Kaip bučiuojasi skirtingų zodiako ženklų atstovai

Bučiniai – svarbi ir (ką čia slėpsi) labai maloni mūsų gyvenimo dalis. O ar žinai, ko galima tikėtis iš skirtingų zodiako ženklų atstovų?

Avinas

Avinai bučiuojasi aistringai – trumpai, tačiau stipriai. Kartais gali netgi likti žymės. Gaila, bet paprastai bučiniai jiems nereikalingi. Tai panašu į emocijų proveržį, sprogimą. Pastebėtina, kad mėgaujamasi bučiniais tik tada, kai apima gera nuotaika, vadinasi – nelabai dažnai.

Jautis

Savotiška avino priešingybė. Šio ženklo atstovai mėgsta ilgai ir švelniai bučiuotis, yra ištikimi. Jie naudojasi kiekviena pasitaikiusia proga, nesvarbu, kokia nuotaika. Net ir įsižeidę jie vis tiek nepasitrauks nuo mylimo žmogaus jo nepabučiavę.

Dvyniai

Bučiuotis itin mėgsta – jiems priklauso bučiavimosi rekordai. Šio ženklo atstovai vertinami kiek labiau už kitus, tačiau turi trūkumą (o gal ir privalumą – nelygu, kaip pažiūrėsim) – jiems nuolat reikia įvairovės. Jeigu tavo antroji pusė yra dvynys, turėsi nuolat prigalvoti naujų bučiavimosi būdų, antraip santykiai gali pradėti klibėti.

Vėžys

Šio ženklo atstovams labiau patinka, kai juos bučiuoja kas nors kitas. Patys iniciatyvą rodo retai, tačiau jų bučiniai būna patys švelniausi. Jais apdovanojami tik tie, kuriuos vėžiai iš tiesų myli, ir dažniausiai – tik namų aplinkoje. Kitaip nei jaučiai, vėžiai nė už ką nebučiuos „skriaudiko“, kol jam neatleis.

Liūtas

Itin mylintys ir tikri seksualių, karštų ir aistringų bučinių profesionalai. Jie bučiuojasi visur ir visada, nesuka sau galvos, ką pamanys aplinkiniai. Vyrai neretai moka išties gražiai pabučiuoti moters ranką.

Mergelė

Labai kukli, bučiuojasi daug mažiau už visų kitų zodiako ženklų atstovus. Kadangi šio ženklo atstovai būna labai pedantiški, nenuostabu, kad jie bučinius laiko vienu iš ligų perdavimo būdų. Tokie žmonės niekada nebučiuos tų, kurie jiems nemalonūs.

Svarstyklės

Puikiai įvaldę bučiavimosi meną – gali atrodyti, kad tai jie turi nuo  pat gimimo. Bučinių skaičiumi per visą gyvenimą nusileidžia tik dvyniams, tačiau gauna daug daugiau malonumo. Bučiniai švelnūs, tačiau ypatinga aistra nepasižymi.

Skorpionas

Mėgsta bučiuotis tiek slapčia, tiek kitų akivaizdoje. Slapti bučiniai sužadina erotinius jausmus, o vieši – reiškia meilę ir pasitikėjimą.

Šaulys

Itin mielai bučiuojasi kokių nors švenčių ir renginių metu – bučiniai visada labai aistringi, nors meistriškumo išties trūksta. Kita vertus, šio ženklo atstovai neretai bučiuojasi labai ilgai.

Ožiaragis

Aistringai bučiuoja tik tuos, kuriuos iš tiesų stipriai myli. Vienadienių nuotykių ieškotojai bučiuojasi tingiai ir šaltai. Viešose vietose paprastai nesibučiuoja, tačiau intymioje aplinkoje stebina neįtikėtina aistra.

Vandenis

Mėgsta eksperimentuoti. Bučiniai gali būti labai įvairūs – švelnūs, draugiški, aistringi ir t. t. Bučiuotis su šio ženklo atstovais visada malonu – į bučinį jie įdeda savo sielą ir vieną kitą malonią staigmeną. Taip pat jie linkę tuo mėgautis nestandartinėje aplinkoje.

Žuvys

Kaip ir vėžiai, mieliau laukia, kad juos pačius kas pabučiuos, tikisi dangiško malonumo. Jie visiškai atsiduoda aistroms ir jausmams, bučinio metu apie nieką daugiau negalvoja. Technika silpnoka, tačiau jausmas – svarbiau už viską. Jei tave pabučiavo šio ženklo atstovas – vadinasi, jis tave labai myli ir gerbia.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.