Kaip padidinti tikimybę pastoti? (1751)

Kada reikia mylėtis norint pastoti?

Tam, kad moteris pastotų, mylėtis būtina jos vaisingomis dienomis. Kuo geriau pažįstate savo kūną, kuo tiksliau nustatote ovuliacijos datą, tuo daugiau galimybių susitikti turi spermatozoidas ir kiaušinėlis.

Kokios pozos tinkamiausios norint pastoti?

Dauguma ekspertų linkę manyti, kad tam tikslui geriausiai tinka pati paprasčiausia „misionieriaus“ poza (kai moteris guli ant nugaros, o vyras yra viršuje), tačiau tai patvirtinančių mokslinių tyrimų atlikta nebuvo.

Tokia nuomonė yra pagrįsta teorija, jog būdamas viršuje partneris įsiskverbia giliausiai, o sperma išsilieja arčiausiai gimdos kaklelio. Todėl spermatozoidai, pradėdami kelionę iki kiaušinėlio, atsiduria geriausiose startinėse pozicijose.

Kiti variantai (jei „misionierius“ atsibodo):

 • „Šuniuku“: kai vyras įsiskverbia į gulinčią ar keturiomis klūpančią moterį iš nugaros – tuomet sperma išsilieja taip pat gana arti gimdos kaklelio.
 • Kai abu partneriai guli ant šono: ši poza tinka norint atsipalaiduoti, taip pat kaip įžanga į aktyvesnį seksą. Tai yra mažiausiai varginanti poza, tad tinka vyrams, turintiems antsvorio, ar tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Neprisiriškite prie tos vienos idealios pozos (turima omenyje – idealios norint pastoti). Svarbiausia, kad visas procesas teiktų malonumą. Stresas, nerimas ar tiesiog nemaloni savijauta gali techniškai idealius bandymus paversti nesėkmingais.

Ar orgazmas padeda pastoti?

Taip. Savaime suprantama, kad vyro orgazmas yra būtina sąlyga norint pastoti. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad ir moters orgazmas gali būti svarbus. Manoma, kad orgazmo metu vykstantys makšties ir gimdos raumenų susitraukimai padeda nukreipti spermą į gimdos kaklelį.

Reklama:

Ar maisto papildai padeda pastoti?

Gydytojai turi labai įvairių nuomonių dėl maisto papildų vartojimo: vieni gali rekomenduoti maisto papildus vartoti bet kokiu atveju, kiti - tik tuo atveju, jeigu mityba nėra visavertė ir kraujo tyrimai parodo, kad vienų ar kitų medžiagų trūksta (pavyzdžiui, geležies).

Išimtis prieš pastojant galėtų būti tik folio rūgštis: šios medžiagos su maistu gauti pakankamai sudėtinga, o nėštumo metu jos poreikiai ženkliai išauga.

Vienaip ar kitaip, jokių stebuklingų papildų ir piliulių, kurie paspartintų pastojimą nėra (tokių, kurių veiksmingumas būtų patvirtintas išsamių klinikinių tyrimų).

Jei nepavyksta pastoti, geriausia būtų pasitarti su savo gydytoju ir rasti tikrąsias nepastojimo priežastis: maisto papildai gali pagelbėti tuo atveju, jei nepastojimo priežastis yra netinkama mityba ir tam tikrų maistinių medžiagų trūkumas.

Ar būtina pagulėti iškėlus kojas į viršų?

Kai kurie ekspertai teigia, kad tikimybė pastoti padidėja, jei po sueities pusvalandį moteris pagulėtų lovoje, geriausia ant nugaros, pasikišusi po dubeniu pagalvę ar iškėlusi kojas į viršų.

Teoriškai mąstant, tai turėtų nukreipti spermą link kiaušintakių. Jei turite polinkį sirgti šlapimtakių infekcijomis, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ar galite naudoti tokius metodus.

Reklama:

Naujausi komentarai

 1. Rolė
  Rolė prieš 3 sav.

  Sveikos esamos ir būsimos mamytės ☺ mes planuojame jau trejus metus... Kol kas drastiškų metodų nesiimame.. Lankytasi pas keletą skirtingų ginekolgų, VK, daryti ivairus hormonų tyrimai, kiaušintakių pratekamumo tyrimas, patikrintas vyro turtas ☺ viskas kaip ir Ok, bet visada gali būti geriau... Peršasi išvada -psichologinis nevaisingumas, nes kitų kliūciu nera... Bet ka galo zinoti. Daktarai niekada nieko 100% nepatvirtina. Nei TAIP nei NE ☺. Dabar bandau kompleksišką, natūralų ir visiškai nekenkiantį gydymą ☺ -pirma dalis - kūnui, kita- psichikai. Apie pirmąją - lankiausi pas žolininkę. Padarė vaistažolių mišinį pagal mano visus negalavimus... Tao ne tik kas susiję su moteriškais organais, bet ir apskritai.. Nuo nemigos, jautrumo, berimų ir t.t. ☺ bet yra ir konkreciai zoleliu, kurias rekomenduojama vartoti pastojimo tikimybei padidinti: moterims -rasakilos ir medetkų arbata -tvarko moteriskus hormonus bei gydo iv. pobudzio uzdegimus bei miškines sidabrazoles nuoviras - kaip ji pasake - pravalo visus takus 😄 dar moterims - biciu pieneli (cia reikia pas bitininkus ieskot). Vyrams - ziedadulkes (irgi pas bitininka) ir lazdynų arbata.

 2. Rolė
  Rolė prieš 3 sav.

  Lauksiu rezultatų 😄 tikiuos po sekancio ciklo dalintis džiugiomis naujienomis 😎

 3. User has not uploaded an avatar
  Laukiu123 prieš 2 sav.

  Mums nepavyksta pastoti jau gerus metus. Lankausi pas Karpenko,geriau thybona ir metforali. Pries tai turejau cystos operacija. Ir va du si menesi nesulaukiau mm,5 testai rode II, kita diena nulekiau pas daktare,nestumas yra bet dar ne gimdoi... bande simuliuoti visais imanomais vaistais,galiausiai gavau siuntyma i vgn extra operacijai. Ten pralaukiau apie 2 sav, gimdoi nestumo nemate, hcg kas dvi dienas darei ir vis augo,galvojo gal kas pavyks. Bet deja,dare operacija vakar,siandien isleido namo. Nestuma rado desinei kiausidei. Aciu Dievui nors nepasalino. Labai skaudu, o tiek dziaugmo buvo....

 4. radza
  radza prieš 2 sav.

  Na visų pirma su moters diena mielosios antra neliūdėkim jei neišėjo šį kartą, gal kitas kartas bus laimingas. Aš su vyru jau galvojau, kad šį mėn jau turėsim savo žirniuką. Vėlavo mėnesinės virš 10d. o NT neigiami buvo, pas gydytoja nuejusi buvau, deja nestumo nematė, sako jei akstyvas tai gali ir nesimatyti, pasidariau kraujo tyrimą, deja, šiandien sužinojau, kad jis irgi neigiamas, mėnesinės virš 15d. vėluoja jau dabar, gydytoja sako matyt nuo streso. Tai dar ir ciklo sutrikimas pas mane.Tai va taip ir laukiam kol įvyks stebuklas...

 5. User has not uploaded an avatar
  Milita2 prieš 1 sav.

  radza parašė:
  Na visų pirma su moters diena mielosios antra neliūdėkim jei neišėjo šį kartą, gal kitas kartas bus laimingas. Aš su vyru jau galvojau, kad šį mėn jau turėsim sav…

  Sveikute man panasei yra buve bet daugiausiai 7dienos velavo ir nieko veliau pasirode mmmm... mes jau virs pusantru metu bandom ir nieko db siuo momentu veluoja 2 dienas tik ir atrodos viltis mazyte yra bet... geriau turbut neprisvajoti
  ... Linkiu stiprybes jums kantrybes ir gal greitu laiku svajones issipildys Sekmes