Kaip padidinti tikimybę pastoti? (1775)

Kada reikia mylėtis norint pastoti?

Tam, kad moteris pastotų, mylėtis būtina jos vaisingomis dienomis. Kuo geriau pažįstate savo kūną, kuo tiksliau nustatote ovuliacijos datą, tuo daugiau galimybių susitikti turi spermatozoidas ir kiaušinėlis.

Kokios pozos tinkamiausios norint pastoti?

Dauguma ekspertų linkę manyti, kad tam tikslui geriausiai tinka pati paprasčiausia „misionieriaus“ poza (kai moteris guli ant nugaros, o vyras yra viršuje), tačiau tai patvirtinančių mokslinių tyrimų atlikta nebuvo.

Tokia nuomonė yra pagrįsta teorija, jog būdamas viršuje partneris įsiskverbia giliausiai, o sperma išsilieja arčiausiai gimdos kaklelio. Todėl spermatozoidai, pradėdami kelionę iki kiaušinėlio, atsiduria geriausiose startinėse pozicijose.

Kiti variantai (jei „misionierius“ atsibodo):

 • „Šuniuku“: kai vyras įsiskverbia į gulinčią ar keturiomis klūpančią moterį iš nugaros – tuomet sperma išsilieja taip pat gana arti gimdos kaklelio.
 • Kai abu partneriai guli ant šono: ši poza tinka norint atsipalaiduoti, taip pat kaip įžanga į aktyvesnį seksą. Tai yra mažiausiai varginanti poza, tad tinka vyrams, turintiems antsvorio, ar tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Neprisiriškite prie tos vienos idealios pozos (turima omenyje – idealios norint pastoti). Svarbiausia, kad visas procesas teiktų malonumą. Stresas, nerimas ar tiesiog nemaloni savijauta gali techniškai idealius bandymus paversti nesėkmingais.

Ar orgazmas padeda pastoti?

Taip. Savaime suprantama, kad vyro orgazmas yra būtina sąlyga norint pastoti. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad ir moters orgazmas gali būti svarbus. Manoma, kad orgazmo metu vykstantys makšties ir gimdos raumenų susitraukimai padeda nukreipti spermą į gimdos kaklelį.

Ar maisto papildai padeda pastoti?

Gydytojai turi labai įvairių nuomonių dėl maisto papildų vartojimo: vieni gali rekomenduoti maisto papildus vartoti bet kokiu atveju, kiti - tik tuo atveju, jeigu mityba nėra visavertė ir kraujo tyrimai parodo, kad vienų ar kitų medžiagų trūksta (pavyzdžiui, geležies).

Išimtis prieš pastojant galėtų būti tik folio rūgštis: šios medžiagos su maistu gauti pakankamai sudėtinga, o nėštumo metu jos poreikiai ženkliai išauga.

Vienaip ar kitaip, jokių stebuklingų papildų ir piliulių, kurie paspartintų pastojimą nėra (tokių, kurių veiksmingumas būtų patvirtintas išsamių klinikinių tyrimų).

Jei nepavyksta pastoti, geriausia būtų pasitarti su savo gydytoju ir rasti tikrąsias nepastojimo priežastis: maisto papildai gali pagelbėti tuo atveju, jei nepastojimo priežastis yra netinkama mityba ir tam tikrų maistinių medžiagų trūkumas.

Ar būtina pagulėti iškėlus kojas į viršų?

Kai kurie ekspertai teigia, kad tikimybė pastoti padidėja, jei po sueities pusvalandį moteris pagulėtų lovoje, geriausia ant nugaros, pasikišusi po dubeniu pagalvę ar iškėlusi kojas į viršų.

Teoriškai mąstant, tai turėtų nukreipti spermą link kiaušintakių. Jei turite polinkį sirgti šlapimtakių infekcijomis, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ar galite naudoti tokius metodus.

Naujausi komentarai

 1. sirpsta
  sirpsta prieš 13 val.

  A.Kar parašė:
  Mes planuojam vaikeli jau treti metai, vyro turtas nera is geruju siulo daktarai dirbtini bet...mes vis tikimes stebuklo...dabar naudoju conceuve plius vyras atsisa…

  o jums viskas paciai istirta?na,hormonai?

  klausiu,nes mano vyras irgi turi problemu. man anksciau sakydavo daktarai,kad oi pas tave viskas liux. po to paaiskejo,kad ne! nauja gine sako,istiriam prolaktina. ir jis buvo trigubas. tai labai labai trukdo pastoti. dar rado cista(tie,kur sakyfavo,kad oi viskas puiku,jos nemate. bet per 5 min neuzauga juk),kuri pastot kaip ir netrukdo,bet gali but,kad tai ji sudvigubina mano testosterono kieki,tai irgi labaibtrukdo pastot ir isnesiot.
  o vyrui nupirkau biciu pieneli geria,gerina kokybe.☺ir pati pageriu pries O,vis dar tikiuosi.

 2. Rolė
  Rolė prieš 12 val.

  Merginos - nupirkit vyrams biciu ziedadulkiu, pacios pagerkit nakvisu alieju ir omega3, gerkit raskilos, medetkos ir apyniu arbata ir dar nepatingekite nusipirkusios miskines sidabrazoles saknu - pavirinti jas ir pagerti. - moteriskus takus pravalo... Mes pagavome zirniuka po 3,5 metų.. ☺ lankemes ir pas VK specialistus..ir akpunkturas dariau ir visokiu kitokiu dalyku... O pastojau po konsultacijos pas Balvociute.. Po pusantro menesio ☺

 3. Cutie
  Cutie prieš 8 val.

  Rolė parašė:
  Merginos - nupirkit vyrams biciu ziedadulkiu, pacios pagerkit nakvisu alieju ir omega3, gerkit raskilos, medetkos ir apyniu arbata ir dar nepatingekite nusipirkusio…

  O kokios jūsų bėdelės buvo?

 4. kotusiukas
  kotusiukas prieš 8 val.

  Rolė parašė:
  Merginos - nupirkit vyrams biciu ziedadulkiu, pacios pagerkit nakvisu alieju ir omega3, gerkit raskilos, medetkos ir apyniu arbata ir dar nepatingekite nusipirkusio…

  Kuriam mieste Balvociute rast? Planuoju ir as keliaut🙂

 5. Naktis
  Naktis prieš 7 val.

  Siuo metu Balvociute serga. As ir apie ja svarsciau...As tai as,bet mano vyras labai skeptiskas zolelem visokiom.