astukijus parašė:
O kur perkat žirnių sėklas? Ar tinka tiesiog iš prekybcentrio nusipirkti žirniukų ir jie sudygsta? Man atrodo jie būna apdirbti gal nedygsta![]()
Pirktiniai tikrai, jau be luobelių, nelabai sudaiginsi. Nors... Nesu bandžiusi 😁
astukijus parašė:
O kur perkat žirnių sėklas? Ar tinka tiesiog iš prekybcentrio nusipirkti žirniukų ir jie sudygsta? Man atrodo jie būna apdirbti gal nedygsta![]()
Pirktiniai tikrai, jau be luobelių, nelabai sudaiginsi. Nors... Nesu bandžiusi 😁
Tai va, kad natūralu suprantu, nu bet negaliu aš valgyt jei pamatau kirminuką ir viskas😀o žuvies ir taip nemėgstu😂
Su tom pačiom avietėm krapštysiu jas tikrinsiu, kad galiausiai jau ir apetitas dingsta. Tik pas mus avietės duoda derlių beveik iki žiemos, tai kai jau šalta rudenį kažkaip nebėra tiek tų kirminukų kaip vasarą, tada valgau ramiau😂
Marz parašė:
Tai va, kad natūralu suprantu, nu bet negaliu aš valgyt jei pamatau kirminuką ir viskas😀o žuvies ir taip nemėgstu😂
mes avietes auginame, bet kirmėlių labai retai būna, uogos dideles būna
tiek kad avietei greit pasimato tas kirminas, ne taip kaip trešnei
Tie kirminai yra įpratimo reikalas. Kai vaikystėje juos visur mačiau nuolat, man kažkaip vienodai. Mes rinkom kolorado vabalus pastoviai, rinkom nuo kopūstų vikšrus. Nes visada jei ką pasodini, atsiranda ir kažkas, kas nori tavo derlių suvalgyti. Kas man bjauru, tai mėsoje, žuvyje esantys kirminai, o taip pat šliužai, kurie čia pas mus dabar siaubingai plinta. Šuniui pirkau mėsą turguje, įsiūlė pigesnę, grįžau, matau lervukes. Bjauru, išmečiau didžiausią maišą mėsų. O blogiausia, kai tai tenka daryti vasarą, tai dar konteineryje musės prideda lervų ir viskas knibžda, kol juos kas dvi savaites užmiesty išveža. Tai jau ten kokia žirnio kirmėlytė vegetarė atrodo kaip nekaltas mažas padarėlis ne vietoj atsidūręs.
Ermelinda parašė:
Tie kirminai yra įpratimo reikalas. Kai vaikystėje juos visur mačiau nuolat, man kažkaip vienodai. Mes rinkom kolorado vabalus pastoviai, rinkom nuo kopūstų vikšrus…
Mes Vilniuje, bet šiukšles irgi tik kas 2 savaites išveža😅
O šuniui pabandykit ledana, pristato į namus, mums kol kas viskas gerai būna, nors atsiliepimų įvairių yra.
7 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai