mes su vyru nusprendem kad norim kudikio. Prieš metus buvo ivykes persileidimas. Ir 3menesius bandom jau. Paskutines mm buvo birzelio 12d. Šiandien…

  Pasidarykit nėštumo testą arba hcg kraujo tyrimą ir tiek – forume tikrai neišsiaiškinsit ar laukiatės. Bet kokie požymiai gali pasirodyti tiesiog iš didelio noro ir patiriamo streso. Viena ką siūlyčiau, tai atsipalaiduoti ir mažiau imti į galvą. Dar tik 3 bandymų mėnesiai, juk dar visai trumpai mėginate pastoti. Būna, kad moterys nepastoja ir metus, ir du, ir penkis... Tai ką joms sakyti, jei jūs vos po pirmų bandymų jau raudat?

 3. Helly
  Helly prieš 5 d.

  R.M2019 parašė:
  Sveikos mamytes. Mes su vyru nusprendem kad norim kudikio. Prieš metus buvo ivykes persileidimas. Ir 3menesius bandom jau. Paskutines mm buvo birzelio 12d. Šiandien…

  Nusipirkti OT ir pradėti matuoti BKT. Tai, ką galite padaryti ir dar šiek tiek daugiau pasistengti. Bent dabar. Ne va bank šaudyti, o pagavus vaisingas dienas

 4. User has not uploaded an avatar
  R.M2019 prieš 5 d.

  Helly parašė:
  Nusipirkti OT ir pradėti matuoti BKT. Tai, ką galite padaryti ir dar šiek tiek daugiau pasistengti. Bent dabar. Ne va bank šaudyti, o pagavus vaisingas dienas :4u:…

  Na nežinau net viska bandau ;) ir šiendien turejo but mm. Bet buvo tik tempimas toks nelabai skausmingas. O dabar pasirode tokios šviesiai šviesiai rusvos isskyros be jokiu kresuliuku lyg i tepima panasu. Tiesiog. Ir nežinau ka galvot laukiu rytojaus bet net nesimiega kai galvoju vien tik apie tai nes labai norime kudikelio pirmas nepasiseke ir noriu kad antras pasisektu 😍😍

 5. User has not uploaded an avatar
  Maja287 prieš 5 d.

  R.M2019 parašė:
  Na nežinau net viska bandau ;) ir šiendien turejo but mm. Bet buvo tik tempimas toks nelabai skausmingas. O dabar pasirode tokios šviesiai šviesiai rusvos isskyros …

  Pasidarykite nestumo testa ir viskas bus aisku 3 menesiai dar tikrai nedaug, kad taip stresuotumete. Mes virs 2 metu nepastojam
Skelbimai

6,00 €
55,00 €
36 | 8 | S
430,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm